Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 274, kokku 274 EsimeneEsimene ... 174224264272273274
Näidatakse tulemusi 5 461 kuni 5 473, kokku 5473
  1. #5461
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ei leia küll ühtegi head põhjust miks peaks Stars vabatahtlikult-isemõeldes FT pokerile loa hankima.
    See peaks nüüd küll konkreetselt EPTF rida olema, et lobistada Starsi FT pokerile luba ostma.
    Aga noh EPTF-il vist parematki teha.

  2. #5462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas keegi sai siis üle 300$ boonuse ka starsi v ? Hakkab kohe lõppema enda 300$ oma, annab juurde küsida seda ? Ma tglt ei mäleta palju mul seal midyear boonust oli, maksimum ilmselt ei olnud, aga vb oli üle 300$.

  3. #5463
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Kas keegi sai siis üle 300$ boonuse ka starsi v ? Hakkab kohe lõppema enda 300$ oma, annab juurde küsida seda ? Ma tglt ei mäleta palju mul seal midyear boonust oli, maksimum ilmselt ei olnud, aga vb oli üle 300$.
    Sain algul 300$ ja u nädal hiljem oli sellele lisatud veel 300$ e. siis olen kõik kätte saanud, kummaline, et nad korraga ei näidanud seda boonuste all vaid 2. eraldi osana aga lõpptulem on sama.

  4. #5464

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas keegi enne BF elektroonikat ka tellis mis ever kohale ei jõudnud? Mul 1 kuu möödas ja pole FTPst vastust saand. FTP rep 2+2st vastas et neil mingi probleem ,kuna pole recordse just nende kotha kes elektroonikat tellisid vms .. fcking retardid

  5. #5465

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma tellisin just enne kinnipanekut mingeid raamatuid ja moneyclippe. Need tulid küll täitsa lambist kunagi suvel jupi kaupa kohale. Isegi sügisel pool aastat hiljem jõudis midagi kohale. Aga raha tsekist polnud midagi kuulda, mis pidi ka tulema. Ilmselt nad mingid odavamat jama saatsid ja kallimate asjadega ja rahaga lasti üle.

  6. #5466
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas keegi enne BF elektroonikat ka tellis mis ever kohale ei jõudnud? Mul 1 kuu möödas ja pole FTPst vastust saand. FTP rep 2+2st vastas et neil mingi probleem ,kuna pole recordse just nende kotha kes elektroonikat tellisid vms .. fcking retardid
    Tra irv, sa oled nagu haige hani oma telekaga. Saan su murest aru, aga me ju kõik teame, et su telekas tiirleb mööda maailma nagu sputnik ning ei leia kohta ülesse :D

  7. #5467
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Krt läksin just fulli korra ,et uurida lambist mis toimub . Vaatan ,et mul nüüd sinna tekkind 500 daalane boonus millest 200usd on veel lahti mängimatta.
    Kas keegi teab kuidas saaksin selle boonuse starsi?.
    Alguses seda boonust ei olnud.

  8. #5468

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tere!
    Kas tänasel päeval on kedagi, kes füüsiliselt asub eestis ning mängib fulltilt.eu keskonnas?? On üldse võimalik FT clienti eestis tööle saada, või ei? Kui jah, siis kuidas???? endal ft konto registreeritud soome aadressile ja real money account avatud ja töötamas...AGA eestis sisse logides ütleb, et ei saa pakkuda real money game varianti mulle, kuna asun WITHIN estonia.
    Andke abi!

  9. #5469

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    vpn

  10. #5470

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    vpn
    kuna pole eriline it vend siis ei oska sealt midagi valida, osad tasuta, osad tasulised mingid vpn service. või tuleb manuaalselt midagi ära muuta arvutis? paluks mingit 1,2,3 näidet. või usaldusväärset vpn servicit. tõmbasin mingi hyde-my-ip aga see ei teinud küll mitte kui midagi.

  11. #5471

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma pole kindel, aga kui vahele jääd saad vist bänni vms? Suht ettevaatlik pead olema sellega. Aga eks common sense ütleb ka seda.

    Midagi ise ei oska soovitada kuna pole kogemusi.

  12. #5472

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Ma pole kindel, aga kui vahele jääd saad vist bänni vms? Suht ettevaatlik pead olema sellega. Aga eks common sense ütleb ka seda.

    Midagi ise ei oska soovitada kuna pole kogemusi.
    pmst siis nii, et eestis ei saa ft mängida :( nõme värk.

  13. #5473

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mis koodi kasutada/mis pakkumine on parim, kui liituda FullTildiga?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES