Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
Mängisin ka ca 100 mängu $7. Tekkis paar küsimust just varajase staadiumi kohta (blindid kuni 40-50):
- Tüüp A on BB-lt 3-bettija (45%) kuidas adjustime, ootan kätt, et 4bettida?
- Tüüp B mängib kõiki käsi nii BB-lt kui SB-lt. Ikka nii, et IP jätkan sama, OOP aga tightimaks?
- Tüüp C ei foldi cbetile, Riveriks kui mul midagi koos pole, üle 50% olen beat ja ei calli siin poolepotist ka mitte oma A-highga. Kui olen SB siis saan ilmselt juba turnil checkides beri kraesse. Kas cbetin ja kui palju taolise vastu?
- Tüüp D mängib SBlt looselt ja minraisega. Fold to 3beti näib keskmine olevat. Mida sihukesega teha? 3bet ja cbet? Mis rangega?
Tüüp A: limp pole häbiasi HT'des, tõmba raisemisrange'i koomale, keskpärased suited ja mõned hästi floppavad käed nagu T8, QT jne limp-calli ja laienda foldimisrange'i.
Tüüp B, kui vastane on passiivne station, siis vabalt limbi ka rohkem, tõsta valuerangega. OOP kui vastane avab 100% tõstega, siis laienda enda shovemis ja callimisrange'i
Tüüp C, cbeti harvemini või väiksema suurusega (30-35 ajab tihti asja ära kuivadel, eriti paardunud ja A high floppidel).
Tüüp D, 3beti nonAI rohkem kõrgete hästi floppavate kätega ja laienda ka 3betshove ja callingrange'i.