Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 174, kokku 178 EsimeneEsimene ... 74124164172173174175176 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 461 kuni 3 480, kokku 3547
  1. #3461
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Lauaarvuti läheb ise käima peale shutdowni mõne aja pärast (1-5min) aga mitte alati. Mõtteid?

  2. #3462

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    prolly biosis mingi wake timer või wake on demand sisse lülitatud, tsekka sealt.

  3. #3463
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul on mingi kamm , viskab mingi pxe errorit ja media test failure vms ette kui arvuti tööle panen , samas see on ainult siis tulnud kui monitor taga ,niisama pole kordagi olnud , kui läppar töötab ja monitori siis taha topin siis kõik funkab kenasti



    (kehv lause ehitus tuleneb vähesest magamisest)

  4. #3464
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Tolmupuhastust saab ise ka edukalt teha, ostes suruõhku või kasutades tolmuimejat ilma metall otsikuta. Seda, kas termopasta vahetus on üldse vajalik saad ka lihtsalt testida. Jooksuta Aida64 ja kasuta coretempi või hwinfot temperatuuride jälgimiseks.
    Lihtne viis windowsi korras hoida on kasutada CCleanerit - puhastab registrit, tempfile.
    Tõmbasin selle coretempi ja tegin väikse sessi, temp oli oli 80 kraadi juures.

  5. #3465
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kisu küljepaneel maha ja vaata, kas prose jahutus on tolmust puhas. Mis CPU sul on ?

  6. #3466
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul on läpakas. (ja ei ole sellist kruvikat millega neid lahti saaks)
    CPU on stabiilselt 15-22 vahel ning Physcal Memory on mängimise ajal 75-80% kui hemid ja strsid kinni on siis langeb 50 peale.
    Ma räägin, et see arvuti vajab abi :D

  7. #3467
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mul on mingi kamm , viskab mingi pxe errorit ja media test failure vms ette kui arvuti tööle panen , samas see on ainult siis tulnud kui monitor taga ,niisama pole kordagi olnud , kui läppar töötab ja monitori siis taha topin siis kõik funkab kenasti

    Lahendus peaks olema see kui proovid vähem taha toppida.

    (kehv lause ehitus tuleneb vähesest magamisest)

    Lahendus peaks olema see kui proovid vähem taha toppida.

  8. #3468
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mul on mingi kamm , viskab mingi pxe errorit ja media test failure vms ette kui arvuti tööle panen , samas see on ainult siis tulnud kui monitor taga ,niisama pole kordagi olnud , kui läppar töötab ja monitori siis taha topin siis kõik funkab kenasti
    See võib viidata lähenevale kõvaketta probleemile.

  9. #3469
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    See võib viidata lähenevale kõvaketta probleemile.
    tutikal kõvakettal oli juba see viga küljes :D

  10. #3470
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ütle parem täpne error. See võib olla boot priority error ja ei pruugi HDD le viidata.

  11. #3471

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Hei, kas keegi oskaks soovitada mingit head PC'd või oskaks aidata mingit kokku panna? Hind võiks jääda mingi 800-1k euri sisse. Ette tänades.

  12. #3472

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://leiunurk.elion.ee/20/?shop&3868659

    Lisad 4gb mälu, videokaardi ja soovi korral ka ssd ja saad hea PC. Hind jääb siis kusagile 400 euri kanti.

  13. #3473

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ma ise ei jaga väga hästi seda asja aga see tundub, et jääb natuke lahjaks. See kasutatud ka ? Nii palju tean, et SSD ketas peaks kindlasti olema. Intel i5 650 3,2GHz ka vist ajast maha jäänud ? See tuleks pmts sama hea, kui mul läpakas praegu. Tahaks korralikku tööarvutit teha, millele 2 monitori taha panna ja mis jookseks takistusteta. Läpakal jääb usb porte väheks praegu ja ikka mingid hädad vahepeal ülekoorumusega jne...

  14. #3474

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://www.digideli.ee/DELL-Inspiron-3847-25140 See norm, kui SSD ketas panna ?

  15. #3475

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...d/Lauaarvutid/

    Pane siis seal oma soovid paika ja vaata, mida pakutakse.

    E: 4GB DDR3 1600MHz, Radeon R7 250 2GB ja i650 3,2GHz sain pojale HV foorumi kaudu 300 euro eest. Senini pole ta kurtnud, lihtsalt 2gb mälu soovis juurde saada. Noormees tegi tööd ja nägi vaeva ning sai ka enda jaoks hea arvuti. Mina pean endiselt leppima 6 aastat vana E6750, 3gb mälu ja GeForce GT240-ga.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 16.03.15 at 17:39

  16. #3476
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    ma võtaks 400se potsataja pakutu ja ülejäänud 600 kannaks potsatajale hyva nõu eest

  17. #3477

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kõik senipakutu täispask. Tee HV-sse teema ja pane hinnapiir paika. Tehakse sulle seal parim komplekt ja lased poes kokku koostada.
    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=8

  18. #3478

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    http://www.digideli.ee/DELL-Inspiron-3847-25140 See norm, kui SSD ketas panna ?
    Ma just võimlesin sama asjaga, küll vähe odavamaga.
    Mulle oli näiteks väga tähtis, et oleks ees usb 3 auk, kust saaks kiiresti pulga peale ja maha lasta asju. Sellist võimalust paljudel korpustel pole ja samuti ka paljudel emaplaatidel. Kuskile taha ronida on nüri.
    protsessorite i5 ja i7 vaatasin teste, hinnavahe on suurem, kui kiiruste vahe. i3 jäi tunduvalt maha, need kaks olid mõlemad tunduvalt paremad. Tegemist oli mingite videote rendardamisaegadega. Samas mängimiseks kiirdeti i5 4590 ja kui clockida tahad, siis iga üks selleks ei sobi.
    Samuti on mõnel emaplaadil 2 mälusocketit, max 16gb, mis praegu on ok, aga tulevikus kõige lihtsam viis arvutit kiiremaks teha. Seega võiks olla näiteks 4 pesaga emaplaat, 3x8gb, kus esialgu 1x 8gb sees. Sinu variandil 2x4gb, kui tahad juurde panna veel 8, siis pead eelmisi maha parseldama hakkama.

  19. #3479

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    kahe monitori jaoks on ka kahte videoväljundit vaja ehk 2 hdmi auku emaplaadil. Hea oleks nii vähemalt.

  20. #3480

    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    http://www.osta.ee/fenomen-amd-pheno...-62215268.html
    http://www.osta.ee/6-tuumane-huperpo...-62215270.html
    http://www.osta.ee/voimas-lauaarvuti...l?_src=listing

    Kuna minu rahalised võimalused on vägagi piiratud, siis käivad HV foorum ja osta.ee käsikäes. Kõige kallim ost oli imo poja arvuti, kõik muu jääb reeglina alla 50€. Hävinud ei ole veel kordagi.

    Välja arvatud see, et viimane müüja jättis juhuslikult mainimata, et tema 64-bitine W7-e on venekeelne.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 16.03.15 at 18:27

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES