Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 42 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 821
  1. #301
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Jea.. Täna playmakersi cup turniir ka trios.. loodame parimat :D

  2. #302
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Kuu lõpuks plusspoolel.. Aga juhtus selline kurb asi, et tegin formati ja kuidagimoodi ei exportinud käsi ära ja nüüd mingi 125k sämplet läinud, nii enda kui ka vastaste statsid.. oehh :D Mul ikka juhtub rsk:D

    Keegi tore inimene, kes on mänginud NL20 pikemalt (100-200k handi) Triobetis saaks mulle kuidagi vastaste käsi jms anda? Hetkel kõikide vastaste kohta statsid nullis :S Võib ka mingi väikse summa eest, kui muidu ei viitsi.. tõesti oleks vaja rsk, ainult trio noted mul alles :D

  3. #303
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tubli!:D

  4. #304
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    rofl.. ülitubli jah.. krdi sitt ikka küll, mõne regi vastu oli 6.6k kätt infot :D

  5. #305
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tra, forreal Triobet, tee midagi enda softiga.. Lihtsalt kohutav kuidas tõmbab läägiseks ja prose üleni kooma, kui 6 lauaga mängin..
    Tegin isegi formati, et puhastada pasast jms, aga ei midagi, ventikad undavad nonstop kui lauad ees.. Peab vist muu toa valima, ei suuda lihtsalt selle läägiga ja koomas arvutiga grindida.. mäletan häid aegu, kui PSis oli 12 lauda ees ja asi jooksis nagu suusk mööda lund.. Herrjanks, peaks ka vist nl16ga liituma, kuuldavasti pidi seal palju annetajaid olema :D

  6. #306

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    hetkel mul lauaarvuti tartus ja mängin 5 aastat vana läpakaga, 1g rami jne, 6 lauda jookseb ilusti

  7. #307
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Mul jookseb kah kuidagi, aga lihtsalt, mul üle visanud see pidev laggis mängimine.. Kerge lag on alati, näiteks starsis polnud sellist asja mitte kunagi.. Võrdlesin ka TM'ist Triot ja PSi.. 6 lauda starsis ees, võttis mälu 51 000K, 6 lauda trios ees, võttis mälu 161 000K..

    Lihtsalt eiviitsi koguaeg mingis laggis mängida ja sessi jooksul korra vähemalt jooksevad kõik lauad auti ka, niiet midagi teha ei saa..
    Ja ma mängin ka 4a vana läpakaga, 4gb rami jne.. Poh eiviitsi ajusi nussida endal ja valin muu toa vist.. Nagunii enamjaolt hea RB pärast olingi seal rohkem, ja noh fishe oli ka ikka, aga eks neid igalpool kui oskad otsida.

  8. #308
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Sa lendad nagu mesilane ühelt õielt teisele.

  9. #309
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Investeeri tehnikasse, ma tegin seda kunagi kui suur hiiter oli ja tasus ära.

    ~1k eure maksin umbes, ostsin veel kergelt kasutatud lapaka suht võimsa, sain kena sooduse selle pealt ja 27" monitori ja muud pisiasjad, nüüd on kena mängida.

  10. #310

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Handhistory fail tuleb ära moveda, siis läeb kiireks, kui fail suur laagabki.

  11. #311
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Sa lendad nagu mesilane ühelt õielt teisele.
    +zillion,see et starsis jäid -4$ vms ei tähenda et seal biitida ei saa,tee üks kena aasta grindi ja supernovaga ka norm RB ja vaata jänksi,see võtab stacki enne juba kõigilt ära kui nad isegi blindi jõuavad lauda panna!

  12. #312
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    timz & Owner - Tunnistan jah, et olen viimasel ajal hüpanud ühest toast teise.. :D PSis oli see milestone promo sis hüppasin sinna, sis varsti jälle trio ja sis jälle starsi paariks päevaks ja sis jälle triosse.. :D Nüüdseks kaotasin pm kogu lifetime trio nl20 vastaste statsid + trio lag on juba ammuilma hulluks ajanud. Ainuke hea asi oli trio juures, et seal oli hea otsene RB, mis maksti iganädal kindlal kellajal.
    Ega siin mujale eriti minna polegi kuskile - Olymps on rigged, Trio laggib, Pafi soft ei istu ja jääbki ainult PS.. Kuskil urkas ei meeldi mängida :D
    Janks - Eks teen sama, kui suurt hiiterit kohtan :D Isu oleks suur uue läptopi üle, aga sinna alla 1k€ ei tahaks investeerida. Hetkel lambist sellist väljaminekut pole võimalik teha :D
    Pumper - Peale formatit proovisingi uuesti tühja HH failiga, et kuidas on, aga ikka sama jama - neelab mälu nii mis jube ja laggib kui 6-8 lauda ees.. :D Võtsin Starsis 15 lauda lahti ja neelas 3x vähem mälu kui Trio + mitte ühtegi lagi raasugi. Niiet eitea, ei viitsi mõeldagi slle peale rohkem, valin uue toa, kus selliseid probleeme mul ei esine ja asi lahendatud :)

  13. #313
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    aasta 2012 ju, multisaiting ja multitalbing on mainstream xD.

  14. #314
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Oleks nii ballalt rolli ja aega jalaga segada, sis võiks isegi :D

  15. #315
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Vahepeal pole jõudnud mängida palju, kuna cashout on veninud mõned päevad ja siiamaani.. :D

    Panin ennast olysse kirja, et täna õhtuks donkamas käia, nagunii eriti muud teha pole :D

  16. #316
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Kolmapäeviti mõnus donkfest jah O-s. vist ikka see boonuspäev kus 2 Eurise ticketi saab mida masinasse toppida :D olen ka vahel käinud sellel päeval, ükskord oli 10 inimest waitinglistis. Tohutu fishimine.
    Ükskord keegi tuli hea mõtte peale, et need 2 EUR piletid panna knockout bounty-na kaasa ja nii saab võitja lisaks võidufondile veel ka need piletid, et siis on asjal isegi jumet.

  17. #317
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Nii oleks tore jah.. aga jah seal ikka kõva kalastamine käib jep.. tuleb ise ka spinnadega kohale minna :D ise ei lähe?

  18. #318
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Täna vist mitte, kuigi pole juba u 3 nädalat live mänginud ja isu on peal küll juba. lähipäevil võiks mõne ette võtta küll, seal hea odav õlli vms ka libistada :D:D stressi maandada

  19. #319
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Ma jah täna sellepärast suht läksingi, et kerge entertainmenti isu + online br pole veel kohale jõudnud..

  20. #320
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Mis sa ikka higistad seal boonusturnal, grindi parem kodus $$$ :)

Lehekülg 16, kokku 42 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES