Kuna tööpakkuja on naissoost isik siis on asjalood veidi keerulisemad. Põhimõtteliselt sobis see .pdf variant, siis jälle ei sobinud ja mõtles, et pusib ise need 2000 tundi ära andmetega. Siis sõimas, et ma midagi ei teinud(sest ometigi uue lahenduse välja mõtlemine ei ole mingigi kasulik tegevus). Siis läksin kalale, edasi tulin kalalt, sest räigelt oli minu abi vaja aia püsti panemisel. Obv vaadati pahaselt, et kala ei saanud, sest esimest korda merikat püüdma minnes peaks tunni ajaga obv 70kend kilo välja tirima. Aia püsti panemisel vahtisin obv niisama pealt(traa oleks võinud kalale ju jääda????), siis võtsin trelli meeste käest ära ja laksasime aia 30 mintsaga püsti. Aeg oli kodupoole nahhui tõmmata ja siis nagu öeldi, et detsis tagasi ja hakkan neid .pdfe skänneerima. Ühesõnaga. Jep. Mida me mehed küll ilma naisteta teeks? Fakking 100 korda ratsionaalsemalt saaks aega kasutada.

Nüüd mõtlen siin, et peaks vist pokkerivideo tegema mängust. Muidu ei biidi. Fking fishimeri on küll aga ei biidi, video aitab. Ma olen surmkindel!

Unustasin mainida, et tööpakkuja on ämm, seega igasugune persesaatmine on välistatud.