Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 16 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 313
  1. #201
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Siis, kui deposiiti alles tegema hakkad valid ka vastava boonuse.
    se3ge

  2. #202

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tere.
    Tegin RedKings-ist cashoudi 27. juuni kella 3me paiku öösel MB-sse. Seda raha pole siiamaani kohale jõudnud. Kaua seal see tavaliselt aega võtab? Või on aeg hakata kuskile e-maile saatma?

  3. #203
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas Raigo12
    Tere.
    Tegin RedKings-ist cashoudi 27. juuni kella 3me paiku öösel MB-sse. Seda raha pole siiamaani kohale jõudnud. Kaua seal see tavaliselt aega võtab? Või on aeg hakata kuskile e-maile saatma?

    varsti peaks tulema ,mul tuli nt ongame betssonist 30 min, redkingsis mingi 1-2p peaks olema

  4. #204
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Meeldetuletus kõikidele RedKingsi mängijatele, kes on liitunud RedKingsi läbi PokkeriProd.com linkide.

    Täna õhtul kell 20:00 leiab aset järjekordne PokkeriProd MEGA Series turniir. NB!!! seekord on ka turniir kaitstud salasõnaga: pokkeriprod ja igaks juhuks mainin veelkord, et osaleda palun ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijatel.

    Eelmisel turniiril osales kokku 11 mängijat, kellest osad ei olnud teatud põhjustel läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad, seega edetabeli punktid ja lisaauhinnad lähevad järgmistele mängijatele:

    Turniiride seeria kokkuvõttes 3 parimale Ipod suffled.

    Praegune turniiri edetabel: shipoopi21 - 5p
    deeflou - 3p
    insener - 2p

    Särgid saavad kõik läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad, kes on osalenud ühel MEGA series turniiril. Kuna särgid alles on teel RedKingsist siiapoole, siis arvan, et särkide jagamise teeks turniiri seeria viimasel päeval, kui on olemas ka täpne ülevaade särkide saajatest ning siis saab korraga kõigile särgid postitada või muul moel kätte toimetada.

    Kuna shipoopi21 võitis eelminekord turniiri, siis võidu puhul sai ta PokkeriProd.com tiimi poolt koolituspaketi, millest aga shipoopi21 teatud põhjustel loobus. Seega seekord tuleme veel vastu ja teeme sessi 2 koha omanikuga deeflou-ga. Kuna pühad olid vahel, siis deeflou-ga teen täna isiklikult esimese sessi ja vaatame ehk leiame mängust mõningaid leake ;D


    Seega kõik täna uuesti turniiri mängima, kes pole veel ühelgi osalenud tulge särgi järgi ja samuti võimalus veel Ipod Suffle tasku pista


    miks ei võiks turna asi eraldi topic olla, ma mitu korda otsinud ja seetõttu ilma jäänud et pole leidnud

  5. #205

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    varsti peaks tulema ,mul tuli nt ongame betssonist 30 min, redkingsis mingi 1-2p peaks olema
    Jah tuligi , seal oli öeldud et 2 tööpäeva jooksul , sellest ka minu väike paanika (nädalavahetus ei lähe arvesse).

  6. #206
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    miks ei võiks turna asi eraldi topic olla, ma mitu korda otsinud ja seetõttu ilma jäänud et pole leidnud
    Pole vist üldse paha mõte.

  7. #207
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    palju max deposit thru MB redkingsi on?

  8. #208
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    äkki oli 1500$

  9. #209
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    heia:) mul oleks janar rk või tigranole üks palve või soov vms_:) et ma liitusin läbi pokkeriprode võtsin selle 500 boonuse ,aga viimane 100 on juba lahti vabastamisel ,et midagi nagu siin olen lugend ,et läbi pokkeriprode liitunutel on edaspidi ka võimalik saada norm rakebacki ,no mängiks redkingsis heameelega edasi ,aga nad annaks vist mulle 10 prossa rakebacki siis parem lähen järgmisse ongame tuppa ,aga heameelega oleks ühes toas aind ,et ehk saab läbi teie mingi normaalse rakebacki oleks väga tänulik ,kui saaks midagi uurida ,sest arvan ,et nädalõpuks on mul boonusega kõik

  10. #210
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tekkis küsimus redkingsi ja üldise ongame kohta, kas sharkscope ei kuva KÕIKI turkasid.. Olen 80 turkat ära mänginud, aga sharkscope näitab 37..

  11. #211
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Tekkis küsimus redkingsi ja üldise ongame kohta, kas sharkscope ei kuva KÕIKI turkasid.. Olen 80 turkat ära mänginud, aga sharkscope näitab 37..
    Peaks ikka kuvama, mis ei tähenda, et selles 101% kindel saab olla. Aga sellist suurt vahet küll tulla ei tohiks. Kas siis mingid X turkad sul, et ei lähe arvesse või vaja lihtsalt oodata veidi.
    Samas uuema softiga seoses on kõik võimalik :D

  12. #212
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    heia:) mul oleks janar rk või tigranole üks palve või soov vms_:) et ma liitusin läbi pokkeriprode võtsin selle 500 boonuse ,aga viimane 100 on juba lahti vabastamisel ,et midagi nagu siin olen lugend ,et läbi pokkeriprode liitunutel on edaspidi ka võimalik saada norm rakebacki ,no mängiks redkingsis heameelega edasi ,aga nad annaks vist mulle 10 prossa rakebacki siis parem lähen järgmisse ongame tuppa ,aga heameelega oleks ühes toas aind ,et ehk saab läbi teie mingi normaalse rakebacki oleks väga tänulik ,kui saaks midagi uurida ,sest arvan ,et nädalõpuks on mul boonusega kõik
    Edastasin Teie soovi TIGRANO'le ja ta peaks Teiega ühendust võtma. Aega ma paraku ei oska öelda, kuna ta hetkel naudib suve. Homme peaks need suvised ilmad lõppema :P

  13. #213
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Peaks ikka kuvama, mis ei tähenda, et selles 101% kindel saab olla. Aga sellist suurt vahet küll tulla ei tohiks. Kas siis mingid X turkad sul, et ei lähe arvesse või vaja lihtsalt oodata veidi.
    Samas uuema softiga seoses on kõik võimalik :D
    Njah.. Pm praegu vaatasin, et viimased turkad on 29. juulil kuvanud.. Ei tea, mis kamm sellega on.. Mängin 5+0.5$ 1 table Sng.

  14. #214
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    heia:) mul oleks janar rk või tigranole üks palve või soov vms_:) et ma liitusin läbi pokkeriprode võtsin selle 500 boonuse ,aga viimane 100 on juba lahti vabastamisel ,et midagi nagu siin olen lugend ,et läbi pokkeriprode liitunutel on edaspidi ka võimalik saada norm rakebacki ,no mängiks redkingsis heameelega edasi ,aga nad annaks vist mulle 10 prossa rakebacki siis parem lähen järgmisse ongame tuppa ,aga heameelega oleks ühes toas aind ,et ehk saab läbi teie mingi normaalse rakebacki oleks väga tänulik ,kui saaks midagi uurida ,sest arvan ,et nädalõpuks on mul boonusega kõik
    Lähen kahjuks täna väikesele kalastus reisile, kust tulen tagasi pühapäeval ja momendil ei ole ka Janarit RK kätte saanud, seega arvan, et kõikidel kellel boonused otsa saamas või mõni muu probleem jne, saame esmaspäeval probleemi lahendatud, kui just Janar RK foorumis ei ole suutnud ennem aidata.

    Samuti plaanige ikka osaleda pühapäevasel PokkeriProd.com MEGA turniiril

  15. #215
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Njah.. Pm praegu vaatasin, et viimased turkad on 29. juulil kuvanud.. Ei tea, mis kamm sellega on.. Mängin 5+0.5$ 1 table Sng.
    Ongamest vist raskem infot kätte saada ehk sellepärast ka info ei ole nii täpne. Cashi kohta pole üdlse õiget infot kuskilt saada.

  16. #216

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tra mis toimub? >:( ??? Istun lauda, teen max buyini ning näitab 0 $ lauas ja mängida ei saa. On igasugust jama olnud, aga selline asi hakkab juba tõsiselt üle viskama. >:(

  17. #217
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Küsimus satelliit turniiride kohta.

    kui ma võidan pileti sateliit turniirilt ja pärast võidan veel ühe pileti samale turniirile kas ma saan siis teise turniiri eest raha või saan lihtsalt pileti varru järgmiseks samaks turniiriks?

  18. #218
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    teine küsimus veel.

    kas ongame võrgus 6max turnasid ka on ja kas nad on kuidagi erinevalt märgistatud, praegu ei ole silm ühelegi peale hakanud

  19. #219

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    teine küsimus veel.

    kas ongame võrgus 6max turnasid ka on ja kas nad on kuidagi erinevalt märgistatud, praegu ei ole silm ühelegi peale hakanud
    On, vähe, märgistatud lihtsalt "Shorthanded".

  20. #220

    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    ma olen n2ind turnbasid j2rgmides ruumids: "love u pokker 6max tussud"

Lehekülg 11, kokku 16 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES