Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas anonüümsed lauad on pikemas perspektiivis pokkerile hea või halb?

Hääletajad
48. Sa ei tohi hääletada
  • Hea

    12 25,00%
  • Halb

    28 58,33%
  • Ei oska öelda

    8 16,67%
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 72
  1. #41

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kordki elus räägib Vandalar õiget juttu: http://www.hhsmithy.com/blog/how-ano...nymous-tables/
    vaatasin seda linki. mis selles siis halba on kui mõndadel mängijatel on vastaste üle rohkem informatsiooni kui vastupidi? praegugi on ju umbes sama värk PokerTabelRatingsiga. mõned (kelle jaoks pokkeritoa reeglid midagi ei loe ja nende peale sülitavad) omavad võimalust saada vastaste kohta rohkem informatsiooni kui teised, kes ausalt reeglitest kinni peavad.

    kui sul tekib võimalus anonüümsetes laudades tänu mingile häkile teada saada, kelle vastu mängid, kas siis ei kasutaks seda? ma ei tea muidugi, kas sa oled PTR-pettur, aga kui oleksid, siis arvan et:
    * kui saaksid seda häkki kasutada, siis teeksid seda õigustusega, et "aga vastasel on sama võimalus ja oma viga kui ei kasuta" ja prooviksid asja vaiksena hoida, et see häkk ei leviks ja sinul oleks võimalikult kaua see eelis
    * kui ei saaks seda häkki kasutada, aga teaksid et mõned teised oskavad ja saavad seda kasutada, siis kisaksid nagu siga aia vahel, et "miks neil on ebaaus eelis minu ees ja pange kinni see häkk"

    ise ei näe selles probleemi, et mõned saavad teada, kes sa oled ka anonüümsetes laudades, kui häkkida oskavad. kuna niikuinii PTR ei kasuta, siis tean et praegugi on paljudel vastastel, kelle jaoks petturlusega eelise saavutamine tabu pole, ebaaus eelis minu ees, aga selle võrra pean lihtsalt oma oskusi lihvima ja muul (ausal) moel neist parem olema.

  2. #42

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    vaatasin seda linki. mis selles siis halba on kui mõndadel mängijatel on vastaste üle rohkem informatsiooni kui vastupidi? praegugi on ju umbes sama värk PokerTabelRatingsiga. mõned (kelle jaoks pokkeritoa reeglid midagi ei loe ja nende peale sülitavad) omavad võimalust saada vastaste kohta rohkem informatsiooni kui teised, kes ausalt reeglitest kinni peavad.

    kui sul tekib võimalus anonüümsetes laudades tänu mingile häkile teada saada, kelle vastu mängid, kas siis ei kasutaks seda?
    ma ei tea muidugi, kas sa oled PTR-pettur, aga kui oleksid, siis arvan et:
    * kui saaksid seda häkki kasutada, siis teeksid seda õigustusega, et "aga vastasel on sama võimalus ja oma viga kui ei kasuta" ja prooviksid asja vaiksena hoida, et see häkk ei leviks ja sinul oleks võimalikult kaua see eelis
    * kui ei saaks seda häkki kasutada, aga teaksid et mõned teised oskavad ja saavad seda kasutada, siis kisaksid nagu siga aia vahel, et "miks neil on ebaaus eelis minu ees ja pange kinni see häkk"

    ise ei näe selles probleemi, et mõned saavad teada, kes sa oled ka anonüümsetes laudades, kui häkkida oskavad. kuna niikuinii PTR ei kasuta, siis tean et praegugi on paljudel vastastel, kelle jaoks petturlusega eelise saavutamine tabu pole, ebaaus eelis minu ees, aga selle võrra pean lihtsalt oma oskusi lihvima ja muul (ausal) moel neist parem olema.
    lollololololololololololol:D ei muidugi superuser ja ptr kasutaja on sama pulga peal:)

  3. #43

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tegelt pole ju superuser - kaarte ei näe. Lihtsalt omab informatsiooni vastase üle, mis teistele on kättesaamatu. Mingi nurga alt saab võrrelda küll.

  4. #44

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Aga PTR pole ju keelatud mitte üheski toas ega riigis?
    Kui keegi sisse hackib siis on see ju siiski superuser juba!:)
    PTR on avalik andmebaas lihtsalt aga kui pokkeriklienti sisse hackid on see juba kuritegu...

  5. #45

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    Aga PTR pole ju keelatud mitte üheski toas ega riigis?
    aga kuidas sa seda seletad siis, JohannesJ? siit loeks nagu välja, et on keelatud. või saan ma millestki valesti aru?

    http://www.pokerstars.ee/en/poker/room/prohibited/

    The following are examples of tools and services which are prohibited at all times:
    56.Table Ratings aka Poker Table Ratings

  6. #46
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    vaatasin seda linki. mis selles siis halba on kui mõndadel mängijatel on vastaste üle rohkem informatsiooni kui vastupidi? praegugi on ju umbes sama värk PokerTabelRatingsiga. mõned (kelle jaoks pokkeritoa reeglid midagi ei loe ja nende peale sülitavad) omavad võimalust saada vastaste kohta rohkem informatsiooni kui teised, kes ausalt reeglitest kinni peavad.

    kui sul tekib võimalus anonüümsetes laudades tänu mingile häkile teada saada, kelle vastu mängid, kas siis ei kasutaks seda? ma ei tea muidugi, kas sa oled PTR-pettur, aga kui oleksid, siis arvan et:
    * kui saaksid seda häkki kasutada, siis teeksid seda õigustusega, et "aga vastasel on sama võimalus ja oma viga kui ei kasuta" ja prooviksid asja vaiksena hoida, et see häkk ei leviks ja sinul oleks võimalikult kaua see eelis
    * kui ei saaks seda häkki kasutada, aga teaksid et mõned teised oskavad ja saavad seda kasutada, siis kisaksid nagu siga aia vahel, et "miks neil on ebaaus eelis minu ees ja pange kinni see häkk"

    ise ei näe selles probleemi, et mõned saavad teada, kes sa oled ka anonüümsetes laudades, kui häkkida oskavad. kuna niikuinii PTR ei kasuta, siis tean et praegugi on paljudel vastastel, kelle jaoks petturlusega eelise saavutamine tabu pole, ebaaus eelis minu ees, aga selle võrra pean lihtsalt oma oskusi lihvima ja muul (ausal) moel neist parem olema.
    Jup, kasutaksin, kui see on sama mainstream kui PTR. Pokkeritoa probleem on seista selle eest, et nende reegleid järgitakse. Kui mina otsustaks, et hakkan Mr. Eetiliseks ja lõpetaks PTR-i kasutamise, siis seetõttu kaotaks ainult mina ja ei võidaks mitte keegi, sest teised kasutavad ikka edasi ja pokkeritoal pole sellest sooja ega külma.

    Oled sa kunagi avalikus kohas alkoholi joonud? Kui jah, siis MIKS?!? Miks sa rikud Eesti Vabariigi reegleid you bastard!?

  7. #47

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    aga kuidas sa seda seletad siis, JohannesJ? siit loeks nagu välja, et on keelatud. või saan ma millestki valesti aru?

    http://www.pokerstars.ee/en/poker/room/prohibited/

    The following are examples of tools and services which are prohibited at all times:
    56.Table Ratings aka Poker Table Ratings
    OK:D seda ma küll ei teadnud peab tunnistama aga pigem on see jah avalikus kohas joomise ors asjaga võrreldav mitte pangarööviga

  8. #48

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jup, kasutaksin, kui see on sama mainstream kui PTR.
    jah, ühel juhul oleks sama mainstream nagu PTR, aga sina oleksid nii käsn peast, et ei oskaks seda kasutada isegi kui ette näidataks kuidas seda häkki kasutada (kümme korda kasvõi, täiskäsn oled lihtsalt selle häki koha pealt noh). näidatakse ette ja sa lihtsalt ei oska ja tead samas et kõik teised regularid su mängudes oskavad kasutada. kas siis kisaksid nagu siga aia vahel, et "miks neil on ebaaus eelis minu ees ja pange kinni see häkk"?

    teisel hüpoteetilisel juhul ei oleks nii mainstream nagu PTR, 1/3 nii mainstream oleks näiteks, aga mingi juhuse läbi oskad seda kasutada ja tead, et saaksid megalt pappi teenida selle eelisega ja kõik ausad mängijad + 2/3 sinu potentsiaalsetest vastastest kes seni olid ka PTR petturid, on nii käsnad peast, et ei oska seda kasutada. kas kasutaksid seda siis õigustusega, et "aga vastasel on sama võimalus ja oma viga kui ei kasuta" ja prooviksid asja vaiksena hoida, et see häkk ei leviks ja sinul oleks võimalikult kaua see eelis?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Oled sa kunagi avalikus kohas alkoholi joonud? Kui jah, siis MIKS?!? Miks sa rikud Eesti Vabariigi reegleid you bastard!?
    pole võrreldav.

  9. #49
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    jah, ühel juhul oleks sama mainstream nagu PTR, aga sina oleksid nii käsn peast, et ei oskaks seda kasutada isegi kui ette näidataks kuidas seda häkki kasutada (kümme korda kasvõi, täiskäsn oled lihtsalt selle häki koha pealt noh). näidatakse ette ja sa lihtsalt ei oska ja tead samas et kõik teised regularid su mängudes oskavad kasutada. kas siis kisaksid nagu siga aia vahel, et "miks neil on ebaaus eelis minu ees ja pange kinni see häkk"?
    Muidugi kisaks, oma õiguste eest tuleb seista. Aga ma kisaks pokkeritoale, mitte teistele mängijatele kes kasutavad - nende olukorras ma ju ise kasutaks ka, seega milleks neile pahaks panna seda.
    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    teisel hüpoteetilisel juhul ei oleks nii mainstream nagu PTR, 1/3 nii mainstream oleks näiteks, aga mingi juhuse läbi oskad seda kasutada ja tead, et saaksid megalt pappi teenida selle eelisega ja kõik ausad mängijad + 2/3 sinu potentsiaalsetest vastastest kes seni olid ka PTR petturid, on nii käsnad peast, et ei oska seda kasutada. kas kasutaksid seda siis õigustusega, et "aga vastasel on sama võimalus ja oma viga kui ei kasuta" ja prooviksid asja vaiksena hoida, et see häkk ei leviks ja sinul oleks võimalikult kaua see eelis?
    Kui ma midagi väga ebaeetilist teeks siis ma ei õigustaks ennast.

    Btw, ma ei ole kordagi öelnud PTR-i kohta, et "vastase oma viga, et ei kasuta". PTR loob ebaausa eelise nende ees kes seda ei kasuta ja peaks keelatud olema, aga sa ei saa selles mängijaid/individuaale süüdistada. Pokkeritoa asi peaks see olema, et garanteerida, et selliseid saite ei eksisteeriks. FullTilt sai sellega hakkama, et nende mänge enam ei trackitud, järelikult see ei ole võimatu ja asi on lihtsalt pokkeritubade väheses huvis midagi ette võtta.

    Aga hetkeseisuga üldsuse arvamus on, et PTR-i kasutamine ei ole eriti ebaeetiline. 4-5a tagasi oli multiaccountimine täiesti ok tegevus ja kõik tegid, kes ei teinud kaotas selle koha pealt eelise, tänapäeval kui jungleman12 mängib 5,000 kätt kellegi teise kontoga nimetatakse seda suureks skandaaliks ja inimesed sõimavad teda lowlife scumiks. Võib-olla paari aasta pärast on üldsus PTR-i koha pealt samasugusel arvamusel, aga senikaua mina isiklikult vastu tuult kusta ei plaani.

    Minu jaoks HEM on täpselt sama mis PTR - mõlemad annavad ebaausa eelise nende mängijate ees, kes seda ei kasuta. See üks rida ühe pokkerisaidi reeglites ei muuda mitte midagi. Kui Everleafi uus reegel, et võita võib ainult €750 nädalas ei oleks pokkeritoa poolt kuidagi kontrollitav, vaid oleks lihtsalt 1 rida reeglites, kas sa käiksid ka mööda foorumeid ja sõimaksid inimesi, et: "Kuradi Everleaf-pettur raisk, sa see nädal €900 võitnud ja ikka mängid, kas sul häbi pole?"
    Viimati muudetud Codecci poolt : 04.12.11 at 19:55

  10. #50

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    muidu olid head põhjendused, aga imo tegid ennast lolliks kui selle viimase lõigu siia hiljem juurde kirjutasid ja vindi üle keerasid HEM-iga (mis on pokerstarsi reeglite järgi lubatud teenuste nimekirjas). tundub, et oled närvis, kuna tahaksid ka ausa mängijana tuntud olla, aga nüüd oled närvis, sest nii palju viimasel ajal räägitakse, et PokerTabelRatingsi kasutamine pokerstarsis on petturlus ja sulle ei mahu südamesse, et kui sa ka ausalt ilma PokerTabelRatingsit kasutamata mängima hakkaksid, siis teistel petturitel on eelis sinu ees. suht mõttetu minna närvi selle peale ju või nii, sest mina ja paljud teised siin vaatavad sulle ikkagi alt üles selle poole pealt kui regularidega madistad ilma PTR kasutamata, mitte ei bumhunti parajasti ja keelatud teenuseid ei kasuta. ma ju panin sind ka aasta parimaks cashimängijaks PokkeriProde hääletusel, ega ma ei teeks seda ilmaasjata või kui respecti su mänguoskuste suhtes ei oleks.

    EDIT: sõnastaks selle siis nii - mul oleks teie (siinsed vanad kalad kes kasutavad PokerTabelRatingsit pokkeritoas kus selle kasutamine on selge sõnaga keelatud reeglite järgi) vastu VEEL ROHKEM austust kui te EI KASUTAKS PokerTabelRatingsit.
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 04.12.11 at 20:52

  11. #51
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    EDIT: sõnastaks selle siis nii - mul oleks teie (siinsed vanad kalad kes kasutavad PokerTabelRatingsit pokkeritoas kus selle kasutamine on selge sõnaga keelatud reeglite järgi) vastu VEEL ROHKEM austust kui te EI KASUTAKS PokerTabelRatingsit.
    Mitu pirukat poest osta saab suurema austuse eest?

  12. #52
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    pokkerisheriff on kõige haigem postitaja siin foorumis läbi aegade IMO, tõsine psühhopaat, otsi abi.

  13. #53
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Mitu pirukat poest osta saab suurema austuse eest?
    :D:D:D

    T: ise olen trios mänginud anonymus laudades paar päeva. kuna see hem2 ajas tilti ja polnud tuju hem1 tagasi üritanud timmida, ning praegusel hetkel oli seal ikka jube donkfestival.
    kui aga ainult anonym lauad oleks, siis ma ei oska ette kujutadagi.
    meeldib, kui on optional nagu praegu osadel saitidel.
    ise valid kas mängid anonymus või tavalaudu.

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Ka Bodogi nimed on nüüd näha.

    HHSmithy’s Kyle Body, who contacted pokerfuse with details of their investigation, has also stated that a co-worker has developed a similar tool to unveil the names at Bodog's anonymous tables, and would post a similar demonstration video later on Monday.

    Allikas: http://pokerfuse.com/news/poker-room...=Google+Reader

  15. #55
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Lihtsaltütelda- omastarust keerulise ja kavala tehnilise lahendusega isikut varjata saavutati hoopis see, et loodi ebaausa eelise võimalus neile, kes natuke programmeerimist jms jagavad ja on valmis seda ka ära kasutama.

  16. #56

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Lihtsaltütelda- omastarust keerulise ja kavala tehnilise lahendusega isikut varjata saavutati hoopis see, et loodi ebaausa eelise võimalus neile, kes natuke programmeerimist jms jagavad ja on valmis seda ka ära kasutama.
    3 posti tagasi nimetasid pokerstarsis ebaausa eelise võimaluse kasutajate kritiseerijat "psühhopaadiks" ja nüüd ise nutad siin, et bodogis tekib "natuke programmeerimist jagajatel" ka mõneti sarnane ebaausa eelise võimalus. ei midagi pole öelda, normaalne vend oled.

  17. #57
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust

    EDIT: sõnastaks selle siis nii - mul oleks teie (siinsed vanad kalad kes kasutavad PokerTabelRatingsit pokkeritoas kus selle kasutamine on selge sõnaga keelatud reeglite järgi) vastu VEEL ROHKEM austust kui te EI KASUTAKS PokerTabelRatingsit.
    Kui tubasid see PTR-i kasutamine nii väga huvitaks oleks päris palju inimesi juba bannitud. Kusjuures ma pikemat aega mänginud ja ma isegi ei teadnud siukest asja, et PTR-i ei või kasutada lol.
    Ja ma arvan, et enamus on siiski siin selleks, et raha teha mitte mingit austust koguda.

  18. #58
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Tegelikult tuli video juba esmaspäeval välja. Samad vennad, kes PartyPoker-i anonüümsed lauad lahti muukisid.

    ( Click to show/hide )

  19. #59

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    käsn peast:D

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Microgaming muudab kõik NLHE HU lauad anonüümseteks

    Selline ka veel:

    ( Click to show/hide )


    Eraldi uudist IMO ei ole vaja aga, kes tahab lugeda rohkem siis: http://www.hhsmithy.com/blog/bodog-a...xploit-part-2/

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES