Teine osa: Mahaatomiga tuttavaks

Maheaatomit mina mäletan esimesest PokerNewsi kokkutulekust saadik. Ma ei tea, miks ta mulle meelde jäi, aga mäletan väga täpselt (olin siis jõhkralt noor, pokerstarsi pusa seljas, et olen ilge tegija), siis tema natuke vanem tuli alla ülevalt, võttis lonksu viina ja läks üles magma. Viisakalt riides. Rahulik ja kohe jäi meelde.

Nüüd jõuame ETPF-ini tagasi. Ausalt öeldes ma olingi seal paras ätu, saamatu ja seetõttu ma loobusin kohast, et ma ei suuda meie kommuuni esindada. Aga Maheaatom oli seal nagu vanem vend, kellel olid ETPF-is ühised huvid meie kommuniga ja suutis siluda mu saamatud teod.

Ma ei oleks suutnud elus pokkeriprosid esindada, aga Maheaatom ja praeguseks kadunud Kajamees olid ainsad, kes meid aitasid.Lahkunud kajamehele ei saa isegi kaastunda, sest see oleks solvang!

Teda peab meenutama elulõpuni, sest tema oli üks Eesti pokkeri suurkujudest elu lõpuni ja võiks suisa öelda pokkerimärter. Kui ei oleks USA bänni ega segreteerimist pokkeriturgudel (2018 oleks pokker nagu toona), siis kindlasti tema väärib kuju, mis ei roosteta, mis ei kulu, mida me kõik vaatame. Ta andis väga-väga suure panuse, ilma küsimatagi Eesti pokkeriarengusse ja tema seda väärib.


LÕPETUSEKS: Sõna «tuttav». Tahan natuke tuletada meelde, et meil kõigil on 2-3 sõpra, ja ülejäänud on head tuttavad ja tuttavad ja siis veel kaugemad. Sõbral ja heal tuttaval on vahe see, et .... ? Lahendage ise!