Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1

    fishi lokeerimise abiline

    Ei osanud kuhugi panna, sestap tegin uue teema. Hyperturbo lobbys istus fish, jäin hiljaks , keegi teine sai enne jaole. Vaatasin huvipärast üle, kuna nimi tundmatu, ja tegemist väga suurelt võitva regiga, graafik täiesti variatsioonivaba. Hakkasin siis vaatama ta eelnevaid mänge ja kõik mängud tehtud suurelt kaotavate mängijate vastu. Kuna mina teda esimesena istumas pole näinud, siis järelikult on tal mingi abiline, mis näitab ära, kui fish lauda istub, ja regab järgi. Keegi teab midagi sellisest programmist?

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: fishi lokeerimise abiline

    ...
    Viimati muudetud Ghost0 poolt : 26.02.12 at 22:28

  3. #3

    Re: fishi lokeerimise abiline

    Midagi sellist ma olen kah kuulnud, sellise scriptiga jõuaks ilusti järgi istuda. Aga kuidas seda teha? Mitte et seda väga vaja oleks, aga huvitav oleks teada.

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: fishi lokeerimise abiline

    Ja kui keegi teaks sellist toimivat programmi, kas ta jagaks seda kõigile? Mõtle ometi peaga.

  5. #5

    Re: fishi lokeerimise abiline

    Ma mõtlengi peaga, ega iga programmeerija ei ole pokkerimängija. Müüb paljudele ja saab palju raha.

  6. #6
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: fishi lokeerimise abiline

    Üldiselt ei tohiks väga raske olla. Starsi lobbyst saab turna aktiivseks tehes mängijate nimed clipboardi kopeerida ja kui nimi käes siis peaks edasine lihtsam olema. Kui sharkscope kaudu otsing liiga aeglaseks jääb saaks kuidagi fishide nimed andmebaasi kokku koguda. Samas $3.5 peal vaadataes täitusid need ikka ulmeliselt kiiresti.

  7. #7

    Re: fishi lokeerimise abiline

    Kuidas see kopeerimine käib?

  8. #8
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: fishi lokeerimise abiline

    lobbys turna aktiivseks ja paremal olevate mängijate nimekirja peal ctrl+c'ga saab nickname kätte.
    Muidu dll injectionit kasutades peaks saama kogu akende sisu kätte aga selle peaks stars ära tuvastama. (pole täpselt kursis)

  9. #9
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: fishi lokeerimise abiline

    Ma ei tea kui kaua 60-stes peab teist mängijat ootama aga 7-stes on küll ilmvõimatu "oodata". Sekundiga saad omale vastase...
    Dll injection on jah suts advancem ja võimalusterohkem teema aga selleks tuleb vallata enam kui keskmisel tasemel mõnd C/C++, Java jms programmeerimiskeeli. PHP-d ja scriptimisvidinad jäävad lahjaks.

  10. #10

    Re: fishi lokeerimise abiline

    ei oska sealt küll midagi soovitada, pole ise peale HEMi ja pokerstove muud kasutanud, aga osad programmid nagu midagi lubaksid.

    võid uurida kui huvi on http://www.pokerlistings.com/poker-software-sites

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES