Minu lugu pokkerimaailmas.

Pacificuga on tehtud lõpparve, vähemalt mõningaks ajaks. Edasine progress alates siis postist: Tower Gaming


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokkeriruum: Pacific Poker
Alustasin 87$, septembris 08.
Limiit: NL10. Peamiselt küll 6-max, vast umbes 30% ulatuses ka FR.
Eesmärk: Õppida, lugeda, ennast arendada, kasvatada bankrolli ning kõige selle tulemusena sooviks liikuda limiidis kõrgemale.

Kuna Pacificus mul ei ole enam mingeid boonuseid ega ka rakebacki siis plaan on kasvatada bankroll piisavalt suureks, et mingil hetkel liituda mõne teise toaga, saades alustuseks korraliku sign-up boonuse. Aga kuna tase on pacificus vist madalaim siis hetkel üritan siinsetest mängudest ennast võimalikult täis süüa ja ka soetada HEM.

21.10.08 bankrolli seis oli 138$

22.10.08 möödus mööda foorumeid tuhlates, peatudes põhjalikumalt sellel lingil http://www.pr0crast.com/2+2.NL.Anthology.v1.htm

23.10.08 ehkt täna sai tehtud 1,5h sessioon, 4 laual. Kokku tuli 410 kätt mis andis kasumiks +20$ GRAAFIK
Bankroll 158$

Jube kahju, et ilma grabberita ei saa pacificust käsi importida HEMI-i... :'(
Aga ühte asja saan järeldada. Nagu Nozzu oma blogis kunagi ütles, et tal pole "mune", rohkem laudu lahti võtta või NL proovida. Selgub, et mul on sama jama. Lihtsalt ei julge preflop tõsta kätega mida peaks LP igatahes tõstma. Eriti veel kui flopile pihta ei saa. Seetõttu jääb PF-agressioon madalaks. Muidu flopi AF on 2,4, teen suhteliselt tihti c-b, kui olen näidanud agr PF, tihti toob see edu tight-passivite vastu aga ka vahel poon ennast ise ka enda käe otsa üles. :-\ Juhtub, et ei suuda käsi maha panna, kui on olnud juba selge märk, et peaks.

Kuna tänase sessi käigus oli PF% 24,2 ja tõstsin sellest ainult 6,2%. See on ju selgelt vähe? Samas SawFlopNotBlind% 14,1. Ehk ma mängin blindidelt liiga palju käsi, olles OOP?
Muidu blind stealing oskus on mul ka tegelikult väga nõrk, muidugi peab arvestama pacificu c-statione, kellelt lihtsalt pole võimalik varastada. :-\
PO VPiP% näitab 19,1. Ei oskagi nüüd öelda kas PO kuvab selle tõesena või mitte... Kui see õige on siis see on ka selgelt liiga palju?

Niiet kokkuvõtteks võib öelda, et kuigi olen kehva mängija aga leidub ka minust hullemaid kes lõpuks ikkagi minu käed kinni maksavad. Heal päeval muidugi! :)