Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 110

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Spinnides üles grindimas, esimene kuupalk käes

    Graafikut panna ei saa, Unibet käsi ei salvesta, samas suunas ka veel mõned pokkeritoad liiguvad või on liikunud. Aga väike pilt ikka Unibeti kliendist:

    Unibet 2.jpg
    Paremini siin pilte panna ei saa, vist peab olema sisse logitud et näha. Igatahes 3050 mängu ehk 2 nädalaga peale siin alustamist veidi üle 1500 lisaks ja tulu siis €17,5k selle 3050 mängu peale. Nüüd ongi küss, mis keskmine sisseost on :D Veidi üle €5, mõnikümmend mängu olen teinud kõrgemal, et taset shottida, mõtteainet saada. Seal huvitav regude mängu ja dünaamikat jälgida. Aga jah vara veel kolida üles. Küll taseme sinnamaale ka saan, et €10seid ja ka €20seid biitida, see peaks suht miinimumprogramm olema igal elukutselise karjääri suunas liikujal. Eks näis kuhu vällja jõuda õnnestub, õppe abiprogrammidega kuuma anda mulle meeldib ja nii võiks ka suurem upside valla olla.

    Paar 25x kordajale ka peale saanud, kus siis esikoht 20, teine 3x ja kolmas 2x. Ma igati viisakalt neis ilusti kolmandaks jäänud. Ka €10 ja €25 spinnides olen 10x välja keerutanud, neid pole ka saanud. Vahest neil käib hüper spinnide kampaaniaid, 1-2h jooksul loositakse keskmine 125x jaak välja. Nii olen ca 12-15x neid hüpereid ka proovinud kuni €1-€20 välja, viis korda 125x jackpotile peale saanud, ühe korra vist €2ses võitnud, €10ses jäin teiseks ja €200 peale 4-1 juhtimist, esikoht oli €1k. Veidi plussis selle seiklusega mõnesaja mängu peale õnneks ja täitsa tasub heal spinnimängijal neid proovida, kõrgema sisseostu puhul kui lõpuni 20-30 min järel on. Vist oli ajutisemat laadi kampaania siiski Unibetis. Aga jah suuri võite veel pole, mis ka igati okei, tulebki igapäevase mänguga teenistus koju tulla, kui neid mingi hetk tuleb, siis see rohkem jõulupreemia. Selliseid 5x ja 10x käib nagu lubatud % alusel ja neist võtan enda kasumi ära.

    Update ka Küproselt, et mängija sai €10k + ühine Tai reis, diiler €3k jotsi ja sõidavad! Keegi teemakaugem arvas ka, et kuivõrd mängijale väljamaxe, öelnud kasinnis siis, et teeme 50-50 või vaidle ise majaga. Ilma ju ridaka sissemakset ei saa! Aga ei, pigem igati aus diil. Kogenum mängija arvas, et igati aus diil tegelt, mängija sai tasuta riskivaba meelelahutust ja jäi plussi. Kui küsidagi enne mängu nii 50% või ka 10-20% võitudest, siis nii pole mõtet teisel üldse mängida. Tahad poolt võitu, pane pool raha. Selliseid 50-50 diile pakutakse paremal juhul linnukestele, kellega ka õhtul muud eesmärgid, plaanid on!

    Pokkeris oli ka kunagi üks keiss, kus teise mängija konto alt võideti korralikum summa, las numbrid ja detailid siinkohal jäävad, mingi 10-20k polnud, ikka suurem. Algul tahtis ka konto omanik endale jätta. See on teine keiss, siin on mängija roll täitsa olemas ja igasugused diilid võimalikud. Omavahel ei suudetud kokku leppida ja siis mindi kellegi autoriteedi juurde, kes selle kuidagi enam-vähem ära lahendas, mõlemad said, mälu järgi kontoomanik vist pigem veidi rohkem ja ka autoriteet ise rasvase % võttis lahendamise eest. Ja nii jäi.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 28.11.23 at 00:19

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES