Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 145

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Leping on tõesti 15lk pikk ja juristi poolt koostatud. Lepingule on alla kirjutanud üle 50 eesti pokkerimängija, kellel pole tingimuste kohta pretentsioone olnud. Samuti pole tekkinud talli ja õpilase vahel ühtegi erimeelsust, mis vajanuks avalikku kajastust/arutelu. Iga Eesti pokkerimängija vast tunneb kedagi, kes meie tallis on, ja saab vajadusel üle küsida, kuidas siis ikkagi need talli asjad on ja kuidas õpilased rahul on.
    Mis puudutab sinupoolsete punktide väljatoomist ja arutelu, siis tõepoolest arutlesime lepingupunktide üle 2h ja sinu argumendid/hinnangud olid paljude punktide kohta negatiivse alatooniga, justkui oleks meie eesmärk lepinguga õpilasel nahk üle kõrvade tõmmata.


    Erimeelsused tekkisid, sest reaalsed laused, mis ma välja tõin, ei saanud ju otsest vastust ja ei olnud skypes Teie poolt seletatud tingimustega 1:1-le. Ma sain aru mida Te mõtlesite ja oleks tegelikult kõigega ka enam-vähem nõus olnud, aga tahtsin kõik küsitavad punktid enne skypes välja tuua ja üle rääkida.

    Teiseks tõid sa välja kasumijaotuse ja väljendasid end selgelt, et see ei tundu sulle ahvatlev. Meie eesmärk lepingu koostamisel ja läbirääkimisi pidades ei ole sind ahvatleda või meeskonda kaubelda, vaid tingimused ja leping on kõikidele talli tulevatele mängijatele võrdsete võimaluste printsiibist lähtudes täpselt samad.


    Nagu ma ka eelnevalt ütlesin, siis oleksin ka sama jaotusega nõus olnud, aga patt oleks lepingu tingimustega kohe 100% nõustuda olnud, sest jutust käis ka läbi, et lepingu tingimustega tegeletakse case-by-case ning küsija suu pihta tavaliselt ei lööda, paraku Te võtsite seda kohe isikliku rünnakuna.

    Kolmandaks, nagu ise suhtluses välja tõid, pole sul sisuliselt professionaalset kokkupuudet online-pokkeriga. Tekitasid diskussiooni euro-dollari kursiga gamblimisel jms absurdsetel teemadel, mis näitab selgelt sinu kogenematust ja võhiklikkust. Avalduse põhjal jätsid soliidse motiveeritud õpilase mulje ja oleme varemgi võtnud talli ühe vähesema varasema kogemusega mängija, kellega suheldes jõudsime järeldusele, et tegu on aruka ja mõtlemisvõimelise inimesega. Koostöö nimetud mängijaga siiani väga edukas olnud ja nägime ka sinus võimalust.

    Professionaalset kokkupuudet tõesti ei ole, aga see dollari-euro situatsioon, mida ma mõtlesin, jäi natukene segaseks võib-olla nagu näha. Näide: kui Te kannate minu swedi kontole nt 600 eurot, et 7seid mängida, siis pean lepingu järgi ka 600 eurot tagastama. Tehes pokerstarsi sissemakse, konverteeritakse minu raha ümber dollariteks ning kui dollari kurss peaks euro suhtes nt 30% nõrgenema, siis kaotan koheselt 30%, sest mina starsist välja kandes saan siis 30% vähem eurosid.
    Kui Te ütlete, et see ei ole minule jälle lisa risk, siis oleksin lahendusena pakkunud lihtsalt variandi, et iga kord kui sissemakse tehakse (kui on vaja), võetakse kooli rahaks sama summa eest sissemakstes saadud dollarid. Hiljem kantakse sama hulk dollareid välja nt?

    Neljandaks, nagu ka siin teemas kasutad väljendeid „üks kutt jõudis järeldusele“, valesüüdistus „orjaks tegemise“ kohta, üleolevad smailid jms alatu laim, mis on selgelt tüli otsiv, eesmärgiga meie mainet kahjustada, kasutasid sa ka lepingu punktide ja tingimuste üle arutades ebaviisakat, üleolevat alatooni nii tingimuste, lepingu sisu jms kohta, mis kindlasti ei ole hea ja loogiline algus sujuvale koostööle. Sellise käitumis- ja suhtlemismallidega inimesega koostööd me teha ei soovi ei täna ega ka tulevikus.

    Vabandan, ei olnud eile õhtul tõesti kõige paremas tujus, aga see kohene äraütlemine täiesti suvalises kohas poole jutu pealt ka Teie poolt kõige viisakam ei olnud. Mainet ma nüüd küll kuidagi kahjustada ei tahtnud, pigem tahtsin teiste inimeste aega säästa, sest tegelikult ootasin ma ise seda talli saamist päris pikalt. Üleolevalt, mismoodi? Enda arust olin päris viisakas ja tõin täpsed punktid ja ka lõigud välja mille kohta ma selgitusi tahtsin. Jutust käis ka läbi, et ajan juuksekarva lõhki – nagu, what, te teete ilmselt maailma kõige pikema tallilepingu ja siis räägite, et mina ajan juuksekarva lõhki? Vabandan jälle, et smaili kasutan (:D), aga see ajab tõesti naerma.
    Kokkuvõtteks: eeldasin ja olen ka kuulnud, et tallis teil töö sujub ja kõik on normaalsed inimesed, aga see suhtlus eile läks küll täiesti lampi Teie enda poolt negatiivseks. Personaalselt pole mul küll kellegi vastu midagi, ja tingimused lahti seletatult, nagu nad oleks pidanud ka lepingus olema, tegelikult sobisid.

    Tall on tänaseks toiminud ilma ühegi tõsisema probleemita õpilase ja talli vahel. Oleme tulnud õpilastele lepinguväliselt kõvasti vastu eesmärgiga võimalikult palju pakkuda, mitte piirata.

    Väga tore, eelnev positiivne tagasiside ongi üks põhjuseid miks ma uuesti kandideerisin. Kas lepingusse tuleb ka selline lause, et tulete vastu? Personaalselt ma Teid ju ei tunne ja nagu Teie tahate igasuguse jama eest kaitset, tahaks ka mina, seepärast ka see pikk 2-tunnine diskussioon tekkis, aitäh.
    Viimati muudetud tiigrikutsu poolt : 06.09.17 at 20:13

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES