Tervist.

Räägime siis kõigepealt natukene ajaloost. Pokkerit olen mänginud no oma paar-kolm aastat küll, kuid tõsisemalt alustasin cash game’ga alles selle aasta alguses, kui sai soetatud endale Hold’ Em Manager. Esimene depo starsi oli $150 ja alustasin 6-max NL10-ga. Bankroll kasvas ilusti ning varsti hakkasingi mängima 6-max NL25-e. Kokku jõudsin mängida antud limiidil natuke üle 40k käe sest siis tuli selline hetk, et tavaline elu tahtis ka elamist ja olin sunnitud rahad välja kandma, kuid biitisin levelit enda arust päris kenasti. Diili eesmärk ongi just bankrolli uuesti üles ehitamine ja loodetavasti suudan selle käigus ka steikijatele kena tulemust näidata.

Stake paneb välja Kilu6 ja suur aitäh talle.

Pokkerituba: PokerStars
Alias: raunoo
Mäng: 6-max NL25 (mängin 6-9 lauda korraga)
Algbankroll: 30 buy inni ehk $750
Diili kestvus: 100k kätt.
Diili väljamakse: 50/50 profitist.
Diili algus: running...
Diili väljamaksed: Kui 100k kätt on mängitud.

Kui peaks juhtuma, et kaotan 5 buy inni, siis teen korraks pausi, arutame kilu6-ga ja siin foorumis, et mis on valesti või miks on tulnud 5 buy inni miinust ja lähtuvalt sellest teeme siis järeldused, et kuidas edasi. Leppisime kokku, et kui tekib vajadus, siis liigun limiidis alla.


Kuna enesearendamine on väga oluline osa diili käigus, siis hakkan siia teemasse postitama ka olulisemaid käsi ning loodan foorumi 6-max prodelt ka kindlasti tagasisidet saada. Aitäh.

Allpool on statid ja graafikud. Kui hakkab silma mingi leak, siis andke sellest märku siin teemas. Ise vaatan, et SB-lt olen vist liiga palju käsi mänginud?!







luba adminilt saadud