Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 145

Niitvaade

  1. #11
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Ei saa hästi aru millele sa viitad? Justkui ma oleks kuidagi väitnud, et spinnides saab ainult jackpottidega võita? Kuidas sa loed välja lausest "inimesed ei soovi oma suurimaid võite avaldada" lause "random prizepooliga flipamentsides rühmakaupa ratta leiutamise?"

    Võtan teema korra uuesti lahti, kuna ei saa aru kust selline möödarääkimine tuli:
    Ütlesin ,et cash quititi ära madala hourly pärast. Paranda, kui ma eksin, ja viita mõndadele 50k+ aastas teenivatele midstakes cashi mängijate graafikutele. Minu point on, et cashis ei saa tugev regular piisavalt kõrgel piisavalt palju actionit, et mõistlik oleks täna full time töö mängu kallal sisse panna ja järgmise paari aasta jooksul kõvasti printida. Tundub surev formaat. whotfrust graafikuid vaadates ei näe eesti tuntuimatel mängijatel liiga ilusat pilti ja 50k+ aastas ma loen ikka väga üksikutelt graafikutelt välja, millest selgelt nähtub just viimaste aastate teenistuse järsk vähenemine ja mitmetel pole total winnings pre RB isegi üle 50k. Tänased seisud paistavad selle baasilt nutused. Kogu turundus on suunatud spinnidele, mis ongi fishi jaoks atraktiivne formaat: kiiresti on võimalik võita suur raha, ja kui suurt mängu ei keeruta, ei ole "liiga suur viga" widelt nuppe ka panna ja saad kiirelt mängust minema

    Küsimus oli, kas tallis on mängijaid, kes on suuri multikaid keerutanud. Vastus on, et jah, aga keegi ei taha ju et terve küla teaks kes kui suure jaagu sai. Mida see juurde annab, kui keegi 1M hittis? Motiveeriks see sind rohkem mängima? Vaevalt. Tegu on basic uudishimuga, aga ma pean enda tiimi mängija privaatsuse kaitsmist olulisemaks kui küsija uudishimu rahuldamist, kui mängija nii on soovinud. Fishi motiveerib jep ja sp pokkeritoad suuri multikaid ka promovad. Longrun on tegu äärmiselt harvaesineva nähtusega ja kindlasti oma pokkeriteenistust jackpotimängudele üles ehitada oleks väga rumal, kui sa kuskilt selle välja lugesid või eeldad, et spinnides ainult nendega raha tehakse. Mina olen õpilastega arutades alati välja toonud jackpoti mängud kui TOP 3 multikat (top5 tundub selge overkill, top1 oleks liiga suure variatsiooniga, et fair arvestada oleks) ja olen siis TOP3 multikatesse minevad chipid välja arvutanud ja rake'le juurde liitnud ja öelnud, et see on number, kust tasub oma ROId alles arvutama hakata, ehk siis arvestage oma teenistuses nii, et top3/jaaku te ei näe. Jah talli peale ollakse neid keerutatud küll päris palju, aga tihti samad inimesed mitu korda jne (ja mõned pole palju suurema sample peale kordagi suurt multikat keerutanud), et ühesõnaga nendega arvestada või oma nädalast toidukava nendele üles ehitada oleks ilmselge leak.

    Võta ülevalt graafikutelt cEVd, mine starsi või wina kodulehele ja vaata, kui suure tõenäosusega mõni multikas tuleb, nüüd arvuta sealt välja, kui palju chippe iga mäng suurtesse multikatesse läheb, liida saadud arv chippe rakele (codecci viitas ülal täpsetele arvudele ja ka programmile, millega kõike võimalik kontrollida on) ja lahuta saadud tulem lihtsalt üleval toodud õpilaste ja coachide graafikute cEVdest maha, sest äärmiselt suure tõenäosusega mängija seda jackpoti mängu kunagi ei näe. Alles jääb ju ikka väga korralik ROI, millele winas lisandub ka rakeback, starsis sisuliselt enam rb'd ei lisandu

    Pole seda arvutust ammu teinud, aga kui õigesti mäletan siis starsis läks top3 multikatesse 6-7 chippi ja winas oli 17-19.

    Kui minu tekstis on valeväiteid või lihtsalt väiteid, millega nõus ei olda, siis palun viidake, põhjendage ja arutame/arvutame koos välja
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 11.07.17 at 09:38

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES