*** Libahunt XV mänguteema ***

Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. (Avage spoiler)

Teemas võivad postitada ainult elusolevad mängijad ja seda siis, kui on päev.

Reeglid


( Click to show/hide )



Ülesehitus.

Mängul on kaks osapoolt.

4 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.

12 külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.

1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

Mängul on kaks faasi:

1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 07:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.

2. Öö, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

Hääletamine:


Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
Pastilaa

Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

Muuda oma foorumi seadeid, et teha mängimine mugavamaks.

Lülita sisse nähtamatus:

Seaded -> Muuda seadeid -> Nähtamatus -> Lülita nähtamatus sisse

Siis teised kasutajad ei näe kuna sa online oled ja tänu sellele on mitmed asjad lihtsustatud. (Huntidel külatarga otsimine öösel, jne)

Kuva 100 posti ühel lehel:

Seaded -> Muuda seadeid -> Postituste arv näitamaks ühel lehel -> Näita igal lehel 100 postitust

Kuna libahunt on mäng, kus postitatakse väga palju ja teemad lähevad suureks siis on palju mugavam seda infot töödelda, kui edasi-tagasi lehti sirvida.

Mängijate nimekiri :

1)Fabulous
2)Overbet
3)WowAwiAA
4)Camu
5)Timz0333
6)Ranka
7)Eyestabber
8)-andres-
9)Neeme
10)Char
11)Q_Q
12)KristjanLaas
13)BlackWerewolfGenie
14)Karupoeg
15)Avicii
16)LuuK
17)Fortune

Hakkan kohe rollisõnumeid saatma.

PMid:

Külaelanik:
Sa oled külaelanik.

Sa võidad siis, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Edu!
Libahunt:
Sa oled libahunt.

Sa võidad, kui sinu meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest.

Sinu meeskonnas on: <tsenseeritud>

Edu!
Külatark:
Sa oled külatark.

Palun esita, mis mängija rolli kohta teada soovid enne 14:00-i(sobiva võimaluse korral isegi varem).

Sa võidad koos külaelanikega, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

Edu!
ON ÖÖ!