Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: KAS PRIMA ON RIGGED?

Hääletajad
145. Sa ei tohi hääletada
  • JAH

    22 15,17%
  • JAH

    14 9,66%
  • JAH

    19 13,10%
  • JAH

    20 13,79%
  • JAH

    21 14,48%
  • JAH

    8 5,52%
  • JAH

    10 6,90%
  • EI

    31 21,38%
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 47

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    DISKUSS

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Varem või hiljem saavad kõik aru, et prima on rigged. :D

  3. #3
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    hmh...ranka kust sellised sagedased tildihood?
    kas ehk panused liialt suureks läinud?







    valan õli tulle

  4. #4
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    liiga odav äkki

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    L6petasin just SNGde sessi Starsis. 35 buyini miinust.

    Keskeltl2bi kaotasin 3 outeritele 3 korda minutis. Lisaks juurde l2hevad veel 2 outerid ja ka 0 outerid.
    T2pselt samamoodi nagu Triobetis mul turbo sngd l2ksid.


    Et noh, Stars v6i Prima, vahet pole.
    Lause Duke'lt vanast heast m2ngust Duke Nuke'Em 3D:

    FACE OR AN ASS, WHAT'S THE DIFFERENCE?!

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Poll räägib enda eest, 4 "EI" vastust ja ülejäänud jah. Peab sinna kawasakkise pöörduma, et meil on usaldusväärseid andmeid, mis põhinevad kõige täpsemalt statistikal, et prima ikkagi on rigged.

    Peale kauba enam ei ole river rigged vaid nad on kavalad ja teinud turni kõige rigged tänavaks.

  7. #7
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Irw. Vaatasin korraks 5 minti tagasi teemat, mõtlesin, et panen polli ka juurde, aga ennäe imet, valikuterohke küsitlus juba tehtud :D.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    hmh...ranka kust sellised sagedased tildihood?
    kas ehk panused liialt suureks läinud?







    valan õli tulle
    Ära aja paska, mul ei ole mingit tilti, lihtsalt läksin selle prima peale nii vihaseks, kuna absoluutselt seal ei anna enam võita. Miski tunnise sessi tegin ja panin -1500 juuri magama. Iga kord, kui sul on kaart, siis fish kes oli 100/100/3 üle 100,000 käe foldis! Mängija, kes on foldib 100% cbetile (4500 käeline sample), siis ta ei foldinud 10 x järjest. Siis mängija, kes check-minraiseb, sellel on alati flush draw ja saab pihta. Siis kui sul on overs + flush draw ja sa betid väga drawy boardil, siis miski fish alati callib ja kui turn on kõige blangim kaart pakis ja teed uue beti, siis fish suudab check-minraiseda ja anda sulle flush draw oddsid ja siis kui sa callid, siis riverisse seda kaarti ei tule ning tulbe kõige scarem kaart (like 4 straight) ja fish läheb külmalt allin - mida ***** ta repib? aga äss kõrgega ei calli. Siis, kui sul on maja, näiteks 77, TKTT laual ja sa tead, et sul on best hand ja teed valuebeti, siis fish callib kenasti ja plaan õnnestub aga riverisse lendab T. Fishil on JQ ning pot läheb splitti. Siis kui sul on OESD, vastane betib kõik tänavad väikselt ja annab sulle oddse hittida OESD + boonus oodsid J ja Q jaoks, siis fishil on äss ning su OESD ei tule. Siis kui sa bluffid ,siis tehakse alati hero call botom paariga! Siis kui sa tahad teha check-raise bluffi, siis fish loeb sind kui avatud raamatut ja lükkab alati otsa ja siis näitab irwitades best handi. Siis kui sul on A6 ärtud, fish kes callis blindil ja flop on A49, 2 ärtut, siis su käsi ei ole kunagi hea! Fish check-callib, donkab turni ja river lähe bcheck-check, loomulikult sa ei hiti oma mastigi aga suva see, äss on tihti fishi vastu hea AGA MITTE KUNAGI PRIMAS! Tal on seal täpselt 99% ajast AJ! Kui tal seda ei ole, siis on tal MAJA! Ma tean seda, et sellisel laual ei saa maja olla aga ikkagi - see on ju prima ja see on nii rigged.

    Ma olen dataminenud seda võrku julmalt, mul on osade mängijate kohta 100,000 keälised readid JA MUL EI OLE MITTE ÜHTEGI MÄNGIJAT, KELLEL ON LONG RUN WINRATE 3 PT/BB FULL RINGIS. Mul on aga sitaks mängijaid, kes on 9/8 ja on break even ja kes on 30/8 ja on break-even. No suht fishi meri ja peaks nagu ownima neid AGA SEE PRIMA ON NII FUCKING RIGGED JA KUI TA EI OLEGI RIGGED SIIS TA ON IKKAGI RIGGED!


  9. #9
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    iseenesest kõlab mõistlikult

    kusjuures see turn on tõesti rohkem rigged kui river minu meelest

  10. #10

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    mina olen alati öelnud: Triobet aka Prima network on kõige riggem koht. Kui ei usu, siis uurige mu postitusi :D, Lebovenna chati @ msnis vms :D.

    Pm ranka ytles minu eest kõik ära :)

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tegelikkuses ta muidugi rigged ei ole AGA PALUN EIRAKE seda kommentaari, sest see rikub kõik ilusa ja iidse traditsiooni. See on nagu tunne, et sa tead, et päkapikke ja jõuluvana ei ole olemas aga sellest kõvasti ei rääägita, kuna see on selline iidne traditsioon!

    Muideks keskööl see teema läheb lukku :D

  12. #12
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Poll räägib enda eest, 4 "EI" vastust ja ülejäänud jah. Peab sinna kawasakkise pöörduma, et meil on usaldusväärseid andmeid, mis põhinevad kõige täpsemalt statistikal, et prima ikkagi on rigged.

    Peale kauba enam ei ole river rigged vaid nad on kavalad ja teinud turni kõige rigged tänavaks.
    See turni asi on juba ammu nii. Kui trios sai mängida, siis turnil tuli palju rohkeb beate kui riveril :(

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tegelikkuses ma ei teagi, kuidas seal primas mängida. Seal tuleb vist panna nii:

    Raise, cbet ja ....
    [x] kui keegi callis, siis kui nutsi ei ole anna alla (kasuta PF check-fold nuppu kiustautse vältimiseks);
    [x] kui kõik foldisid, siis liigu edasi;

  14. #14

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Kõige rohkem rigged sait on ülekaalukalt Party Poker. Mitte, et ma seal palju mängiks aga iga kord kui ma sinna isegi peaks sattuma, läheb taas lahti. Triobeti (Microgaming) ja PokerStarsiga selliseid "probleeme" nii väga palju ei meenugi, kuigi mängin seal (eriti Starsis) oluliselt rohkem.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    kõik on rigged, kõik

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Partyst ärme üldse räägime, see on ikka täiesti nõiutud värk ju. Pealeselle, et soft on rigged on ka sealne klienditufi rigged, sest kui ma peopokkerist omal ajal cashoudi tegin, siis paari tunni pärast helistas miski vend imeliku häälega. See hääl meenutas toda Apu nimelisttegelast Simpsonite multikast, kes oli seal poepidaja. Igastahes sain asjad korda aetud aga rohkem pole julgenud partyisse raha kanda, sest seekord käshouti tehes pääsesin üle noatera. Ehk järgmine cashouti tehes helistab, miski retsim tegelane näiteks B.A. baraccus või Hulk Hogan.

  17. #17

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Minuarust see Apu on juba piisavalt scary. ;D



  18. #18

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Panin 3 yesi pollis ja peab rahul olema :D, pole kunagi tõsiselt trios mängind, aga need jutud on juba liiga hirmuäratavad :D

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Naljakas on see, et m6ned inimesed isegi siit foorumist usuvad siiralt, et Prima
    ongi rigged ja ei julgegi seet6ttu m2ngida seal

    *****coughcoughcough*****coughcoughcoughhotcocacol acoughcoughdonkeycough****

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Naljakas on see, et m6ned inimesed isegi siit foorumist usuvad siiralt, et Prima
    ongi rigged ja ei julgegi seet6ttu m2ngida seal

    *****coughcoughcough*****coughcoughcoughhotcocacol acoughcoughdonkeycough****
    ;D

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES