Fabolous khmmm, ta tahtiski , et ma teeks endale siia konto ja postitaks neid ruletti pilte ... ma ütlesin tee ise omale uus konto või vabandaks ja küsiks oma konto tagasi... või oodaku, kuni ma Tallinnas, et siis võin teha aga mis sa arvad, et ta taganeb üldse millestki... Jaa sa näed isegi, et ma tema arvutist mängin ruletti ja ....

Sa mingi enne küsisid minult Wolfreki teemas, miks B ei ole veel küsinud oma kontot tagasi.... Ta ütles, et ta tahab tagasi oma kontot aga tahab kirjutada nagu korralikku seletuskirja ja kõik oma postitused enne üle vaadata ja selle najalt kirjutada. Seda ma ei tea, miks ta seda ei ole teinud , sest aega on tal väga.
Ja ... tema ei käsi mul triobetis käia ja siin foorumimängu mängida, oeh.

Ja mina sain ka täna foorumst eemaldamise:S s ekslikult mängu pärast, sest ei oldud märgatud, et mina kaa mängin. Tahtsin mingi MSNi modedele kirjutada aga e leidnud Internet Explorerit üles ... kaust olid failid olid aga see ikooniga fail oli puudu ... ma läksin esimest korda siin foorumis närvi...

Jaa, kui ta tuleb linnast tagasi ma küsin, miks ta pole kirjutanud seda avaldust.