Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 12 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 227
  1. #141

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Kokkuvõte 19.10:

    mängitud 59 mängu; võidud/kaotused: 27/32
    Graafikud:
    Päev:

    kokku:


    probleemkäed:

    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1954569
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t570 28.50 BBs
    Hero (BTN/SB): t430 21.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with Q 3
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 2 4 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

    Turn: (t160) 8 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: (t160) 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60

    Final Pot: t280
    BB shows 7 A (two pair, Fours and Deuces - Ace kicker)
    Hero shows Q 3 (two pair, Fours and Deuces)
    BB wins t280


    Kas selline lii´gutus on väga vale?

    bluffikatse:
    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1954576
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t560 28 BBs
    Hero (BB): t440 22 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 8 5
    BTN/SB raises to t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) 3 A 7 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t100, Hero raises to t200, BTN/SB folds

    Final Pot: t320
    Hero wins t320


    Arvasin, et mul on hea võimalus mast kokku saada ja vastane kardab ässa ka.

    Kas keegi oskab head nõu anda, millised näitajad peaksid HUDis olema (esialgu ehk vaid kõige peamised, et tekitada harjumus neid jälgida, samas ilma asja esialgu liialt keeruliseks ajamata)?

  2. #142

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Q3 sa pead rääkima mingit lugu. cbet standard, paned kogu rangega. Teise barreli paned, kuna vastane callib flopi ülekaartidega, mille pealt saad ta maha barreldada. Kuna sa teist barrelit ei pannud, siis riveris proovid spliti pealt maha saada või Kx foldima. Tema peab uskuma, et sa betid seal Ax, mida ta tõenäoliselt ei usu, aga selline betsize peaks piisavalt tihti töötama. Niiet tundub ok, kui turn checkitud.

    teine käsi ära calli 3x raisesid nii looselt ja Axx flopil on tal nii palju Ax ranges peale preflop 3x. Kuna ta foldis checkraise peale siin, siis minu juhe jookseb kokku, peale sellise sizega cbetti ja pre 3x on see lihtasalt nii ajuvaba.

  3. #143
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Rääkisin õpilasega nimetatud käed läbi:

    1) Q3 käsi: Küsimus õige (kas Q-high bettida 22448 boardil), aga põhjendus vale. Õpilane arvas, et betib selleks, et J-high või halvem calliks. Ja samas lootis ka, et K-high või parem foldiks. Ilmselgelt konfliktsed statementid. Ma ise loodan siin vahel K-high foldi, tihti Q-high foldi (parim põhjus seda boardi bettida, et splitilt maha saada), praktilisekt kunagi ei looda J-high calli.

    2) 85s käsi: Küsimus õige jällegi. Liigutus ka õige. Aga edasi läks väga metsa. Küsisin õpilaselt, mida ta teeks, kui vastane flopi 3-beti peale shoveb. Algul pakkus, et siis foldiks. Käisime siis selle pikemalt läbi, s.h. equity arvutamine, pot odds jms. Lõpuks jõudsime selleni, et isegi kui vastane meile A73 boardil A7 ette näitab, siis foldida me enam ei saa. Seega oleme committed ja võiks seda vastasele selgemalt väljendada, kas siis suuremalt raisedes või shovedes. Minraise võivad flattida suva sodiga (KQ vms) ja meie fold equity kaob ära.

  4. #144
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Lisaks käisime veel mõned olukorrad läbi. Õpilast vaevasid eelkõige käed, kus ta AA või KK-ga oli kaotanud. Neid sai kohe mitu tk üle vaadatud. Kuigi kõik olid sarnaselt valesti mängitud, siis suures pildis on nende osakaal kaduvväike ja sellele keskenduda pole mõtet. Soovitasin õpilasel mõelda pigem olukordadele, mida esineb tihti ja kus pidev valesti otsustamine võib palju raha välja viia. Kahjuks on sample size veel liiga väike, et HEMi abil neid filtreerida (ja ma ei oska seda fucking HEM2 kasutada ka). Pikemalt peale õpilase postitatavat esimese nädala kokkuvõtet.

  5. #145

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    20. okt - pokkerivaba päev (peaaegu)

    21. okt:

    mängisin 67 mängu; võidud/kaotused - 33/34

    Graafikud:21.10

    kokku:


    Nädal kokku:
    Mängitud 572 mängu, võidud/kaotused - 275/297
    iga päev lugesin foorumit, postitasin käsi ja kokkuvõtted
    õppisin ära graafikute ja käte postitamise
    bluffe nii palju ei teinud, kui eesmärgiks oli seatud - tuleb veel õppida
    Note-valmidus - valmidus on põhimõtteliselt olemas, üleskirjutamist vajavate olukordade ära tundmine ja kirjutamise harjumus vajavad veel tööd
    Eff stäki suuruse arvutamine on selge
    alla 10 bb püüdsin võimalikult palju Nashi järgi mängida, mõningate eranditega
    Viimati muudetud oxymoron poolt : 22.10.12 at 13:14

  6. #146
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tsitaat Algselt postitas oxymoron Vaata postitust
    Mängitud 5712 mängu
    ( Click to show/hide )

  7. #147

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Sorry, näpukas sattus sisse

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    ( Click to show/hide )

  8. #148

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tsitaat Algselt postitas oxymoron Vaata postitust
    bluffe nii palju ei teinud, kui eesmärgiks oli seatud - tuleb veel õppida
    Hea bluffi jaoks peab tekkima sobilik olukord, laud peab aitama jne. Sa ei saa nende olukordade tekkimise tihedust kontrollida.

  9. #149
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Minu poolt esimese nädala kokkuvõte:

    1) Volüüm: OK igati. Mõnipäev võiks väiksem olla. Eesmärk pole mitte 150 mängu päevas teha, vaid võimalikult palju õppida.
    2) Iga päev foorumisse kokkuvõte: OK. Aga eelmise päeva kokkuvõte võiks tulla varem kui järgmise päeva õhtul.
    3) Õppida ära käte postitamine: OK.
    4) Teha 5-10 bluffi päevas teadlikult: Väheks jäi. Samas ongi hea, sest õpilane ei saa veel aru, mis bluff on üldse.
    5) HUD seadistada ja lisada statte: Totaalne fail. Õpilast ei huvita mängu ajal HUD üldse, mingit seadistamist ei ole teinud, HUD-i numbreid ei jälgi ega mõista.
    6) Lugeda PP foorumist HUSNG teemat iga päev: Ei oska hinnata. Väidab, et luges, aga mõõdetavaid tulemusi ei ole ja mingeid märkmeid ta enda jaoks ei tee.
    7) 70 mängu nädalas koos: So-so. Tegelikult tuli vähem, aga sellevõrra oli selgitamist ja arutelu rohkem. Võiks rohkem olla veel.
    8) Uurida HUSNG.com: Fail.
    9) Saada selgeks effective stack: Fail. Õpilane ise väidab, et on selge, aga koos mängides suvalisel hetkel küsides hakkab ruttu arvutama ja jooksvalt ei jälgi.
    10) Alla 10bb mängida Nashi järgi: So-so. Suuri vigu ei paistnud, aga tegelikult tabel muidugi peas ei ole ja seda polegi võimalik kasutada kui eff stacki pidevalt ei jälgi.

    Üldine mulje on, et õpilasel on väga tugev kalduvus vajuda rutiini ja teha mingeid asju, mis on ette nähtud ja/või selged. Aktiivsemat mõttetegevust ja initsiatiivi oleks rohkem vaja. Õpilane ei mõista veel täiel määral, et tema ise ja ainult tema vastutab enda edu eest. Kohati tundub, et mingeid asju teeb õpilane vaid sellepärast, et mina nõuan (nt. note kirjutamise harjumus). Samas on selge, et ilma väga konkreetsete juhisteta õppida ka on raske.

    Uuelt nädalalt ootan vähem volüümi, rohkem õppimist, küsimusi, käte postitusi ja kasulike harjumuste kinnistamist. Eelkõige effective stacki silmas pidamine, HUD-i kasutamine, notede kirjutamine, mitte-rutiinsete liigutuste tegemine ja sellega kohandumine. Samuti üritan koos mängides olla ise vait ja lasta õpilasel oma mõttekäiku selgitada. Vast tulevad suuremad vead nii välja. Igapäevane postitus peaks edaspidi sisaldama ka juttu, mida täna õpiti. Muidu on oht, et mitte midagi ei õpitud või läks õpitu juba õppimise käigus meelest. Detailsed nädala eesmärgid mõtleb õpilane ise välja, arutab minuga läbi ja paneb kirja.
    Viimati muudetud tolmuahv poolt : 22.10.12 at 16:58

  10. #150

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Siin kahes eilemängitud mängus tehtud vead ja õppetunnid:


    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1958570
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t500 25 BBs
    Hero (BB): t500 25 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with T 9
    BTN/SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 3 T 5 (2 players)
    Hero bets t40, BTN/SB calls t40

    Turn: (t120) 3 (2 players)
    Hero bets t80, BTN/SB calls t80

    River: (t280) Q (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t80, Hero calls t80

    Final Pot: t440
    BTN/SB shows 9 3 (three of a kind, Threes)
    Hero mucks T 9
    BTN/SB wins t440

    Selles käes läks kõik viltu - alustuseks flopi donkbet - seda poleks pidanud tegema. Oleks tulnud oodata ära vastase käik ja siis tegutseda. Siin on mul veel top-paar ja donkbetiga näitan ilmselt vastasele, et mul pole kätt ja püüan bluffida. Vastane callib selle, ja selle järeldus minu jaoks oleks vist pidanud olema, et tal siiski midagi käes on. Turnil panustan uuesti, ja vastane callib ka selle. Nüüd peaks selge olema, et tal on käsi. Kui vastane nüüd Q lauda tulles riveril panuse teeb, peaksin mina selle käe mängimise katki jätma, selle asemel, et see callida ja vastasele veel veidi oma seni tehtud lollusele peale maksta.


    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1958559
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t730 36.50 BBs
    Hero (BB): t270 13.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 7 8
    BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) A 2 A (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t60, Hero raises to t140, BTN/SB folds

    Final Pot: t200
    Hero wins t200

    Siin oleks ilmselt pidanud esindama tugevat kätt, minnes all in, selle asemel, et vastase panus lihtsalt tõsta. Vastasel siin ässa ei ole, aga kõrge kaardiga (K/Q) võib ta siiski jätkata.

    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1958565
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t630 31.50 BBs
    Hero (BTN/SB): t370 18.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 6 T
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 6 A 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

    Turn: (t160) K (2 players)
    BB checks, Hero bets t80, BB raises to t160, Hero raises to t290 all in, BB calls t130

    River: (t740) 2 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t740
    BB shows T J (a flush, Ace high)
    Hero shows 6 T (a pair of Sixes)
    BB wins t740


    Siin püüdsin esindada ässa, panustades turnil pool panka, nagu tavaliselt. Kui vastane oli selle minraisenud, oleks pidanud aru saama, et tal tõenäoliselt on tugev käsi, ja alla andma, selle asemel, et viimasedki chipid talle ära anda. Minraise näitab tugeust, liialt suur panus või -tõste pigem nõrka kätt või bluffi.

  11. #151
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Esimest kätt ära riveril küll foldi enam 80/280 panusele. Kui oled kuidagi niikaugele jõudnud, siis pead ka riveri callima. Donkbet kutsub paljudes mängijates eile tungi bluffida või floatida ja stabida turni/riverit kui nad nõrkust tunnetavad.

  12. #152

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1958632
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t360 18 BBs
    Hero (BB): t640 32 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 3 J
    BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) 4 8 A (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t60, Hero folds

    Final Pot: t80
    BTN/SB wins t80

    Siin poleks J-3 pidanud üldse avama. 3 on liialt nõrk, et sellega mängida, ja J domineeritud Q-K-A-poolt, pealegi on vähetõenäoline just nimelt J madalal boardil tabada. Ma arvan, et siin on mingi kerge psühholoogile tõrge mängus - ei raatsi kuidagi pildiga kaarti ära visata :)

    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1958635
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t400 20 BBs
    Hero (BTN/SB): t600 30 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 9 7
    Hero raises to t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 8 8 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

    Turn: (t200) Q (2 players)
    BB bets t100, Hero folds

    Final Pot: t200
    BB wins t200

    Siin oleks 888 flopil panustamise asemel vist ka checkida. Kui vastane turnil Q lauda tulles poole panga suuruse donkbeti tegi, oleksin pidanud aru saama, et tal Q-d ei ole ja ta tahab mind pangast välja peletada (mis ka õnnestus). Emandat ei ole tal seetõttu, et kui see tal oleks, ootaks ta, et mina panka korralikult panustaksin, selle asemel, et mind pangast välja püüda ajada.

    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1958643
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t545 18.17 BBs
    Hero (BB): t455 15.17 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BB with K T
    BTN/SB raises to t60, Hero calls t30

    Flop: (t120) K T 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: (t120) 9 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t90, Hero calls t90

    River: (t300) 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Final Pot: t300
    BTN/SB mucks Q Q
    Hero shows K T (two pair, Kings and Tens)
    Hero wins t300


    Siin läks jälle kohe alguses asi viltu. Tabasin flopil 2 top paari, ja ootasin, et vastane betiks. Ta ei teinud seda, ja ma ka mitte. Turnil oleksin pidanud panustama, ei teinud seda aga ikka mitte. Vastane panustas 120-sesse panka 90 - oleksin pidanud seda tõstma, sest ta püüdis ilmselt esindada olematut rida, tehes aga liialt suure panuse selleks, et see usutav tunduks. Ma callisin. Riveril oleksin pidanud panustama, ootasin aga, et vastane seda teeks. Tema aga ei panustanudja nii jäi pank liialt väikseks. Siin oleks QQ-ga vastaselt võinud oluliselt rohkem väärtust välja meelitada.

    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1958802
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t335 11.17 BBs
    Hero (BB): t665 22.17 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BB with K 3
    BTN/SB raises to t60, Hero calls t30

    Flop: (t120) 5 7 A (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t90, Hero folds

    Final Pot: t120
    BTN/SB wins t120

    Siin käes tegi vastane 5-7-A floipil 120sesse panka 90 panuse, mis ilmselt signaliseerib ässa puudumist tema käes. Seda ma aga tähele ei pannud ja foldisin oma kuninga, selle asemel, et sellega shoveda, pealegi oli vastasel veel vaid 185 chippi alles ja ta oleks seisnud otsusega silmitsi, kas mängida edasi või proovida oma õnne.

    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1958804
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t365 12.17 BBs
    Hero (BTN/SB): t635 21.17 BBs
    a
    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with K T
    Hero calls t15, BB checks

    Flop: (t60) 6 7 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB folds

    Final Pot: t60
    Hero wins t60

    Selles käes tegin kohe alguses meeltesegaduses tõste asemel calli ja püüdsin seda hiljem parandada - panga suuruse panusega, mis oleks pidanud vastasele tegelikult näitama, et mul pole mingit kätt ja püüan teda pangast välja kangutada. Ka vastane polnud just parim mängija ja ta foldis.
    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1958806
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t395 13.17 BBs
    Hero (BTN/SB): t605 20.17 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with 8 5
    Hero raises to t60, BB raises to t120, Hero calls t60

    Flop: (t240) 8 2 A (2 players)
    BB bets t240, Hero raises to t485 all in, BB calls t35 all in

    Turn: (t790) 7 (2 players - 2 are all in)

    River: (t790) 7 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: t790
    BB shows 3 3 (two pair, Sevens and Threes)
    Hero shows 8 5 (two pair, Eights and Sevens)
    Hero wins t790


    Siin oli alguses vastase ületõste callimine esimene viga. Ilmselt ma arvasin, et lähen rida ja/või masti püüma ja küll flopil näeb, mis tuleb. Flopp oli 8-2-A ja vastane lükkas kohe panga suuruse panuse sisse. See oleks pidanud mulle näitama, et tal ässa pole, mina olin aga valmis juba foldima, olgugu et mul oli nüüd top paar (kui ässarvestamata jätta). Õnneks oli õpetaja kõrval ja hoolimata plaanist lihtsalt mu mängu jälgida, andis ta sel kohal nõu ning võitis mängu.

  13. #153
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    paned numbrid või mingid asjad ette, et oleks parem kommenteerida. samuti lisa infot, vaakumis on väga raske midagi soovitada. proovin tho:
    T9o raise pre. as played on ok, ma paneks turnil chipa vähem
    78o peaksid vastase kohta mingit infot andma. vaakumis ma vahel foldin, vahel c/r, aga c/shove on imo halb. raise ajab asja ära
    T6o mono boardidel võid panna vähem kui pool - nt 30 chippi. mono boardidel mängitakse suht straight-forward ja säästad sellega 10 chippi. turn on halvasti mängitud. check behind ja vaata riverit või b/f
    J3o fold pre obv
    97o liiga väike cbet. pane 3/8 sellistele boardidel (nagu ka mono boardidel). check on halb, inimesed foldivad väga palju. open ja cbet on kõige kasulikum asi ever. fold on ok, kuna sul pole mingit sd valuet. ehk ürita bluffida ainult siis, kui sul on vastav read või siis, kui sul on mingid oddsid. nt kasvõi runner-runner flush vms, annab pikas perspektiivis equitit palju juurde. samuti, vähemalt up to $15 on suur lead tavaliselt tugev käsi. seega ära mõtle, fold ja next hand. kui shoved, siis callides oled ilmselt drawing dead või way behind. ei tasu ära
    KTo pre mäng sõltub vastase tüübist palju, flat on obv ok. c/r flop peaks olema plaan, kui ta checkib, siis ta repib nõrka kätte seega bet turn ja bet river. pole mõtet trikitama hakata.
    11bb deep pole mõtet K3o callida pre. olenevalt vastaest on shove/fold. flopil mõtled üle. kui ta paneb 90/120, siis tal pigem on mingi käsi ja ta ei foldi seda. pole mõtet shoveda!!
    KTs õige mõte, limp pre on hea ainult siis, kui vastane karistab palju limpe. muidu b/get it in preflop.
    85s call on ok, sest liiga head pot oddsid. flopi mängu kohta ma ei tea, ma pigem foldin, sest A tabab ta range hästi + suur bet. ütleks, et seekord olid lucky

    gl ja ära mõtle üle

  14. #154
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    1) Ei foldiks pre, aga flop on standard.
    2) Miks pre 3x tõstad? Flopi bet on okei, aga ma betiksin paardunud floppidel 37.5% suurusega (nt. kui pot on t80, betin t30; kui t120, t45). Turni fold on okei, sest nuppude panemisega silmselt vastane siin ilmselt enam ei foldiks ja meie käsi pole kunagi ees.
    3)Ultra-passiivselt mängitud käsi. Miks turnis ei check-raise? Ma leadiks ise turni ja riveri välja kui vastane flopi järele checkib.
    4)Fold pre.
    5)Raise pre.
    6)Fold pre to 3bet.

  15. #155

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Ma ei loeks nendest suurtest bettidest selliseid reade välja, et ässa ei ole. Viimases käes on näha, et suur bet tehakse ka kolmanda paariga, sellise range vastu Kx shovemine pole hea.
    See on readide küsimus, millised betsized mida tähendavad teatud boardidel, isegi vaakumis madalal limiidil ma ei eeldaks, et suurelt bettimine on nõrk ja meil on palju fold equityt.

  16. #156
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Ärge oxymoroniga selle suure cbeti peale A82 flopil shove pärast pahandage. See oli minu otsus ja lähtus sellest, et sama vastane oli 2x varem samamoodi A/K-high dry boardil suure cbeti pannud.

    Ja ma jään ikkagi enda juurde - kui vastane 3betib AT+ ja saab ülihästi flopile pihta (ja ta peab teadma, et meie tabame A82 floppi väga halvasti), siis ta ei ürita meid siit tugeva käega igal juhul välja ajada pannes potsize. Minu jaoks on siin loud & clear, e tal ei ole A. Vahel harva olen küll näinud 99-KK käsi, aga kogu range vastu oleme väga heas seisus siin 2nd paariga shovedes. Õpilane ei tohiks seda "suur cbet on weak" asja puhta kullana võtta, sest edaspidi ei vasta see tõele. Aga micros paistab see isegi käibetõena peaaegu okei olevat.

  17. #157

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    22.10 kokkuvõte ka:

    mänge 71, võite kaotusi 32/39

    Graafikud, mille möödunud nädalal postitasin, näitasid olukorda paremana, kui see tegelikult on; statistika juures oleneb kõik sellest, mida vaadata, ja nii ka siin - graafikud näitasid EV-d ja tegelikku tulemust chippide arvestuses. Tegelikus rahas vaadates näeb asinukker välja:

    22.10


    kokku


    Täna mängin veidi vähem mänge aga püüan veidi enam selle juures mõelda.
    Viimati muudetud oxymoron poolt : 23.10.12 at 16:21

  18. #158

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ärge oxymoroniga selle suure cbeti peale A82 flopil shove pärast pahandage. See oli minu otsus ja lähtus sellest, et sama vastane oli 2x varem samamoodi A/K-high dry boardil suure cbeti pannud.

    Ja ma jään ikkagi enda juurde - kui vastane 3betib AT+ ja saab ülihästi flopile pihta (ja ta peab teadma, et meie tabame A82 floppi väga halvasti), siis ta ei ürita meid siit tugeva käega igal juhul välja ajada pannes potsize. Minu jaoks on siin loud & clear, e tal ei ole A. Vahel harva olen küll näinud 99-KK käsi, aga kogu range vastu oleme väga heas seisus siin 2nd paariga shovedes. Õpilane ei tohiks seda "suur cbet on weak" asja puhta kullana võtta, sest edaspidi ei vasta see tõele. Aga micros paistab see isegi käibetõena peaaegu okei olevat.
    Teise paariga shove on standard muidugi, aga K3 shove A57 flopil ei ole. Esialgu näitab suur cbet ikkagi seda, et meil on vähe fold equityt.

  19. #159

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    23.10 kokkuvõte:

    mängitud 51 mängu; võidud/kaotused - 24/
    päevagraafik

    graafik kokku



    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1961320
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t570 28.50 BBs
    BTN/SB: t430 21.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 6 4
    BTN/SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 3 7 5 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero raises to t80, BTN/SB calls t40

    Turn: (t200) 2 (2 players)
    Hero bets t120, BTN/SB calls t120

    River: (t440) J (2 players)
    Hero bets t100, BTN/SB folds

    Final Pot: t440
    Hero wins t440


    Siin sain kohe flopil rea kokku, vastane pani panga suuruse eti. Kuna see vastane oli enne mitmel korral minu tõstele all-in vajutanud, tegin minraise. Turnil panin veidi väiksema, kui pool panka - lootsin jälle, et vastane veidi väiksema panuse peale bluffida üritan, aga ta ei teinud seda. Riveril ei tahtnud teda päris ära hirmutada, aga lootsin siiski veidi veel talt kätte saada. Ei saanud. Kas siin oleks võinud mingit teistsugust lähenemist kasutada?
    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1961335
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t350 11.67 BBs
    BTN/SB: t650 21.67 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BB with Q 9
    BTN/SB calls t15, Hero checks

    Flop: (t60) 6 7 7 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: (t60) 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    River: (t60) 5 (2 players)
    Hero bets t60, BTN/SB raises to t330, Hero calls t260 all in

    Final Pot: t700
    Hero shows Q 9 (a straight, Five to Nine)
    BTN/SB shows 7 8 (a full house, Sevens full of Eights)
    BTN/SB wins t700


    Kas siin callimine oli viga?

    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1961346
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t445 14.83 BBs
    BTN/SB: t555 18.50 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BB with 8 7
    BTN/SB raises to t60, Hero calls t30

    Flop: (t120) 3 6 T (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t150, Hero raises to t385 all in, BTN/SB calls t235

    Turn: (t890) 4 (2 players - 1 is all in)

    River: (t890) 8 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t890
    Hero shows 8 7 (a pair of Eights)
    BTN/SB shows 3 9 (a pair of Threes)
    Hero wins t890

    Siin mõtlesin, et pangas on juba palju raha, mul oli rea- ja mastitõmme.

  20. #160

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    1) Flopi c-r normaalne , ise vast oleks 90 pand. Turnis oleks vähem pannud, ~80 antud poti korral ja ~100 siis kui oleks flopis 90 peale tõstnud, ehk alla poole poti. Sul on kirjas küll, et panid vähem kui pool panka, aga tegelikult oled pannud rohkem. :) River on ez ship, kaotad valuet siin kui ei shipi.
    2) Shipi ta limpi peale preflopis.
    3) Standard. Ka 3betsh preflop oleks hea, kui vastane just väga vähe ei ava käsi.

Lehekülg 8, kokku 12 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES