Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19

Teema: Nl25 66 Set

  1. #1
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Nl25 66 Set

    MP3 12/3/4.8 70 käe peale
    CO 30/23/4.8 92 käe peale


    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (MP2) ($25)
    MP3 ($24.30)
    CO ($33.16)
    Button ($24.13)
    SB ($4.65)
    BB ($25)
    UTG ($11.78)
    UTG+1 ($13.90)
    MP1 ($7.31)

    Preflop: Hero is MP2 with 6, 6
    3 folds, Hero bets $0.75, MP3 calls $0.75, CO calls $0.75, 3 folds

    Flop: ($2.60) 7, 8, 6 (3 players)
    Hero bets $2, MP3 raises $4, CO raises $14, [color=#CC3333]Hero ?? ??? ???

  2. #2

    Re: Nl25 66 Set

    Poh, shoveks.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Nl25 66 Set

    ALLINNN

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nl25 66 Set

    sõltub mängijate statidest.. ma leiaks foldi nupu isegi üles..

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Nl25 66 Set

    shove!

  6. #6

    Re: Nl25 66 Set

    Tõesti inimesed... Proovige vähemalt mingigi põhjendus või seletus enda vastustele juurde liita. Teema algataja ei saa mitte mingit abi igasugustest random "SHOVE! VHAET POLE!!!" postidest.

    Nilbe spot. Tihtilugu võib näha seal SD-s, et mingil vastasel on lihtsalt draw ja teisel mingi paar + draw või siis random overpair... Aga ise kaldun siin arvama, et oleme beat. Oleks top/med set, oleks olukord way raskem, aga bottom setiga leiaks vast foldi iinkohas. Üks vastane on suht weaktight tüüp, tema minraise on siin juba ilmselt käsi, mida me ei beadi. Rääkimata siis LAGi 3betist.

    Mänguhoos tundub call võbla lihtne ja instavärgendus, aga imo arvestades actionit ja vastaseid ning boardi, oleks fold siin mõistlik.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Nl25 66 Set

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    Tõesti inimesed... Proovige vähemalt mingigi põhjendus või seletus enda vastustele juurde liita. Teema algataja ei saa mitte mingit abi igasugustest random "SHOVE! VHAET POLE!!!" postidest.

    Nilbe spot. Tihtilugu võib näha seal SD-s, et mingil vastasel on lihtsalt draw ja teisel mingi paar + draw või siis random overpair... Aga ise kaldun siin arvama, et oleme beat. Oleks top/med set, oleks olukord way raskem, aga bottom setiga leiaks vast foldi iinkohas. Üks vastane on suht weaktight tüüp, tema minraise on siin juba ilmselt käsi, mida me ei beadi. Rääkimata siis LAGi 3betist.

    Mänguhoos tundub call võbla lihtne ja instavärgendus, aga imo arvestades actionit ja vastaseid ning boardi, oleks fold siin mõistlik.
    NL25s paned sa sellisel boardil bottomseti maha ? ee.. ää.. no maitea.. ma ei leia neverever siin foldi ülesse.. oma 200k+ käe jooksul olen ehk paarkolmkymmend korda set v set saanud. pole kunagi maha pannud ja ei kavatse maha panema hakat ka sellisel boardil. vbla sellepärast ma ei biidigi seda limiiti korralikult.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Nl25 66 Set

    Mõlemal set, obv!
    Sampled väikesed, aga AF ikka väga kõrge mõlemal.
    CO puhul on kaugelt näha, et ta on hull ja 2 paari on tal siin nuts, või paar+ tõmme on kah nuts. Võib-olla isegi A8 on tal siin nuts. MP3 kah mingi imelik agro, sample liiga väike vist, aga temal võib küll set või rida olla.
    Siin on väga raske mõlemale vastasele bottom setist nõrgemat kätt leida. Samas kui paneme nuppe ja CO näitab midagi, mis ajab naerma ja MP3 näitab rida, siis tegime vist sellist enam-vähem break even mängu.
    Kui laual oleks kaks ühest mastist kaarti, siis palju lihtsam nuppe kütta, sest paneme vastased kohe tõmmetele, samas see hull CO võibki backdoor mastitõmbel olla LOL.
    Seti foldimisega peab olema ettevaatlik, et hajumuseks ei saa :), ma ei pane küll pahaks kui keegi siin fold nupu leiab. Ise vaataksin vastaste AF numbrit ja vaatamata sample arvule kütaksin nuppe, liiga palju olen foldinud parima käe.... aitab!
    Ma alles hiljuti foldisin bottom seti flopist, see oli küll 24 laual mängimisest tulenev näpukas, aga ikkagi fold on fold!

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Nl25 66 Set

    Estpatrcik ütles kuldse lause kunagi:" Kui kavatsed sette foldima hakata siis mine mängu full ringi."

  10. #10

    Re: Nl25 66 Set

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    NL25s paned sa sellisel boardil bottomseti maha ? ee.. ää.. no maitea.. ma ei leia neverever siin foldi ülesse.. oma 200k+ käe jooksul olen ehk paarkolmkymmend korda set v set saanud. pole kunagi maha pannud ja ei kavatse maha panema hakat ka sellisel boardil. vbla sellepärast ma ei biidigi seda limiiti korralikult.
    Haha liiga kuldseid vastuseid leiab siit foorumist ikka.

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Nl25 66 Set

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Estpatrcik ütles kuldse lause kunagi:" Kui kavatsed sette foldima hakata siis mine mängu full ringi."
    see ongi ju fullring.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Nl25 66 Set

    Minu fail

  13. #13

    Re: Nl25 66 Set

    Raske otsus. Ma arvan, et otsustavaks saaks siin see, mis mulje antud vastased on jätnud viimase sessiooni jooksul. Mis su oma imago on - kui kõva cbettija oled olnud. MP3-l võib ju olla ka ülepaar, aga CO paneks top paar + rea tõmme. Lihtsam on foldida, kui tahad small balli mängida. Kui BR kannatab variatsiooni, siis võiks ka shove'ida.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Nl25 66 Set

    Ma ka shoveks, õnnelikuna end ei tunne siin aga eeldaks +EV moovi, sest tõesti ei ole meil vastaste kohta kindlaid reade foldimiseks. Äkki dongil miski 99 ja tightimal mängijal näiteks QQ+. Ei suuda tõesti foldida, anna mulle vahele mõni passivne vastane või tõeline nit ehk siis aga mitte praegu.

    Cooler.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Nl25 66 Set

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Mõlemal set, obv!
    Sampled väikesed, aga AF ikka väga kõrge mõlemal.
    CO puhul on kaugelt näha, et ta on hull ja 2 paari on tal siin nuts, või paar+ tõmme on kah nuts. Võib-olla isegi A8 on tal siin nuts. MP3 kah mingi imelik agro, sample liiga väike vist, aga temal võib küll set või rida olla.
    Siin on väga raske mõlemale vastasele bottom setist nõrgemat kätt leida. Samas kui paneme nuppe ja CO näitab midagi, mis ajab naerma ja MP3 näitab rida, siis tegime vist sellist enam-vähem break even mängu.
    Kui laual oleks kaks ühest mastist kaarti, siis palju lihtsam nuppe kütta, sest paneme vastased kohe tõmmetele, samas see hull CO võibki backdoor mastitõmbel olla LOL.
    Seti foldimisega peab olema ettevaatlik, et hajumuseks ei saa :), ma ei pane küll pahaks kui keegi siin fold nupu leiab. Ise vaataksin vastaste AF numbrit ja vaatamata sample arvule kütaksin nuppe, liiga palju olen foldinud parima käe.... aitab!
    Ma alles hiljuti foldisin bottom seti flopist, see oli küll 24 laual mängimisest tulenev näpukas, aga ikkagi fold on fold!
    See jutt on tõsi, kui mõlemad vastased callivad siis oleme tõenäoliselt 100% ajast taga aga nad ei pruugi callida, eriti tight mängija, kelle pärast ma kõige rohkem muretsen.

  16. #16
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Nl25 66 Set

    ma foldiks suht kerge südamega, MP3-e minraise arvan nutsi olevat(kui ta midagi muud näitab või foldib siis insta noteks), see on siis täiesti default play ilma readideta. Samuti pole me potti liialt investeerinud, et me seda igal juhul pushima peaks.

  17. #17

    Re: Nl25 66 Set

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    ma foldiks suht kerge südamega, MP3-e minraise arvan nutsi olevat(kui ta midagi muud näitab või foldib siis insta noteks), see on siis täiesti default play ilma readideta. Samuti pole me potti liialt investeerinud, et me seda igal juhul pushima peaks.

    I like fold & make a note if not nuts too.

  18. #18

    Re: Nl25 66 Set

    Mnjah .. even ma foldiks

  19. #19
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Nl25 66 Set

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (MP2) ($25)
    MP3 ($24.30)
    CO ($33.16)
    Button ($24.13)
    SB ($4.65)
    BB ($25)
    UTG ($11.78)
    UTG+1 ($13.90)
    MP1 ($7.31)

    Preflop: Hero is MP2 with 6, 6
    3 folds, Hero bets $0.75, MP3 calls $0.75, CO calls $0.75, 3 folds

    Flop: ($2.60) 7, 8, 6 (3 players)
    Hero bets $2, MP3 raises $4, CO raises $14, Hero raises $22.25 (All-In), 1 fold, CO calls $10.25

    Turn: ($55.10) K (2 players, 1 all-in)

    River: ($55.10) J (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $55.10

    Results:
    Hero had 6, 6 (three of a kind, sixes).
    CO had 4, 5 (straight, eight high).
    Outcome: CO won $52.35

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES