Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas anonüümsed lauad on pikemas perspektiivis pokkerile hea või halb?

Hääletajad
48. Sa ei tohi hääletada
  • Hea

    12 25,00%
  • Halb

    28 58,33%
  • Ei oska öelda

    8 16,67%
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 72
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Question Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Microgamingu* pokkerivõrgustik plaanib detsembris tõsta anonüümsete laudade osakaalu. Kõik NL Hold'em heads-up lauad muutuvad anonüümseteks, 6max ja full-ring mängudes lisatakse anonüümsed lauad igasse limiiti vahendab pokerfuse.com.

    Anonüümsetes laudades mängijad ei saa üksteist ära tunda kasutajanime järgi ja seetõttu igasugune andmete kasutamine ja kogumine mängijate kohta muutub võimatuks.

    Peidetud kasutajanimega laudade kasutamine on viimase aja tõusev trend online-pokkeris. Microgaming võttis anonüümsed lauad kasutusele eelmise aasta oktoobris, PartyPoker kuu hiljem. Alles mõned päevad tagasi uuendas Bodog oma tarkvara ja alates sellest nädalast on kõik Bodogi lauad anonüümsed.

    PokkeriProd.com kasutaja "ranka" arvates on see lühemas perspektiivis bumhuntiva heads-up mängija seisukohalt on need muudatused halvad, sest enam ei ole nii kerge tuvastada halba mängijat. Seepärast võivad nõrgemate heads-up mängijate tulemused minna halvemaks.

    Pikemas perspektiivis on see pokkerile väga hea. Kuna enam ei saa nii täpselt ja kiirelt valida vastast siis ei võeta raha ainult halbadelt mängijatelt vaid rohkem raha hakkab pokkerimajandusse tagasi liikuma võitvate mängijate arvelt, kes on sunnitud mängima kasvõi mõned kümned käed tipptasemel ekspertide vastu ennem kui nad mõistavad, et neil antud vastase vastu eelis puudub.

    Mida arvad sina? Kas anonüümsed (just heads-up) lauad on pokkerile hea või halb?

    * Unibet, Ladbrokes, Triobet ja Nordicbet on eestlastele tuntumad pokkeritoad, mis tegutsevad Microgamingu pokkerivõrgustikus

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pikemas perspektiivis on see pokkerile väga hea. Kuna enam ei saa nii täpselt ja kiirelt valida vastast siis ei võeta raha ainult halbadelt mängijatelt vaid rohkem raha hakkab pokkerimajandusse tagasi liikuma võitvate mängijate arvelt, kes on sunnitud mängima kasvõi mõned kümned käed tipptasemel ekspertide vastu ennem kui nad mõistavad, et neil antud vastase vastu eelis puudub.
    See kodanik kes nii arvab on kas kogu selle asja väga vähe läbi mõelnud või idioot.

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Kuulsin hiljuti, et ka Bodog on anonymous lauad kasutusele võtnud. Loodame, et selle katku levik mingil hetkel peatub. Algatuseks võiks boikottida neid saite.

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tundub üks paras jubedus.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See kodanik kes nii arvab on kas kogu selle asja väga vähe läbi mõelnud või idioot.
    See kodanik olin mina ja teadsin, et nii ütled. Ja huvitav, et neid idioote on palju ja just need on idioodid, kes on pokkerivõrgustike/tubade juhtkondades, omavad täpset statistikat pokkerikäivetest/majandusest ja miskipärast kõik toad samas suunas liiguvad.

  6. #6
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Mulle see mõte meeldib. Saan aru, et table selectimine on raskem aga fishi ära tundmine ei tohiks võitvale bummile küll probleem olla. Teadmata jäi aga praegu, kas HUD siis nendes laudaes ka ei tööta?

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mulle see mõte meeldib. Saan aru, et table selectimine on raskem aga fishi ära tundmine ei tohiks võitvale bummile küll probleem olla. Teadmata jäi aga praegu, kas HUD siis nendes laudaes ka ei tööta?
    Kui sa ei näe vastase nime ei tööta ka HUD. Tähendab HUD võib töötada aga ainult praegusel sessil.

  8. #8

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    kõik need kellele see ei meeldi - aga kuidas lahendaksite siis teisiti olukorra, kus eesmärgiks on sundida bumhunterid ja muu selline low-life scum mängima niimoodi, et nad ei saaks kasutada varem kogutud statistikat (ebaseaduslikud teenused nagu PokerTabelRatings) ja peaksid iga mängu alustama justkui võhivõõra vastase vastu?

  9. #9
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See kodanik olin mina ja teadsin, et nii ütled. Ja huvitav, et neid idioote on palju ja just need on idioodid, kes on pokkerivõrgustike/tubade juhtkondades, omavad täpset statistikat pokkerikäivetest/majandusest ja miskipärast kõik toad samas suunas liiguvad.
    Ausaltöeldes mind täiesti hämmastab kuidas pokkeritoad opereerivad ja mis nende inimeste peas toimub. Võtame nt PartyPokeri - vanasti oli kogu midstakes (vb kogu sait) King of The Hill süsteemiga, mingi aeg nad muutsid ära, et ainult 1000NL+ on niimoodi. 1000NL ja kõrgemal on nüüd normaalne regularide vaheline action, regularidel sitaks initsiatiivi omavahel piike ristata ja miskipärast madalamaid limiite enam tagasi selle süsteemi peale ei tehta, kuigi seetõttu saadakse vähem rake. PokerStars ütles ka, et neil ei ole mõtet KoTH 'i teha, sest nad on uurinud ja see ei muuda midagi - mida nad uurinud on? Ma mängin igapäevaselt 7-l erineval pokkerisaidil ja näen mis toimub, Partys pidevalt korralik andmine regularide vahel, mujal mitte sittagi.

    Ja see, et sa artiklisse paned enda seisukoha Anonymous laudadest ja postitad seda kui faktipõhist artiklit on bullshit.

  10. #10
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    kõik need kellele see ei meeldi - aga kuidas lahendaksite siis teisiti olukorra, kus eesmärgiks on sundida bumhunterid ja muu selline low-life scum mängima niimoodi, et nad ei saaks kasutada varem kogutud statistikat (ebaseaduslikud teenused nagu PokerTabelRatings) ja peaksid iga mängu alustama justkui võhivõõra vastase vastu?

    If u have a problem. And no one else can help you, maby u can hire ´the pokkerisheriff.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See kodanik olin mina ja teadsin, et nii ütled. Ja huvitav, et neid idioote on palju ja just need on idioodid, kes on pokkerivõrgustike/tubade juhtkondades, omavad täpset statistikat pokkerikäivetest/majandusest ja miskipärast kõik toad samas suunas liiguvad.
    Juhtkondades pole kindlasti idioodid. Pokkeritoa seisukohalt on anonymous lauad väga kasulikud, kuna regularide edge on väiksem, fishe ei tõmmata nii kiirelt tühjaks ja raha ringleb kauem mängijate vahel - rohkem raket. Pokkeritoa omanike jaoks ideaalses maailmas edge puudub ja cashoudi nuppu pole vaja tarkvarale lisada.

    Kui nüüd mõtlema hakata, kas ei teeni ka nende viimane geniaalne uuendus - starting hands autofolder - sama eesmärki. Et fish mängiks kauem.
    Viimati muudetud Fuzzy poolt : 02.12.11 at 13:48

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    vaevalt et pokkeribossid lollid on. Ilmselt nad raha oskavad lugeda
    Kas see mängijate seisukohast hea on iseküsimus, aga kapitalistid saavad oma raha nii või naa kätte

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ausaltöeldes mind täiesti hämmastab kuidas pokkeritoad opereerivad ja mis nende inimeste peas toimub. Võtame nt PartyPokeri - vanasti oli kogu midstakes (vb kogu sait) King of The Hill süsteemiga, mingi aeg nad muutsid ära, et ainult 1000NL+ on niimoodi. 1000NL ja kõrgemal on nüüd normaalne regularide vaheline action, regularidel sitaks initsiatiivi omavahel piike ristata ja miskipärast madalamaid limiite enam tagasi selle süsteemi peale ei tehta, kuigi seetõttu saadakse vähem rake. PokerStars ütles ka, et neil ei ole mõtet KoTH 'i teha, sest nad on uurinud ja see ei muuda midagi - mida nad uurinud on? Ma mängin igapäevaselt 7-l erineval pokkerisaidil ja näen mis toimub, Partys pidevalt korralik andmine regularide vahel, mujal mitte sittagi.

    Ja see, et sa artiklisse paned enda seisukoha Anonymous laudadest ja postitad seda kui faktipõhist artiklit on bullshit.
    Viimase lõigu vea võtan omaks ja see ei ole kindlasti hea tava. Üldiselt olen oma arvamuste kohad vastavalt märgistanud aga seekord unustasin. Peale selle kommentaari kirjutamist viin sisse vastavad parandused.

    Pokkeritubasid ei huvita NLHE HU cashgame reik, kuna see on üks väiksemaid võrreldes teiste mängude aga liiklust/raha liigub sealt välja väga palju. Pokkerituba tahab, et fishi deponeeritud $100 käiks mitmeid ja mitmeid kordi läbi katla ennem kui võitev mängija selle välja cashib. NLHE HU-s bumhuntides variatsioon on väga madal ja seetõttu see $100 jõuab regulari kätte väga kiirelt ja väga väikese reigi eest.

    EDIT: oleks ma pokkeritoa juhtkonnas siis NLHE HU bumhuntimise kaotaks kohe. anonüümsed lauad, iga 20-30 minuti tagant viskab lauast välja (nagu ongames), saad avada ainult ühe tühja HU laua (mitte limiidi kohta!), KOTH süsteem ja kui loovutad 2-3x lauia regulari ära siis mõne tunnine bän HU mängust. kogu see krempel aktiveeruks siis kui on ületatud tühjade HU laudade kriitiline mass.

  14. #14

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Kui nüüd mõtlema hakata, kas ei teeni ka nende viimane geniaalne uuendus - starting hands autofolder - sama eesmärki. Et fish mängiks kauem.
    kusjuures. kui nii hakata mõtlema, siis kuidas meeldiks idee, et kui pokkerituba annaks vastulöögi prohibited PTR-abusejatele sellega et teevad sellise uuenduse, et iga mängija juures on kohe link PokerTabelRatingsisse (näeb profiile nii et registreerima ei pea). siis oleks ka fishidel hea ülevaade vastaste mängutasemest ja nad saaksid otsustada endast tugevamate vastu mitte mängida (nagu bumhunter-scumid praegu, kes neid jahivad).

  15. #15
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Suur osa pokkeri skillist seisnebki märkmetes eelnevatest sessioonidest erinevate mängijate kohta. Võtame nt Olympicu live pokkeri - kui ma käin mängimas ja tähelepanelikult jälgin mis käteraadiustega Rain Elmik 3betib varajasest positsioonist, millistel boardidel Kristjan Laas check-raise blufib flopis, millega Henri Käsper riveri valuebetti teeb, siis see kõik mis ma tähele panen toob mulle järgnevatel sessioonidel rohkem raha koju. Teine regular võib-olla ei viitsi tähele panna ja mängib telefoniga Angry Birdsi, seetõttu ta teenib vähem raha järgnevatel sessioonidel. Kui nüüd kõik lauad oleksid Anonymous, siis me oleksime selle laisa regulariga võrdsed. Mõlemad mängiksime igavat standardmängu, ei oleks vastaste kohta märkmeid, kõik vastased on meie jaoks võrdsed - mingi info küll koguneb selle ühe sessiooniga, aga see pole midagi võrreldes aastatepikkuse infoga.

    Minu arvates selliste mängudega kaob osa pokkerist ära. Fishide losing rate väheneb, sest tähelepanelikel mängijatel pole infot eelmistest sessioonidest, auto-piloot-regularide winrate jääb samaks või veidi väheneb ja tähelepanelike regularide winrate kukub kolinal, sest üks osa nende skillist on ära võetud ja nad langevad samale tasemele kus on auto-piloot-regularid.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Suur osa pokkeri skillist seisnebki märkmetes eelnevatest sessioonidest erinevate mängijate kohta. Võtame nt Olympicu live pokkeri - kui ma käin mängimas ja tähelepanelikult jälgin mis käteraadiustega Rain Elmik 3betib varajasest positsioonist, millistel boardidel Kristjan Laas check-raise blufib flopis, millega Henri Käsper riveri valuebetti teeb, siis see kõik mis ma tähele panen toob mulle järgnevatel sessioonidel rohkem raha koju. Teine regular võib-olla ei viitsi tähele panna ja mängib telefoniga Angry Birdsi, seetõttu ta teenib vähem raha järgnevatel sessioonidel. Kui nüüd kõik lauad oleksid Anonymous, siis me oleksime selle laisa regulariga võrdsed. Mõlemad mängiksime igavat standardmängu, ei oleks vastaste kohta märkmeid, kõik vastased on meie jaoks võrdsed - mingi info küll koguneb selle ühe sessiooniga, aga see pole midagi võrreldes aastatepikkuse infoga.

    Minu arvates selliste mängudega kaob osa pokkerist ära. Fishide losing rate väheneb, sest tähelepanelikel mängijatel pole infot eelmistest sessioonidest, auto-piloot-regularide winrate jääb samaks või veidi väheneb ja tähelepanelike regularide winrate kukub kolinal, sest üks osa nende skillist on ära võetud ja nad langevad samale tasemele kus on auto-piloot-regularid.
    Ma olen sinuga nõus, et anonüümsed lauad kaotavad osa pokkerist ära tänu vaakumile. Ma olen täielikult vastu 6max/FR anonüümsetele laudadele ja eelistan iga kell tavalist lauda anonüümsele.

    Ainukeseks kitsaskohas ongi heads-up, kus tegelikult actionit ei toimu v.a. kui saadakse lauda oinas. Reiki ei maksta ja raha viiakse väga kiirelt ära. Isegi sina kaotada sellega raha, sa lihtsalt ei tunne seda aga tänu sellele saad sa vähem actionit (kuna keegi teine bustis potentsiaalse fishi), on pokkeritoal väiksemad promod (kuna HU-s reiki makstakse vähe, $100 fishi deposiit läheb kiirelt regulari kukrusse, oleks fish selle eest FR mänginud oleks sellest $100-ast läinud pool reigiks) jne.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    kusjuures. kui nii hakata mõtlema, siis kuidas meeldiks idee, et kui pokkerituba annaks vastulöögi prohibited PTR-abusejatele sellega et teevad sellise uuenduse, et iga mängija juures on kohe link PokerTabelRatingsisse (näeb profiile nii et registreerima ei pea). siis oleks ka fishidel hea ülevaade vastaste mängutasemest ja nad saaksid otsustada endast tugevamate vastu mitte mängida (nagu bumhunter-scumid praegu, kes neid jahivad).
    Lol, ma vaatan, et sind ajavad need bumhunter-scumid ikka väga leili :D. Aga jah, vaata asi on nii, et fishi mingid tableratingsi andmed ei huvita. Ta teab, et suudab beatide neid online-nitte, sest ta on võimas LAG, kes bluffib kõik nitid kõigist kätest välja ja lisaks teeb bottom pairiga vägeva hero calli ja isegi kui regulari graafik läheb üles ja tema oma alla, on lihtsalt halb variance ja rigged.

  18. #18

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Fishide losing rate väheneb, sest tähelepanelikel mängijatel pole infot eelmistest sessioonidest, auto-piloot-regularide winrate jääb samaks või veidi väheneb ja tähelepanelike regularide winrate kukub kolinal, sest üks osa nende skillist on ära võetud ja nad langevad samale tasemele kus on auto-piloot-regularid.
    Loogika õige ja täpselt seda ju pokkerituba tahab. Vähendada regularite winratet, et raha oleks rohkem(kauem) ringluses ja selle pealt raket genetakse rohkem. Obv võitvatele mängijatele ei meeldi see, kuna winrate ju väheneb, samas suureneb pokkeritoa kasum selle pealt.

  19. #19
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    kui see trend edasi läheb, ootab online pokkerit katastroof:( siis peab live proks hakkama :D

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Sry, nime küll ekraanil ei näe anonymous laudades, kuid... mina ei välistaks võimalust, et keegi siiski leiab viisi, kuidas seostada iga spetsiifiline account mingi aadressiga kuskil pokkerikliendis (st. kuskil võib olla mingi loophole). Sellisel juhul, kes iganes seda loophole teab või siis avastab selle, omab niivõrd massivset edge teiste üle, et ta on peaaegu nagu pool-superuser. Üldse ei imestaks, kui juba ongi selle peale mõteldud ja nii asja plaanitud. Tavakasutajal jääb niimoodi igasugune kontroll ju selle üle, kes ta vastaseks on :D ja kuidas sa süüdistad anonüümset mängijat nt. mingis imelikus mängus? Äkki on bot? Aga kuidas see üles leitakse kui klient ei tea midagi ja pokkerituba ilmselt on ainuke kes teab kes tegelikult tolle accounti taga on? Liiga palju võimu IMO antakse sellega pokkeritoale.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES