Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kes võidab tänase HU?

Hääletajad
67. Sa ei tohi hääletada
  • Mina

    23 34,33%
  • Tema

    6 8,96%
  • Eestlane

    8 11,94%
  • vsiu100

    8 11,94%
  • Ju mingi venelane

    22 32,84%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 355

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** AMETLIK: SCOOP 2013 - 12-26 mai ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Tore, et ZOOM turniirid on ka kavva lülitatud.

    Turbo ZOOM vs deepstack, long levels.

    Solid discussion point imo. Ma üldse ei imestaks, kui ZOOM turbo formaat saaks praktikas tegelikult rohkem hande per level mängitud kui deepstack, long levels formaat.
    Ma üleüldse ei imesta, kui ühel hetkel tuleb ZCOOP. Sama nagu on Turbo Champonship of Online Poker, tuleb Zoom Championship of Online Poker ning kõik turniirid on Zoomis.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK: SCOOP 2013 - 12-26 mai ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma üleüldse ei imesta, kui ühel hetkel tuleb ZCOOP. Sama nagu on Turbo Champonship of Online Poker, tuleb Zoom Championship of Online Poker ning kõik turniirid on Zoomis.
    Ainuke takistus sellele oleks see, et mitu zoom turniiri inimesed suudaksid korraga mängida, kuna formaat on üsna kiire? See võib kerge piirangu seada ja osalejate arvu kahandada.

  3. #3

    Re: *** AMETLIK: SCOOP 2013 - 12-26 mai ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ainuke takistus sellele oleks see, et mitu zoom turniiri inimesed suudaksid korraga mängida, kuna formaat on üsna kiire? See võib kerge piirangu seada ja osalejate arvu kahandada.
    SCOOP evente hakkab korraga 3 tk. 3h pärast hakkab lisa 3 lauda.Kui mängija tahab mängida kõiki evente ja kõiki sisseoste tuleb tal kokku 6 lauda. 6 lauda zoomi ei ole üldse ebareaalne

  4. #4

    Re: *** AMETLIK: SCOOP 2013 - 12-26 mai ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ainuke takistus sellele oleks see, et mitu zoom turniiri inimesed suudaksid korraga mängida, kuna formaat on üsna kiire? See võib kerge piirangu seada ja osalejate arvu kahandada.
    Huvitav kas zoomi turniiridel on ka mingi laudade limiit ? Cashi üle 4 laua lahti võtta ei saa ( pole vajadust ka, ei jää aega üle eriti )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES