Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 42 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 821
  1. #401
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Rolli on veel ~33bi.. aga ei midagi rõõmustavat enam.. kuna pean elama ka mingi raha eest kuu lõpus lolz.. Läheb raskeks kui nii edasi jookseb. Neid biite on veel sitaks, aga eiviitsinud otsida rohkem :D Lihtsalt teen soliidset mängu ja kõik käed tõmmatakse ära.. :D Õnneks 45% rb, äkki tasakaalustab midagigi..

    Mindset on enam-vähem korras veel, kuna tegin pausi just mingi 4-päevase.. Aga lihtsalt kogu kuu nii joosta.. nagu wtf :D Aga kinnitan, et ~5-6 bi on kindlasti läinud ka tildinahka. Peale 4-päevast pausi sain puhata veidi ja ei teki enam sellist frustratsiooni.. lihtsalt beat ja next hand please :D

  2. #402
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Rolli on veel ~33bi.. aga ei midagi rõõmustavat enam.. kuna pean elama ka mingi raha eest kuu lõpus lolz.. Läheb raskeks kui nii edasi jookseb. Neid biite on veel sitaks, aga eiviitsinud otsida rohkem :D Lihtsalt teen soliidset mängu ja kõik käed tõmmatakse ära.. :D Õnneks 45% rb, äkki tasakaalustab midagigi..

    Mindset on enam-vähem korras veel, kuna tegin pausi just mingi 4-päevase.. Aga lihtsalt kogu kuu nii joosta.. nagu wtf :D Aga kinnitan, et ~5-6 bi on kindlasti läinud ka tildinahka. Peale 4-päevast pausi sain puhata veidi ja ei teki enam sellist frustratsiooni.. lihtsalt beat ja next hand please :D
    Run on sick tõesti ja pole midagi öelda, aga kuu pole veel poole pealgi.

  3. #403
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Jah, samapalju aja pärast olen juba busto :D:D

  4. #404
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Jah, samapalju aja pärast olen juba busto :D:D
    Sellise suhtumisega ilmselt jah :D

  5. #405
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Kui nägid, siis naerumärgid lõpus.. obv ma nii ei mõtle lolz

  6. #406
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Viitsid panna triobeti all hands graafiku ?

  7. #407

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    jõhker jooks ikka, nii kaua kui sul mindset vastu peab, siis peaks kõik korras olema :D

  8. #408
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Viimasest sessid "head" käed..

    obv ei võida ju :D


    Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1681426
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $28.09 - VPIP: 22, PFR: 18, 3B: 6, AF: 2.7, Hands: 730
    SB: $21.77 - VPIP: 44, PFR: 15, 3B: 1, AF: 0.9, Hands: 369
    BB: $20.00 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 3, AF: 2.0, Hands: 1265
    UTG: $15.15 - VPIP: 17, PFR: 9, 3B: 3, AF: 1.7, Hands: 748
    Hero (MP): $20.62 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 3.1, Hands: 6337
    CO: $28.30 - VPIP: 56, PFR: 11, 3B: 4, AF: 2.0, Hands: 70

    Pre Flop: ($0.30) Hero is MP with Q Q
    1 fold, Hero raises to $0.70, CO calls $0.70, BTN raises to $2.70, 2 folds, Hero calls $2, CO raises to $28.30, BTN calls $25.39 all in, Hero calls $17.92 all in

    Flop: ($77.10) 7 A 3 (3 players - 2 are all in)

    Turn: ($77.10) J (3 players - 2 are all in)

    River: ($77.10) T (3 players - 2 are all in)

    Final Pot: $77.10
    BTN shows A Q
    Hero shows Q Q
    CO shows 9 9
    BTN wins $14.94
    CO wins $0.21
    BTN wins $59.16
    (Rake: $2.79)



    Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1681427
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $27.10 - VPIP: 17, PFR: 9, 3B: 3, AF: 1.7, Hands: 748
    CO: $19.60 - VPIP: 36, PFR: 32, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 22
    Hero (BTN): $27.90 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 3.1, Hands: 6337
    SB: $27.38 - VPIP: 79, PFR: 38, 3B: 0, AF: 2.1, Hands: 136
    BB: $20.71 - VPIP: 24, PFR: 15, 3B: 3, AF: 2.2, Hands: 251
    UTG: $11.27 - VPIP: 68, PFR: 10, 3B: 2, AF: 1.4, Hands: 313

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with J J
    UTG calls $0.20, MP calls $0.20, 1 fold, Hero raises to $1.20, SB calls $1.10, BB calls $1, UTG calls $1, MP calls $1

    Flop: ($6.00) 6 T 9 (5 players)
    SB checks, BB checks, UTG checks, MP checks, Hero bets $4.50, SB calls $4.50, BB folds, UTG folds, MP folds

    Turn: ($15.00) 2 (2 players)
    SB bets $21.68, Hero calls $21.68

    River: ($58.36) 4 (2 players)

    Final Pot: $58.36
    Hero shows J J
    SB shows T 9
    SB wins $55.45
    (Rake: $2.91)


    Mindset on üsna ****** juba.. vaatan, mis homme toob mäng ja kui samamoodi siis cashin välja ära br ja eitea mis edasi, mängin MM kõiki evente starsis ja äkki õnnestub midagi hittida, eiviitsi lihtsalt lambist raha ära kinkida igapäev.. parem kulutan selle endapeale ära..
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 20.03.12 at 07:38

  9. #409
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Mõtlesin, et võtan osa MM kampaaniast @ PS vahelduseks sitale cg jooksule. Mängin peaaegu kõiki evente NLHE & PLO, muud formaadid jäävad välja.

  10. #410

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    move down ja rahune maha, MM tundub päris gamble, ma mõtlen, et kui ei hiti sittagi, siis vsjo?!

  11. #411
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Vaata kriitilise pilguga kõik suuremad kaotus käed üle ja kui sa tunned, et sul on häbi neid kellegile näidata siis oled midagi valesti teinud.
    Endalgi vahel käsi vaadates tekib hetk kus mõtlen "wtf, kas mina mängisin selle käe? like srsly, this is sooo bad"

  12. #412
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    harry.. nu ma tean jah, et seal julm laulupidu ja variatsioon is a big big killer seal, aga tho, ei oska muud enam teha.. cashis ainult miinus ja varsti on roll läbi ja siis imen näppu :D Mingi soliidne turnahit oleks hetkel ideaalne :)

    qbj0hn, täna tegin seda ja eks mõnes käes ikka tekkis selline värk, et ma ei pannud seda siia päevikusse, kuna obv tildinahka olin bi lasknud :D
    Lihtsalt ma varsti busto kui nii edasi läheb ja siis ei tea enam mida edasi teha.. kuna pokker ainuke elatusallikas, kas tõesti peab hakkama uut formaati õppima ? :D PLO jätaks välja, kuna seal liiga variatsioon.. hyper husngdes ka peaks see räigem olema kui sh cashgames.. tahaks ikka oma liistude juurde jääda (SH NLHE) aga lihtsalt nii edasi läheb siis on varsti piiiiks rolliga..

  13. #413
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tule fifty-sid mängima :) 500-1000$ teenid kuus lõdvalt, kui täiskohaga lased.
    (tegelt ma ei taha sinna regulare juurde, onju)

  14. #414
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    lol, eioska neid, pole kunagi mänginud ja ilmselt kuluks ka aega palju õppimise näol?

  15. #415
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    väga lebo on tegelt, kui variatsiooni talud

  16. #416

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    näha on, et talub

  17. #417
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    No pole midagi, EV joon ja roheline joon saavad kohe kohe kokku tagasi, siis asi normaliseerub :)
    GL!

  18. #418
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Liigu limiidis alla seni kuni confidentsi üles saad tagasi ja rolli.
    Kui biidid hästi teenid ka aste madalamal sama palju mis NL20nes enne doomerit.
    Mul oli endal ca 120BI, mõtlesin vaikselt NL50ne poole vaadata, cashisin 40BI'd välja arvutiostuks jms, et normaalne tehnika soetada, 80BI jäi alles, siis tabas räme downer -40BI, liikusin aste alla ja ei läind bustoks, tegin kõik kuhjaga tasa.
    Kui endal sihuke doomswitch oli, siis ma usun küll et suur osa sellest oli ka mul endal, tihtipeale tahtsin vastastega, kes küllalt head OOP mängida ja sealt see kärisema hakkaski, samuti callisin liiga lightilt passiivseid fishe maha one pair tüüpi kätega, nagu sinulgi siin mitmes käes näha eelnevalt.
    Nii et move down ja prindi raha.
    Ja kasuta tugevamat bankroll managementi, näha on et ei pea vastu suurematele kõikumistele või sea stopp-loss, muud ei oska hetkel öelda...

  19. #419
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    harry.. nu ma tean jah, et seal julm laulupidu ja variatsioon is a big big killer seal, aga tho, ei oska muud enam teha.. cashis ainult miinus ja varsti on roll läbi ja siis imen näppu :D Mingi soliidne turnahit oleks hetkel ideaalne :)

    qbj0hn, täna tegin seda ja eks mõnes käes ikka tekkis selline värk, et ma ei pannud seda siia päevikusse, kuna obv tildinahka olin bi lasknud :D
    Lihtsalt ma varsti busto kui nii edasi läheb ja siis ei tea enam mida edasi teha.. kuna pokker ainuke elatusallikas, kas tõesti peab hakkama uut formaati õppima ? :D PLO jätaks välja, kuna seal liiga variatsioon.. hyper husngdes ka peaks see räigem olema kui sh cashgames.. tahaks ikka oma liistude juurde jääda (SH NLHE) aga lihtsalt nii edasi läheb siis on varsti piiiiks rolliga..
    Olen ka sarnase jama läbi elanud eelmisel aastal cashgame-s, kõik sai alguse sellest, kui üks tuntud pokkerihiid kinni pandi, see tõmbas mindsetile korraliku hoobi ja pool aastat sisuliselt ainult kulutasin taalasid rahalaudades Pokerstarsis.

    Algul oli ikka siga raske, polnud Supernovat ega midagi, mis rake näol tagasi tooks ja raha mis oli headel aegadel teenitud FullTildis kuivas minu pangaarvel nagu kevadine lumi. Mingil hetkel sain Starsis asja niipalju paika, et tänu supernovale sai hakatud rake-ga taas tiba plussi jääma, kuigi mäng oli endiselt vilets.

    Detsembris kui Stars oma reke süsteemi muutis, kadus minu senisel grindil igasugune point. Võtsin terve kuu vabaks ja soetasin mitu pokkeriraamatut ning hakkasin ümber õppima SNG-de peale, suht biiditav strateegia minu arust ja hakkas kohe meeldima ka.

    Alates selle aasta jaanuarist siiani on mäng minu jaoks uue mõtte leidnud, olen tulemustega väga rahul, hakkasin isegi HU mängima kuna 1 laua SNG-d mängides avastasin et 1. kohtade arv oli liiga hea, mis andis alust oletada et biidin ka HU. palgatööle mineku plaane hetkel enam ei pea, kuigi jah backdoor peaks olema.

    Jutu mõte vast on selles, et hea tahtmise korral on kõik võimalik, võta ennast kokku, puhka natuke, õpi ja mõtesta pokker enda jaoks ümber. Igasugusest sittarist on võimalik välja rabeleda hea tahtmise korral.

    Ära pead norgu lase.

  20. #420
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Eks igal mängul on oma plussid ja miinused.
    Samahästi võiks pakkuda, et tuim heads upi bumhunt ja raha tuleb. Valid ülisitad vastased ainult kes kaotavad vähemalt 20PTBB/100, mängid hästi, ei tilta ja make moneys :). Teoorias on asjad lihtsad muidugi aga ega perfektset mängu pole vast olemas muidu istuks kõik ühes kohas. Tuleb erinevaid asju proovida lihtsalt ja vaadata kus kõige paremini tuleb. Pokkeri variance tuleb igas mänguformaadis vast külla isegi parimatel selle vastu ei saa.
    Ntx Lockis viimased nädal aega mängisin ikka complete tardidega. Viimane vastane parim näide.
    250 käe peale olid HUs statsid 100/100 3bet 60%+ 4bet 50%+, ei foldinud 3bettidele ühtegi korda, cbet 96%, 2nd barrel 80%+. Suutsin talt juba 7 -8 buyini ära võtta ja siis ta võitis nii tagasi kõik, et ainult 1 buyini jäin ta peal plussi. Mis asja sa ikka teed siukse vastu 300BB deep QQ vs KK AIPF :). Thats poker, isegi siukeste tardide vastu on variatsioon vältimatu. Eventually asjad jooksevad paika lihtsalt.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 14.03.12 at 02:33

Lehekülg 21, kokku 42 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES