Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 71
  1. #1

    SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Tervist! Olen Simba ja olen pokkerit mänginud vahelduva eduga pea 4 aastat. Tulemused on üpris kesised - nullilähedased. Pole kunagi korralikult viitsinud seda mängu mängida kuni selle sügiseni. Pidevalt mängisin suvalisi formaate ja limiite. Tunde järgi.
    Otsustasin hiljuti, et võiks oma eluga midagi peale hakata ja pokker on koguaeg tundunud huvitav. Lisaks meeldib pead värskena hoida selle matemaatikaga, mis mängus toimub. Seetõttu mõtlesin, et võiks hakata kirjutama ka päevikut, et Teilt abi küsida, ning oma seiklustega Teid kursis hoida.
    Bovadasse sattusin seetõttu, et elan USA-s ja siin enamus suured toad keelatud. Tase on üpris pehme ja siukseid mõnusaid vennikesi, kes harrastavad 90/70 stiili, leiab üpris tihti. Otsustasin alustada täiesti alt, kuna eesmärk on saada selles mängus võimalikult heaks. Bovadas saab korraga mängida vaid 4 lauda, mis teeb õppimise veel paremaks. Sissekandeks tegin 200$, mille peagi välja võtsin, kuna tahtsin ainult võitudega mängida. Pool kuud tagasi alustasin oma teekonda NL5-s.
    Mainin veel ära, et Bovadas saab Hand Historyd alles päev hiljem ning seal on ära näidatud KÕIKIDE mängijate kaardid. Lisaks on lauad anonüümsed, küll aga kasutan Holdem Indicatorit, mis näitab hetkel lauas istuvate mängijate statse. Kahjuks need ei salvestu.

    Graafik kuni eilse õhtuni nägi välja selline: http://puu.sh/5ytfb.png

    Olgu siis öeldud, et kõik käed on NL5-s mängitud ning liikusin üles, kui 20BI-d NL10-ks olemas oli. Täna mängisin juba NL10-t ja pean ütlema, et tase on sama, kuid Bad Beatid ja alla keskmise jooks panevad mind homme jälle NL5-te mängima. Alla liigun, kui olen kaotanud 2BI-d. Paar kätt eilsest ka siis, et asi vähe huvitavam oleks.

    PALUN JAGAGE TAGASISIDET! OLEN ÜLIMALT TÄNULIK!

    Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2369946
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $5.04
    Hero (SB): $5.00
    BB: $2.91
    UTG: $1.29
    MP: $22.29
    CO: $4.35

    Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with 5 9
    UTG calls $0.05, MP raises to $0.10, 1 fold, BTN calls $0.10, Hero calls $0.08, BB calls $0.05, UTG calls $0.05

    Flop: ($0.50) 6 7 4 (5 players)
    Hero checks, BB checks, UTG checks, MP bets $2.00, BTN raises to $4.94, Hero calls $4.90 all in, BB calls $2.81 all in, UTG folds, MP calls $2.94

    Turn: ($18.09) 4 (4 players - 2 are all in)

    River: ($18.09) 2 (4 players - 2 are all in)

    Final Pot: $18.09
    BTN shows 4 4
    Hero shows 5 9
    BB shows 5 3
    UTG mucks A K
    MP shows 8 6
    CO mucks J 7
    BTN wins $0.08
    BTN wins $5.96
    BTN wins $11.15
    (Rake: $0.90)

    Andke teada, kas flopil All-in minek on mõistlik? Mäletan, et mees, kes betis selle 2$ mängis 94/43 stiilis ja tegi pidevalt selliseid huvitavaid bette ning ma olin kindel, et ta callib. Pot Oddsid tundusid üpriski mõistlikud olema callimiseks või mis te arvate?

    Lisaks selle 94/43 härra vastu selline huvitav käsi.

    Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2369947
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $15.87
    Hero (CO): $9.03
    BTN: $4.93
    SB: $2.74
    BB: $16.61
    UTG: $4.86

    Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with 9 A
    2 folds, Hero raises to $0.15, 2 folds, BB calls $0.10

    Flop: ($0.32) 9 4 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.20, BB calls $0.20

    Turn: ($0.72) T (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: ($0.72) 8 (2 players)
    BB bets $8.00, Hero raises to $8.68, BB calls $0.68

    Turni check oligi mõeldud selleks, et ta saaks oma lemmik bet sizingut harrastada. Vedas lihtsalt, et otsustas säärase beti teha.


    Need käed on siis eile mängitud ning homme saan Teile panna veel paar maiuspala tänasest päevast, mis minu jaoks nii hästi ei lõppenud, kuid ise olin rahul oma otsustega. Ma tõsiselt loodan, et kellelegi pakub huvi ning otsustab ka mind vähe aidata. "Kus viga näed laita, seal tule ja aita". Lisaks palun vabandust grammatika-ning kirjavigade pärast. Eestist eemal olles hakkab see raske keel ka ununema. Olge mõnusad ja edu laudades!

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Gl päevikuga!
    Esimene käsi flopil ikka korralik nuts ja ma ei jäta seal kunagi bustoks minemata :)
    Teine käsi- nicenice :)

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Esimene käsi fold pre.

    Flopil dunno. Ilmselt foldiks ka kuna pole sittagi investeerinud ja meie oudid võivad olla domineeritud ja siis on olukord päris sitt.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Ma ei tea- lasin veel esimese käe pokerstoves ka üle, aga ikka läheks flopil bustoks. Mul variatsiooni vastu pole midagi ja võtaks rõõmuga vastu ka minimaalse +EV otsuse stacki peale. Pm kõige hullem, mis vastasel saab olla on AdXd ja selle vastu me võidame ikkagi 1 kord kolmest. TPTK vastu oleme ilusti ees. Kahe paari vastu flipame. Seti vastu on meil 40%. Selle 5c3c made rea vastu samuti flip. + lisaks on käsi, mille vastu oleme ees- a.la A5+ random grap, millega fishid võivad gamblida.
    Aga jah, sellega nõus ka, et fold pre :)
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 01.12.13 at 15:38

  5. #5

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Ei tahtnud seal esimeses pre foldida just sellepärast, et see julm fish sees istus ning ta neid huvitavaid bete tegi. Kuidas Te üldse mängiksite 94/43 kuti vastu? Tõmbaksite hullult tightiks või mida teha?

    EDIT: Unustasin näidata teise käe resultse. Poisil oli 2c7h.
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 01.12.13 at 16:08

  6. #6
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Esimene käsi fold pre.

    Flopil dunno. Ilmselt foldiks ka kuna pole sittagi investeerinud ja meie oudid võivad olla domineeritud ja siis on olukord päris sitt.
    Fishi vastu kui edge on siis võid sama range mis tema mängida,flopil foldida küll ei saa?

  7. #7

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Niisiis täna tagasi NL5-s ning hommikune 2h-ne sess tehtud. Mängisin kuskil 500 kätt ja jäin +2.5BI. Jooksu üle ei saa kurta ja kui sellised tegelased ( http://puu.sh/5yU3w.png ) lauas istuvad, siis olekski raske midagi paremat tahta.
    Õhtul panen paar kätt eilsest NL10-st. Olge mõnusad!

  8. #8

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2371259
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $2.90
    BB: $10.28
    UTG: $21.91
    MP: $9.91
    Hero (CO): $10.27
    BTN: $14.91

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K J
    2 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, SB calls $0.25, BB raises to $0.50, Hero calls $0.20, SB calls $0.20

    Flop: ($1.50) T K 7 (3 players)
    SB checks, BB bets $1.10, Hero calls $1.10, SB folds

    Turn: ($3.70) 2 (2 players)
    BB bets $2.00, Hero calls $2

    River: ($7.70) 4 (2 players)
    BB bets $3.13, Hero calls $3.13

    Final Pot: $13.96
    SB mucks 8 5
    BB shows A A
    UTG mucks Q 4
    MP mucks 7 2
    Hero mucks K J
    BTN mucks 3 9
    BB wins $13.27
    (Rake: $0.69)

    Flopi beti ajal juba rängalt tankisin... Lõhnas nii julmalt ässade järgi. Oleks pidanud foldima pre selle väikse raise peale? Samas oli positsioon, ei tahtnud nagu väga. Mis arvate?

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2371260
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $11.33
    UTG: $14.69
    Hero (MP): $11.01
    CO: $5.68
    BTN: $12.15
    SB: $9.28

    Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with 4 4
    1 fold, Hero raises to $0.30, 1 fold, BTN calls $0.30, 2 folds

    Flop: ($0.75) K 2 4 (2 players)
    Hero bets $0.40, BTN calls $0.40

    Turn: ($1.55) 6 (2 players)
    Hero bets $1.00, BTN raises to $2, Hero raises to $10.31, BTN calls $8.31

    River: ($22.17) T (2 players)
    E: Queen high Flushi riverdas.
    Kas 44 liiga loose avang UTG+1 6-maxis? Millega avate UTGlt ja sellelt positsioonilt? Just pocket paare pean silmas. Suurim kaotatud bot igaljuhul. Suurim võidetud oli NL10-s miski 3$ ja EV oli +25$ võrreldes reaalsusega.

    Üldse tundub, et vahepeal tuleb siuke spew tuju peale. Lambist pea ütleb, et dvi, nüüd võidame kiirelt end NL10-sse tagasi, siis korraldan paar täiesti haiglase liiniga bluffi, mis muidugi maha callitakse. Kellelgi miskit sarnast tunnet on? On mingeid soovitusi, kuidas selliste asjadega toime tulla?
    Edu laudades ja Olge mõnusad!

  9. #9
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2371259
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $2.90
    BB: $10.28
    UTG: $21.91
    MP: $9.91
    Hero (CO): $10.27
    BTN: $14.91

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K J
    2 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, SB calls $0.25, BB raises to $0.50, Hero calls $0.20, SB calls $0.20

    Flop: ($1.50) T K 7 (3 players)
    SB checks, BB bets $1.10, Hero calls $1.10, SB folds

    Turn: ($3.70) 2 (2 players)
    BB bets $2.00, Hero calls $2

    River: ($7.70) 4 (2 players)
    BB bets $3.13, Hero calls $3.13

    Final Pot: $13.96
    SB mucks 8 5
    BB shows A A
    UTG mucks Q 4
    MP mucks 7 2
    Hero mucks K J
    BTN mucks 3 9
    BB wins $13.27
    (Rake: $0.69)

    wut?

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2371259
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $2.90
    BB: $10.28
    UTG: $21.91
    MP: $9.91
    Hero (CO): $10.27
    BTN: $14.91

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K J
    2 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, SB calls $0.25, BB raises to $0.50, Hero calls $0.20, SB calls $0.20

    Flop: ($1.50) T K 7 (3 players)
    SB checks, BB bets $1.10, Hero calls $1.10, SB folds

    Turn: ($3.70) 2 (2 players)
    BB bets $2.00, Hero calls $2

    River: ($7.70) 4 (2 players)
    BB bets $3.13, Hero calls $3.13

    Final Pot: $13.96
    SB mucks 8 5
    BB shows A A
    UTG mucks Q 4
    MP mucks 7 2
    Hero mucks K J
    BTN mucks 3 9
    BB wins $13.27
    (Rake: $0.69)
    See on küll aasta käsi. Ilma naljata.

  11. #11

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Mis valesti on?

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Nvm, ma lugesin seda kätt nii, et pott läks 6-way showdownile ja poolel laual oli mingi reaalne rääbis käes (72o, wtf?). Nüüd tuli alles meelde, et Selle toa handhistory'tes näitab kõikide mängijate kaarte.

  13. #13

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Jah, andke andeks! Ma järgmine kord kustutan ära, et segadust vältida. Mingeid soovitusi pole anda? Oleks pidanud foldima või kõik on OK? Praegu veel vaatan, kuidas ma nii sain 3 barrelit ära callida. Bet sizing ka säärane, et Villain nõuab calli.

  14. #14
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Pot not bot, lihtsalt jäi silma.

  15. #15

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Seda nädalat iseloomustab ÜLIMALT halb jooks.. Shotisin NL10-s ja muudkui coolerid ja bad beatid. Tagasi NL5-te järgmisest nädalast. Mängisin kõigest 3.5k kätt ja kaotust tuli oma -5BI-d. Suhteliselt suur kaotus minu jaoks, aga no ei ole midagi teha. Otsustasin kerged muutused teha BRM-is ja liigun üles, kui koos on 25BI-d. Ehk siis hetkeseisuga tuleb grindida 20BI-d NL5-s. Let the work begin. Järgmine nädal peaks vähe rohkem volume ka tulema (eesmärk teenida 200PP-d =u. 16k kätt NL5s ) ja jõuluks loodan NL10-s olla. Hoiame pöialt! Edu laudades!
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 08.12.13 at 19:16

  16. #16

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Okei. Otsustasin õhtul teha 4 turnat, läks vähe pikale nendega. Tegin siis 1$, 3+R, 5$ ja 10$. 1$ kukkusin suhteliselt algfaasis välja, kuid teistega jõudsin üpris deepi. Kõige esimesena kukkusin välja 3$+R 18. ja 50$. Märkimisväärne oli see, et ei teinud terve turna vältel ühtegi suckouti ja flippe võitsin ka üpris vähe. Lihtsalt jooks oli hea. Teisena kukkusin välja 10$ turnalt 13. ning 107$. Veits kahju oli, aga taaskord sama lugu. Mitte ÜHTEGI suckouti ei teinud. Suhteliselt uskumatu mu jaoks, et turnades võib nii kaugele jõuda, eriti üpris märkimisväärse fieldiga (u. 1300). Ja siis viimast turnat, 5$, mängisin kokku 9h - enam ei kunagi. Jube aeglane formaat, deepstack ja levelid 12minti. Final Tablesse läksin kõige suurema stäkiga, kuid kõigil suhteliselt sarnaste stäkkidega. Esimene tüüp kukkus välja alles pärast 40 minutit. Või tähendab esimesed 2 tüüpi. Lauda tekkis kohe väga suure stäkiga chipleader ja dünaamika muutus konkreetselt. Istus õnneks laua teises otsas ning mind eriti ei häirinud. 6-maxis sain ühe bad beati 99 vs JJ, kaotasin umbes pool stäkki, kuid suutsin stäki tagasi võita Blinde rünnates. Järgmine suurema poti kaotasin 5-maxis kui jäin 88vs1010. Peale seda olin suhteliselt shortstäkk(blinde u. 12-15). Seejärel tuli minu jaoks viimane käsi. 4-max BB limps, ma SBlt lükkan 99 ja vastu tuleb 1010. Vali "Mine p*tsi" ja turnalt väljas, rahaks 479$. Võib õhtu üpris kordaläinuks nimetada. Turna vältel 2 suuremat suckouti (1 pot odds calliga, kuid sellegipoolest loen suckoudina)
    Nüüd peaks NL25 raha koos olema, kuid ei tahaks sinna kohe ronida. Sooviks enne kuidagi NL10-s korralikult püsida paarkend tuhat kätt ja kuulata maad ning õppida mängu. Bovadas üldse turnadega suhteliselt hästi läinud. Kohe esimesel nädalal regades hittisin miskid 220 ja 270$. Ainuke asi turnadega on see, et pole aega neid pidevalt mängida.

    Head õhtut/hommikut, noorhärrad/daamid!
    Viimati muudetud SimbaM poolt : 09.12.13 at 06:57

  17. #17

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    http://puu.sh/5HQHN.png
    http://puu.sh/5HQMD.png

    Eelmise nädala cashi graph siis. Volume väike ja jooks kehv. Suurimad kaotused tulid unopened ja raised potidest. Positsiooniliselt tulid miinused UTGlt ning blindidelt. Homme hakkan käsi panema.
    Bovadaga suht keeruline päevikut pidada just selletõttu, et ei saa kohe käsi üles laadida. Niisiis otsustasin, et hakkan kasutama sõna "täna" 1 päev varasema kohta. Käsi ning vastaste statse hakkasin "homsest" üles kirjutama ning paar päris põnevat spoti juba olnud, kus oleks kindlasti teie abi vaja.

    Kuidas te mängite SBlt 3-bet stealitud käsi, mis on maha callitud, kui:
    1.) laud on kuiv
    2.) laud on draw-heavy
    3.) vastane on fish
    4.) Flop c-bet callitakse

    Tunnen end jube ebakindlalt sellistes positsioonides ning oleks hirmsasti abi vaja. Aitäh ning edu!

  18. #18
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Pole küll 6max mängija aga kuidagi nitine tundub. Järeldusi tee ikka korralikuma sample peale kui 3,5k kätt, mõnele on see üks sess.

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Pole küll 6max mängija aga kuidagi nitine tundub. Järeldusi tee ikka korralikuma sample peale kui 3,5k kätt, mõnele on see üks sess.
    Ma ka esialgu vaatasin, et full ring ja statsid normid :D Aga 6maxi kohta küll nitine jah. Pm ma lasen FRis veel looseimalt.

  20. #20

    Re: SimbaM Bovada Seiklused (NL5-25)

    http://puu.sh/5Idwi.png
    Millistes postitsioonides VPIPi tõstaksite?
    Mängin suhteliselt tight, kuna fishe on palju ning teadupärast fishid callivad väga looseilt. Ei soovid väga doonortada fishidele. Ma ei tea. Kui oleks more profitable rangei laiendada, siis andke teada, mis oleks norm. Annab korraldada. Samuti soovitage häid videosid. Palun! Ja suured tänud tagasiside eesti MeelisV ja Konso.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES