Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 28
  1. #1

    16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    http://www.pokerhand.org/?4327610

    Sry, ei kasuta converterit. vast ei ole raske korra lingile minna.
    Õige, vale fold?

  2. #2

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tundub OK.

    Edit: callides ei ole sa kindlasti alati taga. Tema liin on väga KQ moodi.

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Miks sa preflop limbid selle käega? Saan ma õigesti aru, et turnis on mingi eriti gay raise 60?
    Riveril biidivad meid igasugused runner runnerid ainult nii, et mina ei näe küll foldi nuppu.

  4. #4

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    blindid 20, sng algus. AQ on fold või limp käsi.

  5. #5

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    :D kulla mees, ära enne pokkerit mängima hakka kui põhitõed on selged. AQ on kindel raise käsi, limp on nii nõrk sellel. Sa tahad oma käelt valuet saada ja sellepärast pead raisima preflop, flop, turn ja river. Soovitan alustuses mängida veits madalamaid limiite, sest tundub, et sa leakid raha päris korralikult. As played ma arvan, et callin selle riveri ära.

  6. #6

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    LIMP ON AINUÕIGE OTSUS IMO, eriti AQo, kuid sa võid siin oma positsooni ära kasutada ja selle reisi teha aga kuskilt mujalt on see limp. sellest riveri betist, kas ta on loll, et ta ei taha oma majalt või flushilt valuet saada või on siis lihtsalt õige kaart tema arust raha sisse ajada ja master bluff teha: Turnis ma oleks kindlasti rohkem reisind sest seal on ikka sitaks kaarte mis sind võivad outi lüüa. Raske otsus jah, aga ma arvan, et fold on kõige õigem!

  7. #7
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    AQo on siin kindlalt limp käsi. Võibolla flopis oleks hakanud potti kasvatama check-raisega. Aga hiljemalt turnist oleks ma proovinud küll nupud keskele saada(mis oleks ka õnnestunud kui flopis raiseda). Aga as played...ja vist foldiks...seal võib split vastas olla, aga pigem teab vastane, et sul on suure tõenäosusega see mis sul just parajasti on ja võtab oma runner runnerilt valuet.

  8. #8

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    :D kulla mees, ära enne pokkerit mängima hakka kui põhitõed on selged. AQ on kindel raise käsi, limp on nii nõrk sellel. Sa tahad oma käelt valuet saada ja sellepärast pead raisima preflop, flop, turn ja river. Soovitan alustuses mängida veits madalamaid limiite, sest tundub, et sa leakid raha päris korralikult. As played ma arvan, et callin selle riveri ära.
    Kulla mees. Kui sa turnades ja sng-del hakkad esimesel blindi levelil AQ lammutama, siis palju õnne. Pikemas perspektiivis sa kaotad tugevalt. Paljudel mängijatel on AQ üks suuremaid miinus käsi. AQ late positsioon on LIMP. jah, flopis võibolla oleks võinud reraiseda, aga nagu näha, ei kadunud see mees peale turni 14bb raiset enam kuhugi. AQ on raise-all in käsi selles positsioonis, kui stack (turbo sng) on alla 10x bb või vastase kohta, kelle puhul tead, et ta armastab rag A-ga all in käia.

  9. #9
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    oot ma praegu vaatan, et sina ju üldse ainult callisid teise mehe raise turnis?

    kindlapeale oleks pidanud sealt sisse lükkama...kui sellele kes bettis ja siis callis raise oma käsi nii meeldib, siis miks sa nutsuga seal sisse ei lükka?

    EDIT: ah krt kus mu silmad on...ni jah, siis jääb mu eelmise kommentaari jutt kehtima

  10. #10

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    oot ma praegu vaatan, et sina ju üldse ainult callisid teise mehe raise turnis?

    kindlapeale oleks pidanud sealt sisse lükkama...kui sellele kes bettis ja siis callis raise oma käsi nii meeldib, siis miks sa nutsuga seal sisse ei lükka?
    eip turnis ta raises!

  11. #11

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    oot ma praegu vaatan, et sina ju üldse ainult callisid teise mehe raise turnis?

    kindlapeale oleks pidanud sealt sisse lükkama...kui sellele kes bettis ja siis callis raise oma käsi nii meeldib, siis miks sa nutsuga seal sisse ei lükka?

    EDIT: ah krt kus mu silmad on...ni jah, siis jääb mu eelmise kommentaari jutt kehtima
    turnis reraisesin 14x bb. ei tahtnud kohe all in panna - rohkem venda commitida, kuigi jah, oleks pidanud, sest laual oli flush draw.

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Kokkuvõttes tegid ju õigesti, kui oleksid ta ära commitinud siis oleks ta riverisse oma maja saanud ja sinu jaoks turniir läbi aga nüüd saad edasi võidelda. :)

    Hoidis kuuleri ära....niiet kõik täitsa ok ju :P

  13. #13

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    Kokkuvõttes tegid ju õigesti, kui oleksid ta ära commitinud siis oleks ta riverisse oma maja saanud ja sinu jaoks turniir läbi aga nüüd saad edasi võidelda. :)

    Hoidis kuuleri ära....niiet kõik täitsa ok ju :P
    millest sa järeldad, et tal maja oleks olnud??
    vaata kaarte mis maas on...seal võib väga vabalt Qx olla võis siis mast mis iganes!

  14. #14

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tsitaat Algselt postitas mort
    Kulla mees. Kui sa turnades ja sng-del hakkad esimesel blindi levelil AQ lammutama, siis palju õnne. Pikemas perspektiivis sa kaotad tugevalt. Paljudel mängijatel on AQ üks suuremaid miinus käsi. AQ late positsioon on LIMP. jah, flopis võibolla oleks võinud reraiseda, aga nagu näha, ei kadunud see mees peale turni 14bb raiset enam kuhugi. AQ on raise-all in käsi selles positsioonis, kui stack (turbo sng) on alla 10x bb või vastase kohta, kelle puhul tead, et ta armastab rag A-ga all in käia.
    :D

    Kui te tahate siin AQo limpida, siis teist küll pokkeri mängijat ei saa.

  15. #15

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    :D

    Kui te tahate siin AQo limpida, siis teist küll pokkeri mängijat ei saa.
    :D :D SNG Prod on mulle Alati meeldinud (Y)

  16. #16

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    :D

    Kui te tahate siin AQo limpida, siis teist küll pokkeri mängijat ei saa.
    Paluks põhjendusi ja numbreid siis. Praegu on sitngosid mängivad ütlenud et sitngos seal, selles levelis on see kindel limp.

  17. #17

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Timukasr, mul oleks yks küsimus, kui sa oled SB AQo blindid 15/30, ees UTG+2 reisib 90 ja MP3 callib. Mis sa teed?

  18. #18

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    No tol juhul foldin, aga kamoon. Ma pole kunagi mänginud SNGd nii, et limbin AQo UTG+1, kui keegi teid raiseb, mis te siis teete? Ma enne foldin kui limbin toda kätt. Raise on miljon korda parem kui labane limp, mis ei kaitse sind 67s tüüpi käte puhul ja kui sa näed nüüd mingit random floppi (2J7), mis edasi? Annad lihtsalt alla? See on üli weak sellise käe kohta. Effective stacks on 75bb ja sellisel juhul on AQ UTG raise 100% (raised, tuleb calle cbetid saad poti, raised tuleb calle hitid valuebetid ja saad poti).

    See limp oleks sama hull, kui ma nüüd NL200 FR lauas hakkaksin limpima AJ, KQ UTGst. Võib-olla kuna olen cash FR mängija, siis sellist mängimis viisi minu silm ei kannata vaadata ja vast siit tuleb meie erimeelsused. Siiski, niimodi deep olles ma seda kätt ei limbiks.

  19. #19

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    No tol juhul foldin, aga kamoon. Ma pole kunagi mänginud SNGd nii, et limbin AQo UTG+1, kui keegi teid raiseb, mis te siis teete? Ma enne foldin kui limbin toda kätt. Raise on miljon korda parem kui labane limp, mis ei kaitse sind 67s tüüpi käte puhul ja kui sa näed nüüd mingit random floppi (2J7), mis edasi? Annad lihtsalt alla? See on üli weak sellise käe kohta. Effective stacks on 75bb ja sellisel juhul on AQ UTG raise 100% (raised, tuleb calle cbetid saad poti, raised tuleb calle hitid valuebetid ja saad poti).

    See limp oleks sama hull, kui ma nüüd NL200 FR lauas hakkaksin limpima AJ, KQ UTGst. Võib-olla kuna olen cash FR mängija, siis sellist mängimis viisi minu silm ei kannata vaadata ja vast siit tuleb meie erimeelsused. Siiski, niimodi deep olles ma seda kätt ei limbiks.
    deep olles? Tegemist sng esimese käega. Cashis on muidugi teine mäng AQ, neid ei saa võrrelda. Mees, võta paar sng, mtt jms. raamatut läbi. Näiteks. Aga mängides oma ja teiste kogemuste põhjal on AQ üks suht sitt käsi. Ainult late mängus on sellel suur väärtus. Blindide esimesel levelil raisen ainult selle käega, mille puhul mõtleksin ka all in minemist. AK, AA, KK. AQ on üks litsilõks. Hitid A ja ei saa sellest enam lahti, ja kaardid lauale lähevad on vastas AKo. Kordan yle, et jutt käib blindide esimesest levelist. Ja see kehtib nii tavalise, turbo sng kui ka mtt kohta.

  20. #20

    Re: 16$ 18 man sng. krdi keeruline river.

    Mai tea, ma naeran ikka selle jutu peale, aga ma pole ka SNG mängija. Kui ta on nii sitt käsi, siis foldi see ja mängi JJ+ AK+ UTGst.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES