ei oska nõu anda, aga minu poolt ka +1, et väärt ettevõtmine on see. mulle meeldib idee kui võetakse inimene kes on pokkerikauge ja hetkel töötu ja teadja mängija hakkab teda suunama. ehkki praegu on neid "brainfarte" siis kui inimene pole varem pokkerit mänginud ja on ka natuke aeglase õppimisega, siis on lootust et ühel hetkel lähevab lihtsalt meeled lahti ja hakkab tajuma, et mis käed mis väärtust omavad mis olukordades või midagi. eriti kui tal endal on õpihimu ja tööeetikat ja kui ei suhtu pokkerisse nagu hasartmängu, et "siin ei olnud õnne, lähen kõrgemasse levelisse kaotusi tasa tegema, sest nüüd peab hakkama kaart jooksma kompensatsiooniks". ma arvan et kui jaanuari lõpuks plussi suudab näidata, siis tolhuahv on head tööd teinud ja samuti kõik need kes siin nõu on andnud ja müts maha selle ettevõtmise ees.

P.S. kui jõuluannetus läbi kukkus, siis keegi HU SNG proffidest võiks ju teha isikliku jõulukingituse ja üks päev mõned tunnid ta mängu jälgida ja julgustada ja näpunäiteid jagada.