Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 12 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 227
  1. #161
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    1) OK, kommenteerisin kätt ka lives. Flopi minraise pole standard muidu, aga me ei taha teda siin foldima panna.
    2) Pre shove, nagu eespool üteldi. Riveril cooler, foldi peale ei tohi mõeldagi.
    3) 87s on hea käsi callida ka veidi suurem avang kui postflop hästi mängida. Tabasid enda jaoks pea ideaalse flopi, siin check-shove on standard ja igati hea. Ülekaartide (AK, AQ) vastu oled ees, ülepaari vastu ca. 40-60 taga. Kogu vastase range vastu on sul väga palju equityt ja see on lihtne call.

  2. #162
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    See esimene käsi on pigem minu mängitud, kõik betsizingud ütlesin ette. Riveril eelistan ise thin valuet shovele, sest annan võimaluse bluffida, A-high või 3rd paariga maha callida, mida tihti kasutatakse. Pole antud juhul relevant, aga kui mind villain siin callib ja nutsi näeb, siis edaspidi on mul väga hea riveril missed draw'sid väikselt bluffida, sest tihtipeale pannakse note kirja ja jälgitakse showdownile läinud käe sizingut jms. Eks see ole rohkem stiili küsimus, õpilane peaks liigsest fancy playst ise hoiduma muidugi.

  3. #163

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Kas on ka mõned 3barrel bluffid ette näidata?

  4. #164
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas on ka mõned 3barrel bluffid ette näidata?
    Ei ole sellist asja üldse arsenalis hetkel. Õpilane ei saa piisavalt hästi bluffi olemusest aru. Kui midagi proovida, siis A-high boardil IP lasta 3 barrelit. Kõik muu on praegu liiga vara, enne peab aru saama, mida mõni konkreetne bluff peaks täpselt tegema või mis kätt esindama.

    Samamoodi pole donkbetti, overbetti, underbetti üldse arsenalis.

  5. #165

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    See tundub asjana, mis tuleks esimesena selgeks saada. Madala taseme hyperid on täis vastaseid, kes tahavad kõiki kaarte näha, aga ei calli riveri shovet.

  6. #166

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tsitaat Algselt postitas oxymoron Vaata postitust
    Projekti esimene eesmärk ei olegi $1,5 mängudes raha teenimine, Tolmuahv teeb just seda sama, mida sinu lingil Hokiegregki - püüab mu motivatsiooni ja mänguoskust parandada. Algajal kulub veidi aega, et mängust üldse mingi õige pilt saada ja mida tunde järgi nuppude vajutamise asemel teatud olukordades teha. Ja seda Tolmuahv oskab. $15 ja kõrgemate mängudega õppimise alustamine oleks liialt kulukas ja mõttetu, sest seal võtaks teised mängijad mult raha lihtsalt enne ära, kui ma arugi saaksin, mis toimub.
    Ma ei tahagi öelda, et peaksid otse 15-stesse minema. Vihjan lihtsalt, et on paremaid võimalusi oma aja sisutamiseks. Projekti esimene eesmärk on see, et sina ka mingit kasu sellest saaksid, areneksid. Arvestades su treeneri võimekust on see aga väga kaheldav. Esiteks ei biidi tolmuahv mitte midagi ega kedagi ja teiseks ei ole tal piisavalt intelligentsust, et õpetamisest kui protsessist aru saada, samuti puuduvad loomupärased eeldused. Kurb on veel ka see, et ega ta ise samuti kogu loost mingit kasu lõika.

    Minupoolsed soovitused:
    - Postita ikka käsi siia ja kuula paremate mängijate kommentaare.
    - Ära usu tolmuahvi õpetusi pimesi, mõtle kaasa, lase tal põhjendada ja küsi foorumis üle kui midagi uduseks jääb.
    - Tulevikuks otsi enda jaoks +EV võimalusi.
    Viimati muudetud Vibulane poolt : 24.10.12 at 19:35

  7. #167

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Esiteks sinna Hokie projekti oxymoron vaevalt, et kvalifitseerub. Kahtlen, et neil on huvi inimest täiesti muru tasandilt õpetama hakata, sellest pole neile endale erilist kasu. Kindlasti on vaja mingit korralikku ja võitvat samplit vaja ette näidata.

    Teiseks on kummaline, et tolmuahv nii palju kriitikat saab tegelikult ülla ettevõtmise eest. Kindlasti on asju mille kallal nokkida ja mõned lähenemise moodused projektile on ka minus küsimusi tekitanud ja alati saaks paremini, aga inimest rünnata ja tema intelligentsuse ja pokkeri biitimise koha pealt niimoodi lahmida on naeruväärne. Kindlasti on oxymoronil temalt ühtteist õppida ning saab vajalikke materjale mille kallal ise pusida. Pimesi ei tasu nagunii kedagi uskuda, see , et igast enda tehtud liigutusest ise aru saada on loomulik, proovi alati endalt küsida MIKS sa mingit liigutust teed. Proovi enda mõtlemisest välja juurida sellised asjad nagu "äkki vastane betib", "loodan, et betib turnis" jne , proovi leida mõistlikku põhjendust ning proovi rohkem vastast käe peale panna ja jäta meelde mida on varem teinud. Vaata alati üle mis vastasel oli kui käsi showdownile läks. Loodan, et sa ikka mängid 1 laud korraga? See on sellisel tasandil õppimiseks hädavajalik ma usun.

    Kas sulle oxymoron muidu pokker kui mäng ise huvi pakub ja on paeluv? Kui endal tugevat huvi mängu vastu pole ja ainsaks motivaatoriks on raha, siis ma kardan, et see projekt on juba ette hukule määratud.

  8. #168
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    mulle need vinguvad postid tolmuahvi pihta siin üldse ei meeldi. Biidib ju ilusti mitmeid pokkeri vorme ja hetkel on tegemist puhtalt heateoga kellelegi. Nahhui vaja vinguda siin kolmandatel isikutel üldse. See rikub minujaoks selle teema totaalselt ära. Alguses vaatasin siia mitu korda päevas kuna tundus huvitav projekt, sest nii detailset ülevaadet siin foorumis pole veel nähtud protsessist.

  9. #169
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    +1

  10. #170
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Vibulane - Kurb lugu jah. Üks imbetsill õpetab teist ja sinul on kohe valus vaadata? Täname su väärtusliku panuse eest siia teemasse. Ma arvan, et sellega võiksid ka piirduda. Kui tahad mõnd enda poolt biiditavat pokkeriformaati minuga heads-up mängida või IQ testi teha raha peale, siis anna teada PM-i (siia teemasse pole saasta rohkem vaja). Paar tuhat eurot saad mult ikka välja pigistada, ükskõik kummaga.

  11. #171

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    tolmuahv, ära tee debiilikutest välja!

    edu nii sulle kui ka õpilasele!

  12. #172

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    mul ei ole kogemusi ei HUSNGs ega coachimises, seega v6in vabalt puusse panna, aga minu arvates tuleks alustada step1 - esimene otsus m2ngus. Keskenduda alguses 100% ainult sellele, sest avangust/callimisest hakkab k6ik pihta. Ja siis hiljem r22kida postflop m2ngust, vastaste profiilimisest, blufist jms.

    kuna esialgu vastaste statse ei arvesta, siis esimene k2ik peaks olema ju suht staatiline s6ltuvalt eff stackist ja jagatud kaardist. Pange paika tabelid mis kaartidega millalgi tuleb avada ning sellest kinnipidamise saab kergelt kvantifitseerida - HEM/Pokertrackerist queryga k6ik avangud/callimised excelisse ja seal formulaga valideerimine. Kui p2evast p2eva tehtud vigade arv on lubamatult suur ja kuidagi ei parane, pole m6tet asjaga edasi minna. Kui esimene k2ik on stabiilselt ok, alles siis saab edasi minna postflop m2ngu parandamisele v6i vastaste readimisele ja sellega siis muutub see nn avangu algoritm.

  13. #173
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Vibulane - Kurb lugu jah. Üks imbetsill õpetab teist ja sinul on kohe valus vaadata? Täname su väärtusliku panuse eest siia teemasse. Ma arvan, et sellega võiksid ka piirduda. Kui tahad mõnd enda poolt biiditavat pokkeriformaati minuga heads-up mängida või IQ testi teha raha peale, siis anna teada PM-i (siia teemasse pole saasta rohkem vaja). Paar tuhat eurot saad mult ikka välja pigistada, ükskõik kummaga.

    saa üle oma ebakompetentsuest

    p.s. Mõtlesin kaua, kas sulle seda rõõmu pakkuda, aga Vibulane mängis high stakesis, tal üks vingemaid graafikuid, mida ma näinud (EV joont pean silmas)

  14. #174
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Cashmer, palun ka sinul siin teemas oma geniaalsust vaka all hoida ja oma hinnanguid kusagil mujal pakkuda. Siia pole neid vaja. Ma olen siin oma ajast ja rahast ebakompetentne, sa katsu palun ka enda asjadega ise hakkama saada.

  15. #175
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    kordamine on tarkuse ema, seega:

    loe, mida on siin foorumis coachimise kohta kirjutanud targemad ja kogenumad ning mõtle selle üle,

    rohkem siia teemasse ei kirjuta, võid vabalt hingata

  16. #176

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    24. okt lolluvõte:

    mängisin vähem, vaid 41 mängu; võite/kaotusi - 29/12

    Päev:

    kokku


    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1963673
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t394 19.70 BBs
    Hero (BB): t606 30.30 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with A 2
    BTN/SB raises to t46, Hero calls t26

    Flop: (t92) K 4 6 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t60, Hero raises to t120, BTN/SB folds

    Final Pot: t212
    Hero wins t212


    Siin tegin flopil ületõste, sest olin sama vastase vastu seda enne ka teinud ja ta andis üpris kergesti alla.

    Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1963689
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t520 26 BBs
    BTN/SB: t480 24 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with Q 4
    BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) 4 T J (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero calls t40

    Turn: (t160) T (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    River: (t160) A (2 players)
    Hero bets t100, BTN/SB folds

    Final Pot: t160
    Hero wins t160


    Siin panin riveril veidi suurema panuse, sest arvasin, et vastasel midagi kokku ei tulnud, aga ehk ta arvab, et suurem panus peaks ta pangast ära hirmutama ning näit K-kõrgega võiks ta selle ehk callida.

    Vaatasin HUSNG.com´ist kolm videot - üks oli minu jaoks täiesti kasutu, kuna seal arutati heade proffide vastu mängimist, kaks teist aga ehk õpetasid veidi väga LAG vastase vastu mängimist.

  17. #177

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Q4, river liiga thin. Sama tihti või tihemini valueownid ennast. Proovi defaultina ikka lvl 1 mõelda a.la Vastase range on weak, väiksem bet saab tihemini calli.

  18. #178
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Käte osas: Kirjuta palun lahti, mis paremate käte pealt lootsid vastase maha saada ja arutle samas kui suure tõenäosusega on vastasel mõni neist kätest. S.t. selgita, mis on sinu arvatest vastase käte range ja kui suure osa moodustab neist see, mille sa loodad bluffides saada foldima.

    Videote osas tee palun nii, nagu rääkisime. Pane kirja, mida neist õppisid. Kõige halvem on see, kui vaatad ja teed valesid järeldusi või siis unustad käigult kõik ära. Oleme seda varem proovinud ja umbes nii see on ka läinud, üritaks vähe teisiti.

  19. #179

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Q4 tõesti thin. Äkki paneb Jx maha? Mina paneks vist.

  20. #180
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HT HU SNG: How to teach a complete newb?

    Selgitan õhtupoole õpilasele, mis on "liiga thin value bet" ja "valueown".

    Iseenesest oleks mul muidugi hea meel, kui õpilane teeks thin value bette, see tähendaks, et ta mõtleb hoolega vastase range peale :)

Lehekülg 9, kokku 12 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES