Tere,
Olen 24.a ja pokkerit mänginud vahelduva eduga 3-4 aastat.
Mäletan kui alustasin, sai prinditud ranka tabel välja, see endale arvutilauale pandud ning pähe tuubitud. Alustasin NL5-ga, seal suutsin näidata korralikku winrate ja liikuda edasi. Siis tuli NL10, mis enam nii hästi ei sujunud. Kuid siiski võitev. Lasin ka mingiaeg NL25 mis tundus toona kergem limiit kui NL10 olevat.
Seejärel avastasin turniirid. Tolllel ajal olid 4.40 180mannid, mis said põhisissetulekuks.
Kui umbes aastake olin mänginud iga päev peale tööd, otsustasin töökohast loobuda.
Seejärel sai circa aastake elatud vaid pokkerist. Suurimad hitid jäävad ca 5 kilo kanti. See hea periood jääb 2012 alguse kanti.
Seejärel tuli häving. Pikk kaotusperiood, midagi saavutada ei õnnestunud ja tuli taaskord tavainimese tööd tegema hakkata.

2012-2014 vahepeal olen ikkagist üpris aktiivselt pokkeriga kokku puutunud.
Ei ole suutnud ega tahtnud ennast pokkkerit võõrutada. Viimasel ajal mängin pealmiselt hyperturbosi (6,9,180man) ja HTHU-si.
Mis mul täielikult puudub on bankroll management. Teinekord depon ma 100 USD, mängin 400 peale ja kui raha vaja, kannan kõik välja. Kui jällle raha tekkib, kannan uuesti peale - vahest kaotan, vahest võidan.

Miks ma selle päeviku aga üdlse otsustasin teha - kui vaatan oma sisse ja väljamakseid, siis kokkuvõttes olen ikkagist kaotav mängija.
Ning mis minujaoks veel hullem - Ma ei ole enam ammu oma enamustes otsustes kindel. Aastadega on pokker kuidaski nii palju muutunud, et heameelega deleteks oma teadmised ära ja alustaks kõike nullist peale.
Ehk õnnestub kui postitan siia käsi väheke targemaks saada ja endast kindlust tekitada.

Mis seal siis ikka - vaatame mis saab.