Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 12 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 227
  1. #41

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    ei oska nõu anda, aga minu poolt ka +1, et väärt ettevõtmine on see. mulle meeldib idee kui võetakse inimene kes on pokkerikauge ja hetkel töötu ja teadja mängija hakkab teda suunama. ehkki praegu on neid "brainfarte" siis kui inimene pole varem pokkerit mänginud ja on ka natuke aeglase õppimisega, siis on lootust et ühel hetkel lähevab lihtsalt meeled lahti ja hakkab tajuma, et mis käed mis väärtust omavad mis olukordades või midagi. eriti kui tal endal on õpihimu ja tööeetikat ja kui ei suhtu pokkerisse nagu hasartmängu, et "siin ei olnud õnne, lähen kõrgemasse levelisse kaotusi tasa tegema, sest nüüd peab hakkama kaart jooksma kompensatsiooniks". ma arvan et kui jaanuari lõpuks plussi suudab näidata, siis tolhuahv on head tööd teinud ja samuti kõik need kes siin nõu on andnud ja müts maha selle ettevõtmise ees.

    P.S. kui jõuluannetus läbi kukkus, siis keegi HU SNG proffidest võiks ju teha isikliku jõulukingituse ja üks päev mõned tunnid ta mängu jälgida ja julgustada ja näpunäiteid jagada.

  2. #42
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Mu eelmine postitus oli siiski miksnii´le mõeldud, mitte teemaalgatajale.

  3. #43

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Pigem mõtlesin üleüldselt, mitte just antud teemat. Aga ple mõtet offtopicut toota.
    Igaljuhul edu projektiga ja loodame et kõik sujub plaanide päraselt.

  4. #44
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Mängisin ka ca 100 mängu $7. Tekkis paar küsimust just varajase staadiumi kohta (blindid kuni 40-50):
    - Tüüp A on BB-lt 3-bettija (45%) kuidas adjustime, ootan kätt, et 4bettida?
    - Tüüp B mängib kõiki käsi nii BB-lt kui SB-lt. Ikka nii, et IP jätkan sama, OOP aga tightimaks?
    - Tüüp C ei foldi cbetile, Riveriks kui mul midagi koos pole, üle 50% olen beat ja ei calli siin poolepotist ka mitte oma A-highga. Kui olen SB siis saan ilmselt juba turnil checkides beri kraesse. Kas cbetin ja kui palju taolise vastu?
    - Tüüp D mängib SBlt looselt ja minraisega. Fold to 3beti näib keskmine olevat. Mida sihukesega teha? 3bet ja cbet? Mis rangega?

  5. #45

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Hyper turbo?

    Aga vastuseks niipalju, et ära ürita mängu lahendada nagu kaarte ei olekski maas. Loomulikult võib mingi equilibriumi välja mõelda, millega kaotad minimaalselt, aga iga vastane ja olukord on ikkagi erinev.

  6. #46

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    40-50 blindid on über endgame juba

  7. #47

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Mängisin ka ca 100 mängu $7. Tekkis paar küsimust just varajase staadiumi kohta (blindid kuni 40-50):
    - Tüüp A on BB-lt 3-bettija (45%) kuidas adjustime, ootan kätt, et 4bettida?
    - Tüüp B mängib kõiki käsi nii BB-lt kui SB-lt. Ikka nii, et IP jätkan sama, OOP aga tightimaks?
    - Tüüp C ei foldi cbetile, Riveriks kui mul midagi koos pole, üle 50% olen beat ja ei calli siin poolepotist ka mitte oma A-highga. Kui olen SB siis saan ilmselt juba turnil checkides beri kraesse. Kas cbetin ja kui palju taolise vastu?
    - Tüüp D mängib SBlt looselt ja minraisega. Fold to 3beti näib keskmine olevat. Mida sihukesega teha? 3bet ja cbet? Mis rangega?
    Tüüp A: limp pole häbiasi HT'des, tõmba raisemisrange'i koomale, keskpärased suited ja mõned hästi floppavad käed nagu T8, QT jne limp-calli ja laienda foldimisrange'i.
    Tüüp B, kui vastane on passiivne station, siis vabalt limbi ka rohkem, tõsta valuerangega. OOP kui vastane avab 100% tõstega, siis laienda enda shovemis ja callimisrange'i
    Tüüp C, cbeti harvemini või väiksema suurusega (30-35 ajab tihti asja ära kuivadel, eriti paardunud ja A high floppidel).
    Tüüp D, 3beti nonAI rohkem kõrgete hästi floppavate kätega ja laienda ka 3betshove ja callingrange'i.

  8. #48
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Proovisin ka veel veits. Karvane tunne, et ma ei hakka neid kunagi biitima.

    ( Click to show/hide )


    Nõrganärvilistel palun mitte vaadata.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 23.12.11 at 09:03

  9. #49

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Bitch please, see on standard jooks, mul kümnest päevast üks selline. Ole rõõmus, et sa pole 40 BI miinuses päevaga.

  10. #50
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    [ ] sample
    [ ] big swing

    ehk dont worry, see on tavaline

  11. #51
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Proovisin ka veel veits. Karvane tunne, et ma ei hakka neid kunagi biitima.

    ( Click to show/hide )


    Nõrganärvilistel palun mitte vaadata.
    ( Click to show/hide )
    kui sul EV tõuseb siis biidid ju. pigem randid end, ¤"#%&¤%&/%¤We teema on mujal :)

  12. #52
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    No kui sa ni ütled. PT näitab ikka väga valesti ROI-d. Näiteks winningsi juures näitab 178/160 wins/loses, aga profitit näitab miinuses... ja ROI-d ka. 1st place ja 2nd place ei ühti tournaments played numbriga. Mis võib valesti olla?

  13. #53
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Kui tracker poole turna pealt maha jookseb, siis pead lõpptulemuse ise sisestama, vähemalt HEM-s. Kui sa oled teinud 178+160 mängu $1.50, siis igalt mängult maksad $0.06 rake, s.t. kokku veits üle $20. Kui võite on 18 tk rohkem, siis nendelt peaks net result olema 1.44*18 ehk ca $26. Ehk lõpptulemus võiks olla väga kergelt plussis.

  14. #54
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kirjutan väikese charti, mis peaks $7-stes töötama (vähemalt mul töötas).

    15-25BB deep.
    OTB:
    [LIST][*]avagu top60-70% käsi. 22-88, A2-A8 openshove, teised käed openminraise.
    Väike segadus:
    AT, AJ,99,TT minopenin aga A2 ja 22 kohe AI? Kohe turna algfaasis 25BBdeep?

  15. #55

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tõenäoliselt sellep, et need mängivad postflop halvemini.

  16. #56

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Kui oled vähegi pokkerit mänginud siis mina seda nö ranka tabel kahte ei kasutaks.

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Väike segadus:
    AT, AJ,99,TT minopenin aga A2 ja 22 kohe AI? Kohe turna algfaasis 25BBdeep?
    Nagu Mr_Kenny ütles: ei mängi postflop hästi.

    Aga reaalsuses on tegelt minraise 25BB kindlasti suurema EV-ga kui shove. 22 shove on fine aga ma isegi sellega 25BB minraisen, kuna suudan postflop neid paremini mängida tänu kogemustele. Algajatel kogemusi ei ole - nad ei tea täpselt milliseid boarde järgi checkida, milliseid cbettida, barreldada jne. Seepärast loovutagu väike EV punkt. Vastukaaluks mikros callitakse nende openshovesid (just esimene käsi) väga lightilt.

    Hiljem üles liikudes tuleb adjustida ja hakata minraisema. Kui mängija tunneb end kindlalt siis avagu obv minraisega.

  18. #58
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    on õpilasel võidujoon uue suuna võtnud?

  19. #59
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Täna peaks 1500 mängu täis saama. Viimased 500-800 mängu pole enam juurde kaotanud ja on väheke tagasi võitnud. Arvestades, et puudus igasugune pokkerialane kogemus ja teadmised varasemast, siis on see suht OK tulemus minu arust.

    Kui 1500 täis on, siis panen graafiku ja katsun HEM-st mingit infot natuke otsida. Kõrvale loeb õpilane Merssenneary e-booki ja katsub jõudumööda muud ka vaadata. Viimati avastasin, et Nashi tabel on täitsa kõrvale jäetud ja sellega seoses tekkinud rängad vead mängu (a la 6bb deep olles raise-folditi KT tüüpi käsi). Tegelt on üsna rõõmustav leida ränku vigu, sest nende eemaldamisel peaks olema progress kergem tulema.

    Panen täpsemalt ka üht-teist koos graafikuga, aga eile hakkas HEM-s üks asi silma: Paired boardil on õpilane kaotanud 140 BI jagu chippe, samas 2 paariga SD-i jõudes paired boardil võitnud alla 40 BI. See tundus kõige suurem leak, aga ma pole veel täpselt kindel, mis lahti on. Katsun individuaalseid käsi vaadata ka.

  20. #60
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Proovisin ka 7$ Hüpereid. 700 turniiri on see kuu täis, eelmine kuu umbes sama palju. Graafik ei kuku küll nagu kivi aga... Midagi on valesti kuna pappi ei pritsigi uksest ja aknast sisse nagu andu_andul :)
    Kas keegi oskab öelda või anda õpetussõnu kuidas analüüsida tagantjärgi oma mänge (HEMiga) või profileerida mängu esimeste kätega vastaseid ja neid exploitida või kust vastavat kirjandust kokku hankida? Mänguformaat mulle meeldib (paar minutit ja vaba mees ning lauda istumine on hea kiire) tahaks jätkata kui vad pappi ka tuleks.

Lehekülg 3, kokku 12 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES