Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 42 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 821
  1. #161
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    See kuidas kasum jaguneb nonSD ja SD vahel pole imo üldse tähtis (vb alates mingist punktist on). Ja tõsiasi on, et micros headel mängijatel pigem nonSD miinuses. Artikleid ei tea (v.a see "its the blinds you idiot" vms). Aga kui ma kaotaks ainult 3bb/100 nonSD-ga, siis ma oleks õnnelik ja ei muretseks nonSD pärast üldse. Tho microgamingus oli nonSD joont kõrgel hoida palju lihtsam kui starsis imo.
    No kui kõrgel sa hoidsid ja missuguse sämple & limiidi peale?

  2. #162
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Ei mänginud üldse palju seal, aga lihtsalt tundus, et palju kergemini anti alla, folditi cbetile jne. Aga mu jutt ei pruugi tingimata tõde olla. Väike samplesize kah..

  3. #163
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ei mänginud üldse palju seal, aga lihtsalt tundus, et palju kergemini anti alla, folditi cbetile jne. Aga mu jutt ei pruugi tingimata tõde olla. Väike samplesize kah..
    Vaidlekski siinkohal vastu:D. Endal just Starsis kenasti BE või kerge + aga Microgaming täis ikaldus kuna stationeid kõvasti ja jooks oli ka kehva. Mõlemas muidugi väike sample aga usun, et nitisemas seltskonnas mida Stars on peaks olema kergem blufiga potte maha võtta kui fishisemas nagu ntx Microgaming. Ega ilma asjata ei treeni pokkeriõpetuse coach kuni NL50 levelini põhimõtteliselt samas stiilis. Et suht tõsijutt, et madalal pole mõtet selle peale mõelda, aga samas väga häid koht üigete avstaste vastu ei tohiks maha ka magada. Ja siin ei ole oluline mis limiit on.

  4. #164
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tõsi ta on :) MG on tõesti fishisem ja PS nitisem, sellega nõus :) Aga MG's pidi NL20 ja NL50 vahe olema märgatav, just siis regidele mõeldes, pidid julmalt 3 ja 4-bettima :P
    timz, oskad öelda mõnda artiklit/videot ehk just postflop mängu kohta vms?

  5. #165
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Mängi natukene HU ja sealt see agressiivsus tõuseb. Oskad leida paremaid kohti kus barreldada. Ma ck/r näiteks 3bet potis madalaid boarde tight "regide" vastu ja samuti A high boarde ja seda ei pea tegema üldse suurelt. Ck/r single raised potis gutshot või lihtsalt 2 overs (loomulikult nende vastu kes c-betivad palju), ma olen täheldanud, et floatimine ei vii viimasel ajal kuhugi vaid ainult annad kaarte vastasele sobiva hinnaga. Aga ma hoiatan sellise stiiliga läheb mäng väga LAG-iks ja võib sulle hoopis kahjulikum tulla. Ammu teada tõde on see, et loeb ainult üks joon.

  6. #166

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    tight regide vastu 3bet potis c/r ei ole arukas, kuna nad tihti peale ei beti seal oma sd valuet, st kui betivad on enamasti õhk. Samas kui c/callid nt aa-ga, ei suudeta tihtipeale vastu panna ja minnakse bustoks riveriks. A-hi boardil c/r on veel mõttetum pigem tigti vastu, sest võib oma a checkida, a mitte foldida seda 3 barreli peale. Samamoodi pigem tugeva käega bettida v check/callida mitu tänavat. Kui vastane arvab, et hoiad seal tt-QQ ja suudad riveriks maha visata vb minna blufiga lõpuni. C/R-des ei saa ta õhuga enam midagi teha. Natuke segane jutt tuli, a püüa mõned poindid välja lugeda. Põhiliselt tuleb oma blufid/valuebetid balances hoida, et sind ära ei hakataks kasutama.

  7. #167
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tänud asjalike kommentaaride eest! Üritan oma mängu vastavalt sellele infole veidi adjustida/kohandada.

  8. #168
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tõmbasin Thin red line S1 & S2 episoodid postflop mängu jaoks, ehk aitab :)

  9. #169
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    HUd soovitan soojalt :)

  10. #170
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Kiire küsimus - kas 18 bi miinust on normaalne BB'l 23k sämple peale?

  11. #171
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    mitu bb-d see on miinust 1000 handi kohta? vaata Hemis position alt

  12. #172
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    -42 bb/100 on see 23k käe peale.

    Obv olen ka liiga loose, aga tean seda leaki juba ammuilma endal ja olen tõmmanud ennast nitimaks terve see kuu, tean ka, et siin sees on mõned tildatud bi'd. Aga lihtsalt ikkagi on liiga räige miinus imo.

  13. #173

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    too välja bb/100 kohta siis on lihtsam hinnata. Mulle on jäänud kellegi piiritaguse mängija blogist kõrva taha, et kui sb ja bb kaotus kokku on sinna 40-50bb/100 kohta siis on see väga hea. Endal bb-l olles -30bb/100 käe kohta ja kokku -48bb/100 blindidelt(nl200 6max)Aga vaata oma suuremad võidetud/kaotatud käed üle BB-l olles selle sample peale, sest nii väikse sample peale on seda suht raske hinnata kas -18 BI on ok, kuna võib olla coolereid ja äratõmbamisi.

  14. #174
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    jap, veeretasega nõus.

  15. #175
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tänan asjaliku vastuse eest :) Mul sb & bb on kokku -45 bb/100.. Lihtsalt tundub kuidagi ebareaalne, et nii suur miinus on BBl, kuigi jah, ülejäänud limiidid on plussis, v.a. SB, mis on 2 bi miinuses. Eks tuleb jah veidi analüüsi teha blindi käte kohta, tean, et vahest olen callinud liiga looselt btni/sb raise, ehk siis käega mis pole calli väärt.

  16. #176
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Mother of god, uni läks ära ja mõtlesin, et oleks väga tubli mängima hakata.. wtf, kaotasin 2 bi mingi 15 minutiga kuna 4 lauda ainult oli ja rexe täis, mõned fishid aga mitte midagi suurepärast ja panin ÜLISEGAST, a'la shovesin QTh 100bb 3beti peale jne.. wtf vahepeal mõtlen, et miks ma nii lambaants olen vahest :D Sicknessss!
    Kena algus päevale rofl, tra kui lammas vahest ikka olla saab.. unreal :D

    E: Vaatasin BBl olevaid käsi ka, palju olen saanud coolereid ja obv ka mõned bi'd on kadunud tänu (semi)tiltamisele. Niiet jah, vist ongi nii normaalne :P

    E2: Tegelikult oleks aeg juba tildist üle saada, omajagu kogemustepagasit peaks juba seljataga olema, et neid kaotusi paremini seedida.. Eitea, mis vahepeal peas toimub.
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 26.01.12 at 06:39

  17. #177
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tilt is the biggest enemy

  18. #178
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    True :) Tuleks nagu sellest juba üle saada, pole mingi algaja fish, kes kuu mänginud :D

  19. #179
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    True :) Tuleks nagu sellest juba üle saada, pole mingi algaja fish, kes kuu mänginud :D
    ma polegi aru saanud, mis state see on - mängid ja jumala suva mis toimub ja lahmid suvaliselt - samas nagu mänguisu on :) üliloose!

  20. #180
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Mnjaa, tegin mingi 1h sessi,
    1 bi http://www.handconverter.com/hands/1610603
    2 bi http://www.handconverter.com/hands/1610605
    3 bi http://www.handconverter.com/hands/1610606

    Tean, et poleks pidanud slowplayma ja foldi ei leia ma kuskil nkn niiet poh, tore on saada aanusesse järjest, sjhuuper, eriti veel kuulõpus :)

Lehekülg 9, kokku 42 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES