Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 42 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 821
  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Niiiih, kuu läbi siis.. Löön siia kaa väikese kokkuvõtte. Sellessuhtes, et enne jaanuari sai pandud paika eesmärgid, mille täitmine oli suht fail.. :D

    Jaanuari eesmärgid:

    [x] Näidata soliidset volüümi @ cashgame - 30k käsi pole just teab-mis soliidne aga midagi ikka :D Järgmine kuu obv üritan paremini, kuna oli liiga palju puhkepäevi jaanuaris, ~pool kuud.
    [ ] Vähemalt 100h mängu - FAIL 46h kõigest :D
    [x] Profit - Success.. Rekordkuu cashis
    [x] Õppida ja analüüsida käsi iga päev! - Success.. Võib öelda küll, et arenesin päris korralikult enda arust vähemalt :D
    [ ] Vaadata vähemalt 10 pokkerialast (õppe)videot - FAIL, vaatasin vast 3-4 videot ainult :D
    [ ] Käia jõusaalis vähemalt 3x nädalas - HÜDROFAIL, alles täna soetasin kuukaardi ja varsti lähengi trenni :D

    Overall, suht fail kuu eesmärkide poolest, aga cashis suht rekordkuu :) Loodame, et edasi läheb aina paremaks ja varsti nühin juba 50NLi pinki.

    Cashgame: +454€
    Rakeback: +140€
    ---------------------
    Kokku: ~600€

    Graafik ka: (NL20 only)
    ( Click to show/hide )


    Veebruari eesmärgid:
    [ ] Vähemalt 50k kätt
    [ ] Profit
    [ ] Õppida! (sh ka videod)
    [ ] Jõusaalis käia normaalse volüümiga
    [ ] Teha üks korralik napsine nädalavahetus!


    OK sellekskorraks kõik, edu laudades !

  2. #202
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Millises jõusaalis käid? Ise käin Arctikus aga mingi päev tuli kiri koju, et tõstavad hinda, lajatasid u 20 euri kuus otsa, ei taha küll üle hakata maksma, tuleb vist saali vahetada. Nagunii mingitest rühmatreeningutest ja body pump-idest osa ei võta.

  3. #203
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    see artic on piider koht,sitad kogemused selle kohaga

  4. #204
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Käin nüüd teist kuud juba Planetspordis (Eeden), kui varem käinud pole, on esimene kuu €30.. Kui ma ei eksi siis järgnevad kuud on õpilasele €30 ja täiskasvanule täispilet €35 või maximum €40. Need on siis ainult jõusaali kasutuse hinnad. Täispakett obv kallim, aga ise kasutan ainult jõusaali oma. Et üsna soodne imo, kuna kvaliteedi-hinna tase on paigas minu arvates ning päeval pole ka massiliselt rahvast, et kuskil masina juures ootama peaks. Aa ja see ka, et mul päevane pakett, mis on odavam kui õhtune. See ülilähedal ka mu kodule niiet +ev.

    E: Ilma lepinguta ka.

  5. #205
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Arctic on tibiklubi, LOL. Kunagi sai ka seal käidud.

  6. #206
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Miks selline nimi siis :D

  7. #207
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Olen ise selliste vanakooli saalide pooldaja, aga no ilmselt tavakäijale on hea, palju masinaid ja stuffi. Ma ise masinaid näiteks üldse ei kasuta though. Aind iron, magneesium ja hard work, LOL
    Kui ma sellises moodsas saalis olen, siis ma absull ei pinguta ja paljusid harjutusi ongi võimatu teha, kuna puudub vastav põrand. (näiteks jõutõmme jms)

  8. #208
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Arusaadav. Mingis liiga fancys saalis ei meeldi ka endal olla.. Masinad on ainult mõne harjutuse jaoks head, enamuses samuti kasutan ainult kange/hantleid, kuna imo nii on effektiivsem, olen alati arvanud, et masin teeb pool tööd ise ära :D

    Hetkel tegelen ainult aeroobse treeninguga, vaja veidi polstrit maha saada.. Niiet mõned kuud on mu lemmikuks stepper, lint, ergomeeter, ratas :D

  9. #209
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Edu eesmärkide saavutamisel. Sa mingeid pallimänge ei mängi? Ma mängin ise kossu, vahepeal ei teind, siis hakkas hirmsalt kaalu tulema, nüüd tõmbas selle normaalse peale nagu peakski olema ~90kg, väike võistlusväljund on ka olemas, ja siis on ok käia. Niisama jooks pole mulle kunagi meeldind:(

  10. #210
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Arctikut ise ka selle päreast siiani kasutanud, et asub kohe kodu lähedal ja ülimugav kasutada, samuti meeldib bassein ja saun on ka ok, ei pea päris kõrvuti istuma higiste jõllidega. Kunagi käisin Clan-is Kaunase pst-l, sellel kohal ka polnud viga- kõvasti poksikotte reas, sai stressi maandada jne, ainult, et tipptundidel kippus ülerahvastatud olema.

    Vaatan Eedeni saali üle mingi aeg, Ülikooli spordihoone oma pidi ka norm olema, pole veel käinud aga vist uurin järele.

  11. #211
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    @ HerrJanks - Pallimänge ei mängi.. vanasti sai igas trennis käidud :D Eks ikka on huvitavam mingisugust korvpalli või võrkpalli mängida kui niisama lambist joosta. Palju sul pikkus on? Sessuhtes, et mul kaalu veidi rohkem kui peaks olema (kui vaadelda kaalu-pikkuse suhet). Eedenit võin soovitada küll, ise olen igati rahul olnud siiamaani, kuuhind pole ka teab mis killer.. Kui just nl2 ei lase :D

  12. #212
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    184 peaks pikk olema, 95 tahaks ideaalis kaaluda tegelt, hiljuti olin 95, siis ei olnd tegelt rahul, rasvaprotsent oli tiba suur. Praegu olen ~90, lihast võiks rohkem olla aga trenni mõttes pole mul see prioriteet ning seepärast on seda ka raske saavutada.

  13. #213
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Asooh, ma olen 180 ja ~92 kg :D .. Niiet soov oleks mingi 85 peale saada :) Tuleb veidi vaeva näha ja nühkida trenni :)

  14. #214

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Arctic on tibiklubi, LOL. Kunagi sai ka seal käidud.
    Hehe, kui ma seal veel mõni aasta tagasi treener olin, siis sai ikka igapäevaselt 180+ lamadessurumisi julgestatud, niiet tõsisemaid treenijaid seal ikka oli. Tibisid oli siiski ka :-D Praegusest olukorrast ei tea ma midagi.
    Muide kui kellegil kunagi viitsimine fishi natuke coachida siis saan jõusaalitreeningute koha pealt nõu ja jõuga abiks olla.

    Aga teema algatajale kiituseks, kenad graafikud ja tulemused :-)

  15. #215
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Arcticus pole küll tõstepõrandat aga kõik saa btehtud - on solid ja puhas ka, kunagi käisin seal 1,5a, siis tuli samapikk paus suht tänu pokkerile. Nüüd kuu aega sain soodukaga, aga ilmselt pean ka Eedeni liikuma, kuna ei saa normaalse hinnaga enam Arcticus lepingut. Muidugi paljud suured poisid on arcticust jalga lasknud miskipärats :)

  16. #216
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    LOL, surumine ongi naisteala:D

  17. #217
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Asooh, ma olen 180 ja ~92 kg :D .. Niiet soov oleks mingi 85 peale saada :) Tuleb veidi vaeva näha ja nühkida trenni :)
    ma 183 ja 92 hetkel Lihtsalt toitumist muutes sain vahepeal juba 88 peale ning eesmärk oli 85. Nüüd jälle peaaegu alguses aga pitsasi ja saiu on viimasel ajal omajagu söödd ka. Ei ole rahul enda toitumisega.

  18. #218
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Jep, toitumises ongi kinni asi, kui tahad näiteks lihast ehitada ja teed trenni nagu loom aga toitumine on puudulik ei tule sellest mitte midagi. Kõik peab paigas olema.

  19. #219
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Seda tean jah, et toitumine peab väga paigas olema, see pm nagu pool jõusaali "edust" :)

  20. #220

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Vahet pole palju te kaalute, tähtis on see, palju te jõuate. Ma 183cm pikk ja praegu 106kg jõuan vist ikka rohkem, kui kunagi 73kg kaaludes. Samas ligi 15 aastat tagasi nii 90kg kaaludes läks ilma trennita suhkrukott kummagile õlale ja 5 kükki tuli ära.

Lehekülg 11, kokku 42 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES