Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: KAS PRIMA ON RIGGED?

Hääletajad
145. Sa ei tohi hääletada
  • JAH

    22 15,17%
  • JAH

    14 9,66%
  • JAH

    19 13,10%
  • JAH

    20 13,79%
  • JAH

    21 14,48%
  • JAH

    8 5,52%
  • JAH

    10 6,90%
  • EI

    31 21,38%
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 47
  1. #21

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    sain yxkord 0 outeriga bad beati primas

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    ???

  3. #23

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?


  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See hääl meenutas toda Apu nimelisttegelast Simpsonite multikast, kes oli seal poepidaja.
    mine pekki.. käsiin eelmine aasta korra usas.. suurel IT konverentsil.. ja nagu sitax oli hindusid.. ja kõik nad vadistasid inglise keelt nagu see Apu.. ja ma iga kord ei suutnud naeru pidada.. täiega panin kajakat tagant reast nii loengutel kui bussis kusiganes:-)

    aga mis puutub Primasse, siis minu elu läks ilusaks sealt ära kolides..

  5. #25

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tra, ma olen kuu aja jooksul saanud Primas riveri 1 outeriga (st vastane sai straight flushi) 3 korda ära aga ikka ei taha uskuda, et prima on rigged. Tõenäoliselt tuleb peale polli tulemusi oma seisukohta muuta. ;D

  6. #26

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    L6petasin just SNGde sessi Starsis. 35 buyini miinust.

    Keskeltl2bi kaotasin 3 outeritele 3 korda minutis. Lisaks juurde l2hevad veel 2 outerid ja ka 0 outerid.
    T2pselt samamoodi nagu Triobetis mul turbo sngd l2ksid.


    Et noh, Stars v6i Prima, vahet pole.
    Lause Duke'lt vanast heast m2ngust Duke Nuke'Em 3D:

    FACE OR AN ASS, WHAT'S THE DIFFERENCE?!
    järelikult sul pole skilli :D

  7. #27

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Naljakas on see, et m6ned inimesed isegi siit foorumist usuvad siiralt, et Prima
    ongi rigged ja ei julgegi seet6ttu m2ngida seal

    *****coughcoughcough*****coughcoughcoughhotcocacol acoughcoughdonkeycough****
    see vastus on TÕDE

    tegelt asi on selles, et prima on proovitud ja tõestatud, et enam riggemat saiti pole :D

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Vaadates boku87 neljanda ja viienda p2eva graafikut n2eme, et tal oli umbes 40-50 buyiniline langus,
    nii et k6ik on normaalne. Ära parem yrita, raix, lase rahulikult oma rigged juttu edasi:D

  9. #29

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Naljakas on see, et m6ned inimesed isegi siit foorumist usuvad siiralt, et Prima
    ongi rigged ja ei julgegi seet6ttu m2ngida seal

    *****coughcoughcough*****coughcoughcoughhotcocacol acoughcoughdonkeycough****
    No aga neile ei saa ju midagi pahaks panna, sitaks on neid kirujaid, kes tegelikult primale halba reputatsiooni teevad ja see on teema mille peale mõelda. SA EI SAA KUNAGI väita, et internetipokker on 100% aus, igal toal on ju mingi krdi eraldi kaartide jaotamise süsteem, olen kuulnud, et starsil on see mingi 2st faktorist erinev, samas full tildis loeb absoluutselt kõik, nt kui kiiresti sa checkid või kui kiiresti betid ja kui palju betid, mis positsioonis oled jne, kõik läheb arvesse. SEEGA miks sa arvad, et nt mingi väiksem pokkerituba ei kaustaks sellist moodust, et kasvõi natuke muuta tõenäosust regularide kahjuks, et fishid võidaks tiba rohkem ja tuleks ikka lauda tagasi. Tõestada seda on põhimõtselt võimatu ja regular on ju tavaliselt võitev mängija ja ta teab, et ta mängib korralikku pokkerit ja isegi kui läheb sitasti tuleb ta põhimõtselt alati lauda tagasi.

  10. #30
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Ma pole vist ainus kes pea iga kord annab short fishile duubli. Lihtsalt tõmbavad ära :D Rigged rigged

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas Rigged
    Ma pole vist ainus kes pea iga kord annab short fishile duubli. Lihtsalt tõmbavad ära :D Rigged rigged
    lol nagu nimigi ütleb ;D

  12. #32

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Ai ai Ranka, nii võib ju lausa paranoiliseks muutuda. Kohe tulevad meelde erinevad teooriad,
    kuidas a la pokkeritoad loovad ise botmängijaid, kes siis raha reaalsetelt mängijatelt ära võtavad,
    kuidas tuba annabki mängijatele meelega kätte kõrgeid lehti ja ahvatlevat floppi,
    nuuh absolute jama on kaa muidugi kena asi.

    Reaalsus on aga selles, et kui alustate kätt, siis on paigas see, mis koht lauas selle käe võidab, kui ta riverini läheks kaasa.
    Ei muutu midagi teie ootamisest preflop,.flopil jne.

    Nii et jumal tänatud, et on inimesi, kes callivad kõigega. Party Pokeri algusaegadel oli vingumine netis pidev,
    et kus ikka genereeritakse lehti jne. Aga tase!!! aastal 2002 võitsin 30 taalase sisseostuga turniiri ära siis ,kui turniir oli
    kestnud 17 kätt ;D, rahalaudades oli pidevalt pre-flop all in 3-4-5 inimest, ka AA on raske sealt igakord võitu välja vingerdada :)
    Tänu sellele ka Party kasvas nagu loom, et seal selline ulmeline tase oli.
    Pacificu ühe laua ajast ei hakka ma parem teile lugusid vestma, piisab niipaljust, et oli sela kunagi 30 000 G turniir(sisseost 30+3), mis algas hommikul kell 4, lisaks siis 30-50% overlayle oli alati teada ka finaallaua aeg, kuskil 6.30 hommikul, 7 oli turniir igaljuhul läbi ;D

    Lisaks omades veel 6 aastast live mängu korraldamise kogemust, võin öelda, et ka meie GC iganädalastel turniiridel ei ole 1-2-3 outer
    mingi erand pigem reegel, kui ikka iga käega tuimalt callida, siis on ka Q4 täis nuts millega võib all ini panna preflop lehed kohe lahti teha
    ja küsida teistelt, kes on see vapper, kes callib ;D




  13. #33

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas Gambler


    Reaalsus on aga selles, et kui alustate kätt, siis on paigas see, mis koht lauas selle käe võidab, kui ta riverini läheks kaasa.
    Ei muutu midagi teie ootamisest preflop,.flopil jne.
    Enne kui sa siia lahmima tuled, küsiks oled sa ka vastava teemaga tutuvunud. Full tilt on ise öelnud, et järgmise kaarti tulekut (nt turni või riveri) mõjutab see, kes kui kaua mõtleb ja mida teeb. Põhimõte jääb muidugi samaks, et süsteem on ikkagi random, aga nad kasutavad seda sellepärast, et kunagi suudeti lahti murda see süsteem ja suudeti ära öelda mis kaardid tulevad turnil ja riveril, kui sul on olemas ühe mängija käsi ja flopp.

    Ega ma ei proovigi siin midagi hullult tõestada, lihtsalt point on selles, et tegelikult ei pruugi kõik nii aus olla kui püütakse näidata, aga sellel teemal vaidlemine on umbes sama hea, et vaielda usklikuga, et jumal on olemas või ei ole, kindlaid tõendeid pole pea kellelgi.

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Enne kui sa siia lahmima tuled, küsiks oled sa ka vastava teemaga tutuvunud. Full tilt on ise öelnud, et järgmise kaarti tulekut (nt turni või riveri) mõjutab see, kes kui kaua mõtleb ja mida teeb. Põhimõte jääb muidugi samaks, et süsteem on ikkagi random, aga nad kasutavad seda sellepärast, et kunagi suudeti lahti murda see süsteem ja suudeti ära öelda mis kaardid tulevad turnil ja riveril, kui sul on olemas ühe mängija käsi ja flopp.

    Ega ma ei proovigi siin midagi hullult tõestada, lihtsalt point on selles, et tegelikult ei pruugi kõik nii aus olla kui püütakse näidata, aga sellel teemal vaidlemine on umbes sama hea, et vaielda usklikuga, et jumal on olemas või ei ole, kindlaid tõendeid pole pea kellelgi.
    Ma ei tahaks nüüd küll uskuda, et sinu käel ja flopi tekstuuril on seos sellega, mis kaardid tulevad turnil ja riveril. Isegi, kui see peaks olema tõsi, siis on tegu kindlalt rigged pokkeritoaga ehk pokkerituba määrab ära kõikide kaardide kombinatsioonid ehk teisisõnu puudub nn. random ehk juhuslikkus.

  15. #35

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ma ei tahaks nüüd küll uskuda, et sinu käel ja flopi tekstuuril on seos sellega, mis kaardid tulevad turnil ja riveril. Isegi, kui see peaks olema tõsi, siis on tegu kindlalt rigged pokkeritoaga ehk pokkerituba määrab ära kõikide kaardide kombinatsioonid ehk teisisõnu puudub nn. random ehk juhuslikkus.
    Vastupidi, kui oleks enne käe algust määratud käe käik, siis oleks võimalik seda kõike õige nn "koodi" omamisel ette näha, aga kui arvesse võtta kõik checkimise ja bettimise ajad, siis tundub see raskem, flopi tekstuur siia ilmselt ei puutu. Lihtne näide, nt kõik kaardid jooksevad kiiresti üksteise järel ( nagu mingites õnnemängudes ja siis mingil hetkel vajutab mänginja stopp ja see nn lugeja seiskub) ja siis kui sina vajutad nt check nuppu siis tuleb see kaart mis nn ees on. Vb sai segane jutt, aga see peaks põhimõtselt tagama selle, et võimatu on arvata järgmist kaarti.

    Edit1: Kunagi lugesin, et algselt, ammu ammu kasutati süsteemi, kus pakk segatakse ja kõik järgnev on juba ette määratud, aga mingid häkkerid said sellele süsteemile järele ja oli võimalik öelda turn ja river, kui on teada flop ja ühe mängija käsi. Peale selle süsteemi nn "murdumist" leiutati uus random number generator.

  16. #36

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Fotune, sinu jutt on täiega segane.

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Miks 2 viimast JAH-hi nii vähe hääli on saanud, on neil midagi viga või? :-*

  18. #38

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    aga sellel teemal vaidlemine on umbes sama hea, et vaielda usklikuga, et jumal on olemas või ei ole, kindlaid tõendeid pole pea kellelgi.
    Mis jutt
    üks ütleb, et Jumal on olemas. tõesta seda... ei saa
    Teine ütleb, et jumalat pole olemas, tõesta seda - vabalt.... näed sa teda kusagil? oled sa kunagi näinud üldse? on keegi näinud? Ei ole ju! tõestatud!
    ja kui keegi väidabki, et on, siis seda ta tõestada ei saa ehk siis teda polegi olemas! :D

  19. #39

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    Mis jutt
    üks ütleb, et Jumal on olemas. tõesta seda... ei saa
    Teine ütleb, et jumalat pole olemas, tõesta seda - vabalt.... näed sa teda kusagil? oled sa kunagi näinud üldse? on keegi näinud? Ei ole ju! tõestatud!
    ja kui keegi väidabki, et on, siis seda ta tõestada ei saa ehk siis teda polegi olemas! :D
    ja tõestasid ära siis asja praegu ?

    Edit1: ma isiklikult nõustuks sinuga, aga ca pool maailma rahvast ilmselt mitte

    Edit2: googeldasin ja möllasin selle kaardijagamise teemaga veits, igatahes full tildi kohta leidsin http://pokerforums.fulltiltpoker.com...play28078.html (siin ka head lugemist http://www.fulltiltpoker.com/super-u...d-security-faq ) . Seal on lause On Full Tilt Poker, player mouse movement is not a factor. All the factors are internal. Ehk kõik toimub sisemiselt, ma ei tea kas sealt välja tuleb, et vist kasutatakse mingit 3 "lambi numbri generaatorit ja siis nende kokku panemisel vms tekib üks lambi number mis määrab järgmise kaardi vms," aga kuskilt ma seda praegu lugesin.

    Pokerstars see-eest http://www.pokerstars.com/poker/room/features/security/ . Kuskil seal keskel on lõik shuffle ja seal öeldakse we are using two independent sources of truly random data:

    * user input, including summary of mouse movements and events timing, collected from client software
    * true hardware random number generator developed by Intel [3], which uses thermal noise as an entropy source

    Kasutatakse teistsugust süsteemi, ka mingid hiireliikumised ja timingud tulevad arvesse.

    Ega sellega midagi väga ei tõesta, lihtsalt point selles, et erinevad pokkeritoad kasutavad erinevaid süsteeme, aga kuidas teha kindlaks kumb on nn "õiglasem" või on kõik õiglased? Kui on juba üks nn" õiglane" süsteem leiutatud, miks siis ei kasuta kõik pokkeritoad seda ? Kas mingid väiksemad toad, kellele nii suurt tähelepanu ei pöörata, kasutavad hoopis omakorda mingit muud süsteemi? jne jne jne


  20. #40
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Mulle tundub, et kõik moodused on 100% random ???

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES