Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
Kordki elus räägib Vandalar õiget juttu: http://www.hhsmithy.com/blog/how-ano...nymous-tables/
vaatasin seda linki. mis selles siis halba on kui mõndadel mängijatel on vastaste üle rohkem informatsiooni kui vastupidi? praegugi on ju umbes sama värk PokerTabelRatingsiga. mõned (kelle jaoks pokkeritoa reeglid midagi ei loe ja nende peale sülitavad) omavad võimalust saada vastaste kohta rohkem informatsiooni kui teised, kes ausalt reeglitest kinni peavad.

kui sul tekib võimalus anonüümsetes laudades tänu mingile häkile teada saada, kelle vastu mängid, kas siis ei kasutaks seda? ma ei tea muidugi, kas sa oled PTR-pettur, aga kui oleksid, siis arvan et:
* kui saaksid seda häkki kasutada, siis teeksid seda õigustusega, et "aga vastasel on sama võimalus ja oma viga kui ei kasuta" ja prooviksid asja vaiksena hoida, et see häkk ei leviks ja sinul oleks võimalikult kaua see eelis
* kui ei saaks seda häkki kasutada, aga teaksid et mõned teised oskavad ja saavad seda kasutada, siis kisaksid nagu siga aia vahel, et "miks neil on ebaaus eelis minu ees ja pange kinni see häkk"

ise ei näe selles probleemi, et mõned saavad teada, kes sa oled ka anonüümsetes laudades, kui häkkida oskavad. kuna niikuinii PTR ei kasuta, siis tean et praegugi on paljudel vastastel, kelle jaoks petturlusega eelise saavutamine tabu pole, ebaaus eelis minu ees, aga selle võrra pean lihtsalt oma oskusi lihvima ja muul (ausal) moel neist parem olema.