Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 32

Niitvaade

  1. #16
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma ei soovitaks mingi 10 BI rolliga NL5 shotte võtta, sest vabalt võib variatsiooni tõttu paar BI kaotada ja siis pead mitu korda kauem madalamas limiidis seda raha tagasi grindima ning tahest tahtmata tekib scared money tunne ka kui pool või enam rolli korraga laudades on. Ma arvan, et rahulikumalt võttes ning kõigepealt NL2's enam-vähem korralik roll kokku grindida võimaldab pikas perspektiivis palju edukamalt ja kindlamalt üles liikuda kui mingeid 1-2 BI shotte võttes ning palvetades, et keegi ära ei coolerda.
    Kõik õige aga shoti võtan ikkagi 10-12 BI peal. Stoploss peab lihtsalt kindel olema. Juhul, kui teenin paar BI lisa on juba kindlam tunne ja muretu grind edasi - saan kiiremini madalatest limiitidest välja imo. Mängud ei ole nii keerulised, hea tableselect ja saab kiirelt üles. Seda strateegiat järgin ainul madalates limiitides, kõrgemal muutub BRM nitimaks.

    See nädal ilmselt graafikuid siia ei tule. Õpin ja veedan perega aega ja uuest nädalast läheb täie hooga edasi.

    E: Mis puudutab seda limiitides liikumist, siis olen väga palju selliselt teinud ja tundub mulle sobivat:) Bankroll managmentiga pidavat ka see teema olema, et sõltub inimesest. Mõni ei händli lihtsalt emotionally suuri swinge , tõmbab kohe tilti ära jne.
    Mina lihtsalt tunnen, et ma saan tihedamini shottida ja miks mitte, mulle meeldib shottida :D
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 14.06.17 at 21:34

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES