hmm

1.00 - ok, note endale, et cash pole turniir ja preflop pot oddsid ei funka samamoodi, nagu
harringtoni raamatutes.

3.40 - agreed

6.00 - seal ma olin jah t6siselt segaduses :D

6.40 - For value? yldiselt ma olen m2rkanud, et isolatsioon ei t2ida oma eesm2rki mikros :S

9.55 - hmm, ma ju seletasin ka kuskil video osas, miks ma stealin ja miks mitte. See oli umbes
midagi sellist, et mulle meeldib, kui mul on olemas FE + hittimisv6imalus. JTga olen ma ATC rangest
maas ju veidi. Ning BBl istub donk kes m2ngib pea 50% k2si ehk FE kisub ka v2ga v2ikseks. Kas
on t6esti v2ge vale m6tlemisviis see mul?

11.30 - ei kujuta kyll ette, et s22rane vastane seal kogub betsize telle, sry. Pigem on suurem t6en2osus
sellel, et kutt m6tleb: "suur bet - ahah, tal head kaardid. V2ike bet - ah mis sa blufid".


C/F nupu kohta - kui ma niikuinii kavatsen foldida, siis mind ju ei koti, mis telli see SB saab seal, juhul
kui ta limbib. Sest mul on niiv6inaa r22bis, ma ei kavatsenudki seda m2ngida ja unless kui ma ei
hiti flopis nutsarit, ei muutu minu m2ngutahe ju.


19.00 - t2hendab ma olen nii aru saanud, et headsupis loeb pocketkaartide puhul nende k6rgus,
mitte connectivus. Miks siis on siinkohal buttonil parem stealida 64ga, kui K4ga? Sest suur v6imalus
on et m6lemad foldivad v6i ma j22ngi headsuppi yhega neist.

24.15 - pmst sama tekst mis eelnev l6ik. Jah, ilmselgelt for value, kutt m2ngib 70% k2si, raiseb 24% k2si
ja hetkel tal miski hilisem poss, olen kindel, et siin tal PFR isegi suurem. No A6 on kenasti ees tema
pfr rangest ju + mul positsioon.

26.40 - hmm, ok, j2tan meelde, et 3bet pottides on cbet v2iksem.

27.30 - m6h? setmine 3beti vastu? see on midagi t2iesti uut minu jaoks.

28.15 - j2llegi olen siis vale 6petust saanud? see oleks umbes selline: flop on t2iesti ******, kolm over
cardi, k6ik on seal k6rgemate killast ka. Reat6mme, mastit6mme. check/fold. ???



Kaljumärkmed:

-Kui on nit, ja FE on olemas? siis ikka ei steali pasaga?
-Seletasin kuskil eespool c/f koha.
-Point hea, aga kyss selles, kui palju kardad NL10 40 vpip kuttidelt t2helepanemist ja vastaste
betsizei exploitimist?
-AGREED!
-Yldiselt usun, et suudaks sulle videos igat minu tehtud 3beti 2ra seletada ja need ei j22ks
veidraks. Yldiselt siis kas for value v6i n2en suurt FEd.



Kindlasti ootan vastuseid siis just nendele punktidele, kus n2itasin v2lja arusaamatust/teist arvamust.
T2nud feedbacki eest! L2bi arutelu 6pime.