Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 18, kokku 18

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: kellele panustada ja kas Venemaa on k

    Hea postitus. Üldiselt neid researche tehakse rohkem suvemängudele, kuna sample suurem, huvi suurem jne. Nt. PwC väidab endal olevat üle 95% täpsuse puhtalt statistika pealt, mis sisaldab eelnevaid medaleid, GDP kasvu, absoluutset elatustaset, home advantage jms.

    Üldiselt ma arvan, et sa natuke alahindad home advantage osakaalu. Näiteks: Vancouveris sai Kanada 14 kulda, seni oli best ever 7. Hiina sai Pekingis 51 kulda, seni best-ever oli 32. USSR sai Moskvas 80 kulda, seni best-ever 50 (USA ei osalenud samas). Ma pakun, et host nation equity on historical x 1.5-2.0 umbes. Ma oleks ettevaatlikum Venemaa ebaedule ja Kanada (eelmine host) ebaedule panustades.

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: lenCi Õhtulehe Kihlveoblogi | Kihlveoblogi: kellele panustada ja kas Venemaa on k

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Üldiselt ma arvan, et sa natuke alahindad home advantage osakaalu. Näiteks: Vancouveris sai Kanada 14 kulda, seni oli best ever 7. Hiina sai Pekingis 51 kulda, seni best-ever oli 32. USSR sai Moskvas 80 kulda, seni best-ever 50 (USA ei osalenud samas). Ma pakun, et host nation equity on historical x 1.5-2.0 umbes. Ma oleks ettevaatlikum Venemaa ebaedule ja Kanada (eelmine host) ebaedule panustades.
    Olen nõus, et korraldajamaal on obvious koduväljakueelis. Sinu valitud Olümpiad tunduvad aga cherrypickitud - vaadates Kanadat '10 ja Hiinat '08, siis medalitejaotuses(14-7-5 ja 51-21-28) peegeldub kuldmedalitele selge rungood, mida teised Olümpiad ei toeta.

    Jällegi, ma tuletasin oma tõenäosused üksikalade koefitsientidest. Enamasti ma vaatasin üsna hoolikalt, et need võimalikult pädevad oleksid(näiteks kui max koef nt capitud 51 juures on, siis see skewib datat andes underdogidele liigse protsendi). Ei ole mingit alust arvata, et seal on see koduväljakueelis kuidagi sisse arvestamata jäetud.

    Lisaks veel need korraldajate medalid ei tule lihtsalt sellepärast, et tuntakse radu ja publik elab sulle kaasa. Riigid maksavad Olümpiate korraldamiseks ikka korralikult peale - eeldan, et kasvatatakse ka erinevate alaliitude eelarveid. See siis päädib sellega, et olümpiahooajal ollakse ka maailmakarikavõistlustel juba tipus(mul ei ole mingitele allikatele viidata, aga tundub loogiline), seda ei ole aga see hooaeg juhtunud.

    Ma ei ole sugugi ainuke, kes projectioneid on teinud:

    AP=Associated Press(predictionid). Sügavalt kahtlen, kas nende estimationis mingit sügavat analüüsi kasutatud on. Ühe kulla olid nad andnud Vene sportlasele, kelle peale sai 31 koefitsiendiga panustada.

    http://vmt.infostradasports.com/. Nemad lähtuvad objektiivselt statistikast. Pange tähele, et nemad ennustavad Venemaale veel vähem kuldasid kui mina. Küll aga usun ikkagi enda numbreid rohkem, nt Prantsusmaa 6 kulda on päris wtf, arvestades, et Fourcade on sisuliselt flip Svendseniga ja igal üksikalal on tal koefitsient suurem kui 3.

    http://www.sportsmyriad.com/medal-pr...s-medal-count/ Siin on ka veel mingi, need on kõige lähemal minu enda ennustusega.



    Lisasin enda numbrid ka tuimalt ümardades(selle ja random üllatuste alla kadus 2 kulda). All on näha, mis minu tootlus tuleks nende stsenaariumitega(enda rida jällegi worthless, sest ma näiteks ennustan Saksamaale 10 kulda, aga panustan o10.5, sest koef on 3.2).




    Kui nüüd tagasi Venemaa juurde tulla, siis neile tehakse koguaeg vaikselt üks-null. Nimelt on sellel olümpial juba 20 ala jaotunud vigursuusatamise ja lumelaua peale, kuigi venelastel on seal ainult shot või kaks, suurfavoriidid on enamjaolt just ameeriklased ja kanadalased. Need alad, kust venelastel neid kuldasid hädasti vaja on, on suures mahus ära jaotatud - Northug+Björgen murdmaas, teadetes on shot ja maybe Legkov 50km-s. Laskesuusatamises jällegi Norra koondised+Fourcade,Svendsen,Berger,Domracheva,Mäk äräinen. Kaks kulda selle fieldi pealt võtta oleks hämmastav.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES