Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 937

Niitvaade

  1. #11

    Re: [NLHE cash] Victory loves preparation

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    J8s siiski parim bluffcatcher pole siin, sest ta blokib Jx käsi, mis võiksid riveri shippida, nagu praegu näha. 33 ja 88 meie valuebeti range'i obv ei biidi, aga nad biidivad neid Jx käsi mis siin bluffiks keerata võiks ja ei bloki neid, nii et mina siin ei foldiks neid. Obv valuekombosid on 6(JJ,AA), vastasel vaja 28%, ehk tal vaja, et me bluffiks siin ca 2,5 kombot, mis on väga vähe ja lihtne on seda kohta liiga tihti Jx bluffida. Praegu oleme küll UTG ja meil on siin ainult KJs,QJs,JTs(J9s?), kokku 9 kombot(ehk võime riverit panna ainult 30% kordadest, et liiale ei läheks), co peal on meil juba KJ,QJ,JT kombosid 36 ehk võib panna ainult 2,5:36= 0,7 ehk 7% kordadest ainult. Kokkuvõttes kui vastane võimeline Jx siin shippima, siis ta peab väga solid olema, et mitte liiga palju bluffida.

    Lisaks herol JTs on kehva valik, sest see blokib T9, QTs, KTs? tüüpi käsi ehk vastasel tihemini paremaid käsi.
    QJs, KJs on callid pigem, ei blocki T9 bluffe. (e: antud olukorras ma eeldasin, et vastase range on seal piisavalt lai, et call hea nendega). JTs mul hetkel bottomrange seal ning hea kontrollida frequenciet aga jällegi blockid tema bet/fold range, mis shovedes pole nii oluline, sest attackid kogurangei. Blockereid võib igatipidi mõelda. Et kas J8 blockib bluffe või mitte tuleb eeldada vastase bluffingrangei aga alati tahad, et su bluffcatcherid blockiks rohkem vastase valuerangei. Ma arvan, et seal on ranged nii kitsad, et iga käsi blockib midagi ja sa pead lihtsalt valima mingi lihtsustatud tee, et oma frequenciet kontrollida.
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 29.02.16 at 15:43

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES