Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 182

Niitvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    [FR/HU NL100+] Ghost0

    Tere,

    Mõtlesin ,et teeks ka väikse nurgakese kuhu midagi vahest kirjutada, pole mõtet eraldi blogi teha kui niikuinii siin kasutaja on :)
    Ehk keegi mäletab veel mind pokernewsi ja pokerclubi foorumist. Viimased 8 kuud olen kooli ja mõne teise asja pärast väga vähe mänginud. Mänginud NL25s nii ,et on sisse tulnud koguni 3 nädalasi pause:/ Kindlusetunne oli täiesti kadunud vahepeal, ei viitsinud enam mängida.
    Nüüd tuleb seda aga muuta :P Kool ja eksamid saavad varsti läbi ja ma kavatasen ühe aasta vabaks võtta. Selle aasta jooksul palju pokkerit mängida, teha sellised kuid kus ma grindin 150K+ kätt ja selliseid kuid kus ma õpin ja analüüsin oma mängu rohkem ja ei mängi nii palju. Hakata aktiivselt foorumites tegutsema ja ennast mängima sundida.
    Hetkel mängin pokerstarsis ja olen suht kindel ,et jään ka sinna. Suht lühikest aega olen mänginud 15-20'l laual NL50, algus on ilus vähemalt:P Ma olen varem ka NL50s mänginud aga liikusin alla millegipärast, see oli väga loll viga. Peale 200K kätt peaks NL100 peale juba saama.

    Igatahes,
    wish me luck :)
    Viimati muudetud Ghost0 poolt : 01.04.12 at 16:01

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES