Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas tutvustus selgitas piisavalt hästi?

Hääletajad
31. Sa ei tohi hääletada
  • Jah

    27 87,10%
  • Ei

    4 12,90%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 438

Niitvaade

  1. #11
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Täna anti mulle teada, et Muchose Cake skin huiab - lauad on dollarites ja wallet eurodes ja kui istuda laudadesse ja hiljem need sulgeda, siis Cake annab raha tagasi eurodes XE kursi järgi kui see neile kahjulik, aga kui neile kasulik siis mängijale ei anta hüvesid. Tegin väiksed arvutused ja kui ma midagi valesti ei arvutanud siis mul tänase SEB $-€ kursi järgi on kontol €466.91 võrra vähem raha kui peaks olema.

    Tegin ka esimese depo valesti ehk siis otse Moneybookersist €3,300 millega pidid kaasnema mingid deductionid, aga aru ma ei saanud kas see pidi PokkeriProd.com rakebackist maha minema või mitte. Oskate öelda, kas see €467 on kaotatud kõigest nädal Cakes laudu avades-sulgedes või ka see €3.3K vale-deposiit kuidagi raha kadumisega seotud? Ja kas mulle hüvitatakse midagi, sest enne tänast keegi mulle midagi selle kohta ei rääkinud või oleks pidanud ise selle peale mingitmoodi tulema?

    Edit: võtsin suppordiga ühendust, teoreetiliselt võimalik, et mingi muu kala ka ja need Cake XE rated on väiksemad. Aga igatahes olge selle Cake USD-s hoidmisega Muchoses ettevaatlikud. Loodan 1-2 päeva jooksul vastuse saada.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 21.07.12 at 02:59

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES