Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    NL50 3bet pot ip, facing turn c/r

    Vastane on üsna solid, 2BB võitev. Käsi vähe. umbes 5-10 min tagasi põrkusime omavahel esimest korda. Flattisin siis tema raise buttonilt QKs, flop 9T7ss. Cbettis, ma raisesin to 8$ ja ta tank-raises to 15$...ma shovesin suht kiirelt mille peale kiirelt foldis.
    Vahepeal olin teda korra veel 3betinud ip ja foldis.
    Kas meil on alust eeldada, et ta võib hero peale spewida? Kas meil on alust eeldada, et ta võib metada? Mis on hero turni parim play?

    On Game, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    BB: $50.50 (101 bb)
    MP: $50 (100 bb)
    Hero (CO): $79.98 (160 bb)
    BTN: $50 (100 bb)
    SB: $42.12 (84.2 bb)

    Preflop: Hero is CO with T T
    MP folds, Hero raises to $1.50, 2 folds, BB raises to $4.75, Hero calls $3.25

    Flop: ($9.75) 6 Q 6 (2 players)
    BB bets $6, Hero calls $6

    Turn: ($21.75) 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $11, BB raises to $39.75 and is all-in
    Viimati muudetud Tarmonator poolt : 11.12.11 at 15:50

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: NL50 3bet pot ip, facing turn c/r

    Eks ikka võib spewida aga siin ma foldin. checkiks turni järgi.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: NL50 3bet pot ip, facing turn c/r

    Checkiks turni samuti järgi ja riveril annaks suht tõenäoliselt alla.

  4. #4
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL50 3bet pot ip, facing turn c/r

    Tsitaat Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
    Checkiks turni samuti järgi ja riveril annaks suht tõenäoliselt alla.
    Any river? Why?
    Kui me oleme turni järgi checkinud. Mis käega villane siis betib millega ta oleks pidanud turnis hoo maha võtma?

  5. #5
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: NL50 3bet pot ip, facing turn c/r

    cr 3bet potis turnis on tugev üldiselt. Samuti 3bet potis riveri bet, sest nad ei oska seal thinnilt bettida.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL50 3bet pot ip, facing turn c/r

    Suht keeruline olukord imo, arvestades historyt. Ta ranges peaks suht palju Adx tüüpi käsi ka olema, lisaks imelikult mängitud Qx'ile. Kalduks foldi poole vast, kuna taga olles on herol 2 outi ja kui juhib, siis villainil peaaegu alati vähemalt 25% equityt.

  7. #7
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL50 3bet pot ip, facing turn c/r

    Tulemus ka.
    Ilmselt check back ja call safe river oleks kõige mõistlikum valik olnud. Samas mõtlesin ma suht sarnaselt nagu fyte ja suht välistasin ülepaarid just history tõttu ning miks ta peaks ülepaariga seal hoo maha võtma, eriti kui üks on ruutu näiteks.
    Seega kallutasin ta range suht tugevalt mingi AK(üks ruutu poole) kuna ma vahest ise teeks sihukese moove'i selle käega, eriti kui tiltan ja spewin. Otsustasin bettides ka shove callida ja callisingi (kuigi jubeda äginaga) ja vastas oli AK ühe ruutuga ja minu käsi pidas. Rohkem me enam madistanud pole :D

  8. #8

    Re: NL50 3bet pot ip, facing turn c/r

    Endalgi selliseid ebamugavaid olukordi ette tulnud, seega huvi pärast pokerstovesin veits. Tundub, et call turnil on suht spew, meil pole aimugi ta 3b rangest, nii et turni mänguks järeldusin Tarmonatori eeldusest, et ta QQ+/AKdd sedasi ei mängi. Meil on vaja callida 28,75$, et võita 72,5$ ehk vajalik on üle 28,4% equityt, et oleks +ev call.
    Iga AK(üks ruutu) kohta peab ta siis samuti mängima näiteks AQo/KQs kombosid, et meil poleks piisav equity. Ma pakuks ta range seal siiski tugevamana.

    Board: Qd 6d 6c 4d
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 26.515% 26.52% 00.00% 210 0.00 { TcTh }
    Hand 1: 73.485% 73.48% 00.00% 582 0.00 { KQs, AcKd, AdKc, AdKh, AdKs, AhKd, AsKd, AQo }

    Mis puutub turni playd, siis ma usun, et bettimine on korrektne, sest me suudaks isegi kuni 40% equityt välja foldida:

    Board: Qd 6d 6c 4d
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 59.091% 59.09% 00.00% 468 0.00 { TcTh }
    Hand 1: 40.909% 40.91% 00.00% 324 0.00 { JJ, AcKc, AhKh, AsKs, AcJc, AhJh, AsJs, AcKh, AcKs, AhKc, AhKs, AsKc, AsKh }
    Tõenäoliselt need käed ei bluffi riverit ka eriti tihti, sest neil on mingi SD value olemas.

    See kehtiks siis imo hästi kui mingit historyt ei ole, kuid kui mind 4betitakse mono flopil, siis ma ei usu, et mind abusetakse ning marginaalsete kätega ära stackimine tundub overadjusting.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES