Tervist.


2014 aasta lõpupoole, kui elasin Soomes avastasin ma endajaoks sellise koha nagu Williamhill. Ma tegin sinna mõningad deposiidid, küll läbi panga, või skrilli. Ei võitnud küll midagi, aga gamblemisisu tuli teinekord peale ja mittevõitmises site süüdistada ei saa.
2014 aasta Detsembris tegin ma Williamhilli 3 deposiiti. Kõik läbi direct bank transferi. Seal on selline süsteem, et otse pangast sissemakset tehes, pead viitenumbriks lisama alati erineva numbri . Juhtus aga selline asi - kõik 3 deposiiti mis ma tegin, sooritasin ma ühe päeva jooksul ja lühikese aja möödudes. Iga deposiidi summa oli 100 EUR. Viimase ehk kolmanda depo ajal, tegin ma lolli vea - ehk ma sisestasin selgitusse teise deposiidi andmed. See raha mulle williamhill kontole ei jõudnud ja täiesti arusaadaval põhjusel.
Võtsin ühendust " live chat klienditoega " ja seletasin neile probleemi ära. Öeldi et juhtub ikka ja 24-48 h jooksul tagastatakse raha mu pangakontole või lisatakse williamhill kontopeale. Kõik tundus ok olevat, täiesti mõistetav aeg, et probleem korda ajada.
Peale 48h möödudes ei olnud mu kummalegi kontole ilmunud mitte sentigi. Võtsin uuesti klienditoega ühendust, seletasin probleemi ära, lubati lähiajal vastata ja mitme päeva möödudes taas ei midagi. Live chatis lubati alati, et nad edastavad probleemi finantsosakonda edasi, ning pean sealt vastust ootama.
Mida aga pole siiani tulnud - on üks selge konkreetne vastus. Hetkeseisuga on möödas juhtumist ~ 3 kuud. Päris haige või mis? Ma olen klienditoele live chat abil oma probleemist meelde tuletanud vähemalt 50l korral. Nad on mult küsinud kõiksugu erinevaid dokumente, aadressi kinnitusi, prt screene sissemaksetest. Kõik mis nad on tahtnud on saanud.
Kõige haigem oli a.la kuu aega tagasi kui tuli meilipeale kiri, et kuna uurimine on läinud liiast pikale, siis lõpetame selle teema ära ja vajadusel võin klienditoega uuesti ühendust võtta ja probleemi esile tõsta. No misasja nagu.
Ma ei hakka siia kirjavestlusi kopeerima ega hakka ka kõike sajaprotsendilise täpsusega kirja panema nagu asi on olnud, lihtsalt tahtsin selle loo ära rääkida. Vähemalt 20x on mulle lubatud, et vastame teile 48h jooksul meilipeale, aga ei midagi. Oleme ka mitu korda mu meili kontrollinud. Kõik õige.

Ma olen sellest rahast ammu loobunud. Pigem miks ma nendega ikka ja jälle ühendust võtan on see, kas tõesti nii suur firma on selline huiar? Mitte kellegile sealt klienditoest ei lähekski nagu see mure üldse korda. Täiesti ebareaalne minu silmis.
See sada eurtsi ei tapa mind, aga kogu see teema on minujaoks võrdlemisi müstika. Oleks ma siis midagi neile saatmata jätnud mida nad soovivad vms - nad on kõik saanud.

Lihtsalt tahtsin seda situatsiooni teiega jagada.