Tere, fuck upisin täiega.Reisil olles degenesin maha fanjeera ja razzbock stake oskaute raha.Ei hakka ennast siin kuidagi õigustama
ja vabanudsi tooma, fakt on see, et keerasin asja perse.Ära kuhugi kaduda ei kavatase ja võtan täielikult vastutuse selle eest
mis tegin.

Lahendus:sõber otsustas mind aidata ja mulle väikse kiirstake microdesse anda, et saaksin probleemid võimalikult kiirelt
lahendatud(kui vaja, siis ta võib vast siin comfida).Praegu ainult algne summa tagasi maksta tundub ilmselgelt vähe, niiet võlgnen
fanjeerale 500dol ja razzbockile 130dol(ma loodan, et sobib).Sellele võlale peab ka ilmselgelt tähtaja panema, ma loodan, et te nõustute
15.juulini ootama, see hiljemalt siis.Ühtlasi saadan teile mõlemale oma msni ja tel numbri, et oleks võimalus kiirelt ühendust
saada ja kui tahate seda mitteavalikult arutada.Praegu nagu rohkem ei oskagi öelda.

Et siis mu nime alla lisada pettur ja gg.

Kui kellelgi kõrvalseisjal on mingeid ideid või mõtteid, siis pange julgelt teele.Vastukaja tulen lugema, siis kui tänase gridni lõpetan,
ei taha sellel ajal tuju veel halvemaks ajada.

Siirad vabandused, mitte ainult fanjeerale ja razzbockile vaid kõigile, et siis mingi järjekordne sitt toimub.