Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 601

Niitvaade

  1. #1

    [30$ HTHUSNG] One does not simply walk into Mordor.

    Tere,

    olen 22 aastane tüüp, kes on viimased paar kuud heads-up hyper turbosid mänginud. Alustasin talvel küll FR-ga, kuid paari kuuga sain aru, et minu jaoks on FR suhteliselt "no money in online poker, everyone's solid". Ju vist ei sobi see formaat. Üldse saan tänada Raigo Aasmaad, kelle blogi üldse mind pokkerisse uuesti tõi ja esimestel kuudel lugesin tihti ka Ranka blogi, mis motivatsiooni süstis. Uuesti pokkerisse selles mõttes, et kunagi sai 2008 aastal ilma igasuguste teadmiste ja strateegiata Triobetis FR-i arendatud, mis jäi küll üsna lühikeseks. Hyperite juurde tõid mind, nagu ilmselt ka paljusid teisi, Andu_andu HUSNG edukas teekond, mis järjekordselt tõestas, et raske tööga on kõik võimalik ja ka teised foorumlased, kes hyperitesse läksid ja edu saavutasid. Ära mainiks veel ka kindlasti Alaska, kes mind alguses väga palju aitas oma heast tahtest ja ajast. Mainiks ka veel foorumlased Chevy ja Mr_Kenny, kes mõlemad on viitsinud samuti juhendada mind õigele teele ja veel ka teised, kes on viitsinud mind aidata. Tänan teid selle eest. Tahaks veel lisada sellele tänukirjale, et no homo. Lihtsalt vahepeal tuleb elus osata tänulik ka olla.

    Nüüd lähemalt plaanidest. Usun sellesse, et pokkeris edukas olla, on vaja kõvasti vaeva näha ja olla distsiplineeritud. Selle jaoks ma olen üürinud endale väikese "äriruumi" (idee sain Svenzalt, props), kus käin mängimas. Ärkan hommikuti tavaliselt hiljemalt kell 7-8 ja lähen "tööle". Seal mängides saan keskenduda paremini, kuna kodus olles hakkab aju endale takistusi otsima, et mitte keskenduda. Olen muidu üliõpilane ja sügisel tuleb ehk päevakava ringi teha, kuid kõike jõuab kui piisavalt tahta. Mängin ainult ühel laual, kuna alguses on eesmärgiks oskuste parim võimalik arendamine ja limiitidest üles liikumine, alles siis õppida multitablemist ja volüümile ning hourly'le rõhku panna. Üritan mängida igapäevaselt umbes 100 mängu. Tavaliselt teen 10 mängu järjest ja siis 5 minutit pausi, umbes iga 30 mängu järel teen pikema pausi. Nii hoian pea värske ja ei hakka autopilootima. Kuna pokker on üsna ebatervislikku eluviisi soosiv, siis kulub ära ka see, et tegelen igapäevaselt spordiga, mis aitab seda tasakaalustada. Üritan võimalikult palju mängimise kõrvalt loomulikult mängu ka arendada ja õppida. Selle päeviku eesmärk on veelgi lisada motivatsiooni ja distsipliini, et saavutada seda, mida tahan. Loodetavasti on ka teil siit midagi huvitavat lugeda. Kuna käesolev tekst jätab minust terminaatori mulje, siis päris nii hull ka asi ei ole, leveldan ja ajan kelbast ka, nii et ajage siin teiegi.

    Natuke graafikuid ka. ROI on häbiväärselt madal, ma ei saanud alguses ikka üldse aru, mida ma teen. Nüüd 7stes hakkab juba vaikselt paremaks muutuma, kuid viimased 1000 mängu on olnud üks BE stretch, mis on olnud päris raske top rangesse jooksmine, sekka kindlasti ka halba mängu.

    Lifetime (1,5 / 3,5 / 7)

    ( Click to show/hide )


    1,5

    ( Click to show/hide )


    3,5

    ( Click to show/hide )


    7

    ( Click to show/hide )


    August siiani

    ( Click to show/hide )


    Augusti eesmärgid:
    - vähemalt 2500 mängu 1 tabledes
    - ROI > 3%
    - Õppida igal grindipäeval ka natuke

    Let the journey begin.
    Viimati muudetud simenkon poolt : 04.08.12 at 20:30

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES