Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 44

Niitvaade

  1. #1

    Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tervist!

    Olen mänginud online cashi juba omajagu - 1M handi ning jõudsin septembri alguses nl100-sse, kust aga tänu vältimatutele cashoutidele ning põrunud liveshoti tõttu tagasi 50-sse kukkusin. 100 hetkel veel plussis. Lisaks olen pikemat aega pidanud pokkeripäevikut, mille leiab siit. Lisaks olen loonud Skype grupi eesti FR mängijatele, milles on liikmed nl25-nl1000 biitivad regularid.

    Selle aasta 25 graphi leiad SIIT
    Selle aasta 50 graphi leiad SIIT
    Selle aasta 100 graphi leiad SIIT

    Kuna minu nägemus on, et elus tuleb suur osa ajast teha seda, mida sa naudid, siis sooviksingi Olympicu LIVE 2/2 cashi regulariks hakata, sest naudin live cashi kordades rohkem, kui viimasel ajal tuimaks muutunud online grindi, olgu see siis homegames või Olympicu cash. Viimast mänginud seni kainelt ja eesmärgiga profitit näidata, kuid ebaõnnestusin aasta esimeses pooles umbes 3BI shoti ning eile 2/2 shoti, kui kaotasin veidi üle 2BI. Arvan, et see sample on olematu, et teha mingeid järeldusi, kas biidin, kuid olen igakord näinud, et tase on seal üpris nõrk ning suudaksin seal jätkusuutlikult profitit näidata. Homegamesidel jäänud kõik peale 1 korra plussi nl2-nl10€ ning kokku vast 200€ sealt plussis(1 korra jäin -1€ nl2€, plussis 10-14 sessi).

    Tingimused:

    Stake suurus: 4000 EUR-i
    Osakute arv investoritele müügiks: 55 tk-i
    Osaku hind: 40 euri
    Minimaalne osakute ostmise arv: 1
    Eduka stake korral pikkus: 240 tundi 3 kuu jooksul
    Stake tulemus: Profitis lõppeva stake korral 1 osak=1% kogu profitist ning lisaks saavad investorid sellisel juhul tagasi algse investeeringu 40 euri osaku kohta.
    Potensiaal: Eduka stake korral võib-olla veel 1 potensiaalne stake või cashgame trippide staked
    Mängimise algusaeg: Koheselt peale stake väljamüümist ning rahade laekumist.
    Mängimise ja tulemuste kajastamine: Kinnitan oma mängimist ennem igat live sessi siin teemas ning hiljemalt 24 tundi peale sessi lõppu kajastan siin:mängitud tundide arvu, sessi seisu, muud lühiülevaade, võimalusel küsitavad või suuremad mängitud käed.
    Sisseost cashis: Ostan korraga sisse 50-100bb olenevalt lauas mängitavate mängijate stackidest, kuid mitte üle 100bb. Kui stack väheneb, lisan juurde nii palju raha, et stack oleks samuti 50-100bb vahemikus. 1 sessiooni stoploss 300bb-d ehk 3BI-d ehk 600 euri.
    Investorite/stakejate õigused: Katkestada stake, kui investorid tunnevad, et minu mindset ei pea suurele swingile, kaotuse lainele vastu või mindset on vale jätkamiseks. Kui mõni investor soovib oma osaku/osakud müüa projekti käigus, siis on tal selleks võimalus omalt valitud hinnaga ostja leidmisel ning muudan õnnestumise korral investorite nimekirja.

    PS! Kinnitan teile, et minu maine on kordades rohkem väärt, kui 4000 euroga matkama minek. Seni puuduvad igasugused probleemsed võlad ning scämmid, mida võivad kinnitada järgnevad kasutajad: bluelite, altzie, kaldapoiss, kotkas1000, Ints, saugakarel, noborder, ahangama, maunzz, owner85, overbet, Priidix, Cypher, talendijaht, donkament, pikk28, pastilaa, -Andres-(moderaator) jne. Samuti kinnitan, et stake all mängides ei tarbi Olympicu cashis alkoholi.

    Osakute seis:
    Välja müüdud!
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 17.10.14 at 10:51

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES