Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 821

Niitvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    PokkeriProd ~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

    Niih, pokkeriga olen tegelenud umbes 3a, algusaastatel muidugi ainult gämblimise ja freerolli mängimistega. Võib isegi öelda, et regulaarselt olen ma seeaasta mänginud pokkerit ainult 3 kuud, mis on ikka üliväike volüüm, enamus ajast oli see br taga, isegi kui sain kokku rolli, siis kaalus elamise kaalukauss pokkerirolli üle ja olin sunnitud cashoutima.. On olnud ka mõned staked, mis olid edukad (sessuhtes, et ei lõppenud miinuse või bustoga) aga ka mitte mingisuguse massiivse profitiga, profitist jäi järgi ainult elamisrahaks.


    Igatahes sain eile nagu välk selgest taevast BR endale, seda siis Euroliiga ennustuse näol.. shippis, kuigi viimane mäng oli kõige kahtlasem, tuli see ikka ka üllatavalt ära, vaatamata sellele, et Kaunase tiim mängis võõrsil ja see hooaeg neil üldse veidi perse läinud teema..

    ( Click to show/hide )


    Igatahes alustan mänguga järgmise nädala algusest, ndv väga enam aega pole ja rahad ka ei liigu nii kiirelt.. Toa valikuks on kas 888 või Luckyace.. või hoopis 848?

    Kui keegi oskab soovitada ühte või teist tuba nendest, siis kuulaks heameelega.

    Edu laudades!
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 11.09.13 at 23:02

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES