Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 42 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 821
  1. #141
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Misasi see õudne fold on ? :D
    Maitea, kas ma tahaksin 19/19 regi vastu 3bettida JJga pre..

    Anyway, täna 3k käsi ja -2bi.. tuleb nüüd hagu andma hakata, igapäev kasvõi 1k käsi, 2k oleks juba vääga hea :) Loodan, et asi hakkab ülespoole minema :)

  2. #142
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Huuh, lõpetasin just gigasessi, algul soliidselt auku, siis võtsin kokku ennast ja ei kavatsenud stop-lossist kinni pidada (3 bi) :D
    A no, olen rahul tulemiga :) RB tuli ka soliidselt juurde ilmselt :D Homme vaatan käed üle, siis postitan siia.. täna enam ei viitsi



    ÖÖD!

  3. #143
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Pole siia ka mõned päevad kirjutanud.. Noh, vahepeal polegi midagi suurt juhtunud, puhkasin pokkerist pühapäeval ja esmaspäeval, ülejäänud pävad andsin soliidselt hagu eelmine nädal. Reedel 5k kätt 6 tabledes :D Sain eile RB ka mingi €50 5 päeva eest, võib rahul olla..

    Paneks siia selle kuu graphi ka.. Olen veel mõned kilod käed taga "normaalsest" volüümist, aga loodan, et jõuan järjepeale tagasi :P
    ( Click to show/hide )


    Üldiselt ilma suitsuta ka olnud nüüdseks juba 16 päeva.. Erilisi emotsioone ja tervise paranemist or whatever pole näinud.. Ega tegelt tervis on koguaeg korras olnud, niiet vist polegi midagi paraneda :D Aga TB kaotati waitinglist ära.. julm fail imo, mismoodi nüüd peaks 20 laua vahelt valides lobbys mäletama missugune see fishine laud on jms.. Loodan, et panevad tagasi endiseks asja aga huiteab :D Hakkangi grindima kohevarsti! Edu!

    E: Peaks ka mõne vana naise siia bitchslappima panema, oleks päevik populaarseim :D

  4. #144
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    tee ise uusi laudu

  5. #145
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Seda vist tulebki hakata nüüd tegema, kui selline muudatus tuli.. Aga ma ei tea milleks see muudatus kasulik on üldse?

  6. #146
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    et tehtaks uusi lauda ning mängitaks, mitte ei passita lobbys ja ei oodata kuni koht vabanes fishises lauas

  7. #147
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Mnjaa, point taken, aga praegugi juba tehti uusi laudu, nägin pidevalt, et rexid istusid tühjas lauas aga eks siis nüüd tehakse laudu veel intensiivsemalt.. Noja pokkeritoale muidugi +ev, uued lauad = rohkem reiki

  8. #148
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Olys donkamas käidud ja langesin, pole rahul enda mängitud viimase käega.. Blinds 200/400, mul ~7k, utg raiseb 2,5bb, üks caller ja pushin JJ'ga, algne raiser snäpib ja näitab KK ja mu JJ abi ei tulnud.. Samas mis läinud see läinud :D Kuigi imo oli push vale seal JJ'ga vähemalt. Või mis teised arvavad? UTG raiser oli üsna solid mängija aga samas ka tricky :D

    Anyway, onlinest ka, eelmine nädal virelesin BE peal ehk sis nagu mõni mees ütleb, wr jookseb paika :D Julm isu oli mängida ja lõpetasin praegu ka ühe sessi.. 1k kätt ja +3bi.. Kuu graph ka.. 5k kätt oleks juures siis võiks volüümiga isegi rahul olla veits.. Videode poole pealt suht feil kuu, 3 videot vaadanud vist ainult :D:D

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  9. #149
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    imo normaalne push JJga :)

  10. #150
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Ma oleks ka vast lükanud, olgu see siis õige või vale. Ja kui järgmise blindini vähe aega, siis ainec imo. Seal callivad kõige pasaga sind maha ka, eriti squeezereid :)

  11. #151
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Nojah, aga pigem vaadata seda sellisest kohast, et UTG raises ja kas push oleks normaalne seal.. ise lootsin flippi ehk AK aga oli kahjuks hullem seis :D

  12. #152
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Kui sa oleks üle keskmise loosem mängija, siis ma tema asemel oleks su callinud 99, TT ka maha. Mis tema stäkk oli üldse... blind ka küllalt suur, et rohkem avada ja chippe võtta.

  13. #153
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    No tal oli ka mingi 7k ja peale veits.. Lihtsalt võib-olla call oleks parem olnud aga huiteab :D Tra :D Ma olin ikka üsna nit, korra olin ta vastu juba pushinud A62 boardil ta beti peale shovesin, foldis TT, mul fd, nüüd pushisin ta pre raise peale ja snäppis :D

  14. #154
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Mul oleks küsimus, et kas kuidagi saaks seda nonSD joont treenida, et püsiks vähemalt seal nulliläheduses.. Plussi ilmselt suure sämple peale pole võimalik saada? Aga kui juba näiteks 25k käe peale on umbes 7 bi miinuses, siis on ehk mingi pisike probleem? SD joon jookseb ilusti lakke.

  15. #155
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    25k käe peale 7bi on jumala okei. see ju mingi -3bb/100 kõigest. Ma üritan alla 10bb/100 hoida aga ei suuda sedagi.


    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Plussi ilmselt suure sämple peale pole võimalik saada?
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud virukunn poolt : 20.01.12 at 20:31

  16. #156
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Aga kui juba näiteks 25k käe peale on umbes 7 bi miinuses
    Brag ? :P

  17. #157
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Brag ? :P
    Irv eiole, lihtsalt tahaks teada, kas saaksin sellejaoks miskit teha, et oleks miinus veelgi väiksem.. Ei viitsi nagu profitit alla tõmmata puhtalt nonSD joone pärast ainult..

    @ Virukunn - Noja aga nagu näha, siis saab seda ka koguaeg plussis hoida, selleks vast lihtsalt vaja soliidset crushimist, ehk siis läbi ja lõhki oma limiidi tundmist + micros vast ei olegi eriti võimalik seda plussi poole peal hoida, kuna siin tehakse neid lollusi ikka rohkem kui highstakes ? Või oskad soovitada mingeid artikleid/videosi vms postflop mängu parandamise kohta.. Oleksin vääga-vääga tänulik :) Vahest tunnen ise ka, et tõmbab kinni otsustusvõime kui 3betitud potis AK ei hiti või AA'ga saan raise drawy/whatever flopil.. Näited väga "labased" aga saad vast aru küll :)

  18. #158
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    See kuidas kasum jaguneb nonSD ja SD vahel pole imo üldse tähtis (vb alates mingist punktist on). Ja tõsiasi on, et micros headel mängijatel pigem nonSD miinuses. Artikleid ei tea (v.a see "its the blinds you idiot" vms). Aga kui ma kaotaks ainult 3bb/100 nonSD-ga, siis ma oleks õnnelik ja ei muretseks nonSD pärast üldse. Tho microgamingus oli nonSD joont kõrgel hoida palju lihtsam kui starsis imo.

  19. #159
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    25k käe peale 7bi on jumala okei. see ju mingi -3bb/100 kõigest. Ma üritan alla 10bb/100 hoida aga ei suuda sedagi.



    ( Click to show/hide )
    Giev Money ?? graph?

  20. #160
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Giev Money ?? graph?
    got that right.

Lehekülg 8, kokku 42 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES