Reklaami, nalja ja muud jura, enne kui unustan ja magama lähen. Täna tuli välja esimene Eesti-teemaline online-slot: https://onlinekasiino.org/paf-slotim...d-ja-karvased/

Karvased ja vihased, kus Jürgen Ligi suudab vahepeal slotis karjuda, et ära kaaguta ja Parts oma susiseva S-i ja põriseva R-iga ning kõvera kaelaga midagi pomiseda. Fun ja kodune mäng.

Mis siin salata, ise sai ka mängitud €10 eest, aga pärast play money eest 100-ste mänguraha panustega. Siis refreshin ja ei tule uut raha kontole ning nägin, et sisselogitud ja siis meenus koheselt sellega üks hea seik sellest aastast.

See oli selle aasta märtsikuus, kolmapäevane päev. Leitsiga tegime pm. iga kolmapäev saunaõhtu, kus jõime õlut ja mängisime bingot. Seda päris ehtsate lotokolmapäevabingot - mängid veel rooside sõda, märgid numbreid ja lobised ning pärast vaatad veel pealtnägijat ka otsa (vanad peerud oleme juba ju!)

Siis enne bingot mängisime sentide ees Unibetis slotti saunapauside vahepeal, mänguks oli Big Bad Wolf. Omamoodi mäng, et isegi 50-sendise panusega mängides said boonusmängu ajal €25 - €50 ja see on päris hea slottide kohta.

Siis tuli bingos paus ja leits, kas läks sauna või WC-sse, ei mäletagi ning ma teise tuppa arvuti taha. Rääkisin Freakyjasoniga Viberis juttu ja ütlesin, et oled seda mängu proovinud w? Avasin mängu ja andsin talle lingi.

Kusjuures, siin tasub ääremärkusena öelda, et arvuti oli enne kinni - slotte mängisime läptopist, kus HDMI-kaabliga saatsime pildi telekasse.

Andsin siis arvutist Freakyle lingi ja siis mõtlesin, et pohh panen ise ka play money eest 100-ste panustega. Laksin ja laksin seal, ise ei vaata slotti ja keskendun Freaky jutule. Vahepeal seal viskas peale ka ning Leits ilmus ka taha, et mis teed.

Ma, et panen play money eest slotti ja näitan Freakyle huvitavat mängu. Siis mingi aeg järksu, et insuffcient funds. No loogish, et mänguraha maha mänginud ja refresh, et tuleks uus. No refreshitud ja balance ikka €80 kopikatega. Mis siis ikka, et jõle tark mäng, et mäletab isegi cookiesid ja hakkan kinni ristist panema, et incognito tab võtta ja siis enne kinni panemist vaatan, et ma sisselogitud.

Siis vaatan kontojääki €80.39 real money. Enne seda oli kontol €1200, mida iga päev grindisin alates 10NL kuni jõudsin 25NL. Leits oli muidugi kohe kägaras, et mängis omast arust play money, aga laksin €100 pärisraha panustega :D

Peale seda, õnneks Unibetil võimalus, panin kõik muud teenused bänni alla peale pokkeri. Tegelt siiani veits vihane, et nii lollilt läks, Freaky ka veel Viberis küsis, et tra, kuidas see võimalik.

Ja kõige kummalisem oligi see, et arvuti oli kinni ,et kuidas ta sisselogis, aga ma arvan, et harjumisest ning õlleuimas, et kui paned arvuti tööle ja avad veebilehe, siis vajutad juba vanas harjumusest logiks nuppu. Lisaks kasinnibännile panin ka kinni, et Unibeti veebileht ei salvestaks kunagi parooli ega username :)

Vot, mis stoory. Oleks siis bingoski võitnud, aga seal oli ka nulliring. Nende kuude ja kolmapäevade jooksul ehk mõned korrad saime nurgad täis ja kui ei eksi, siis Leitsil jäi 2 või kui isegi mitte 1 puudu täismängust. See oli nende loendamatute lotokolmapäevaste õhtute jooksul üks pingelisemaid aegu ka, kui leits peaaegu täismängu hittis :)

E: tegelt veel vihasem oleks olnud, kui olekski boonusmängu ära hittinud ja oleks näiteks saanud kasvõi 50-kordse võidu. Siis oleks ka bingo hakanud ja ju ma oleks panud siis autoplay peale ning kui pärast avastad, et nii lampi suuremad summad maha mänginud playmoney pähe, siis oleks vist küll lifetilt olnud :D