Ma võitsin tasuta pääsme EPT Berliini turniirile. http://www.europeanpokertour.com/tournaments/berlin/
Sisseost 5300 eurot. Enda rahadesse tuleku võimalust hindan u 10% kanti, sest mul pole mitte ühegi suurema kui 215$ online ja suurema kui 1000 kr live turniiri kogemust.
Pokkerit, eriti turniire oskan ma mängida enda arvates suhteliselt hästi, samuti pole mul scared money tunnet (lol), sest mul pole sisuliselt midagi kaotada ning lähen sinna ainult võitma ( või noh kui jõuan finaallauada, siis vaatab edasi :D).
Paar küsimust:
- kas Sina minu asemel paneksid müüki osa enda osakuid? Kui jah, siis mis hinnaga?
- Arvestades minu tausta, kas kellelgi oleks mingit huvi neid osta :D (kui huvi sharkskope või pokertablerating.com järgi vaadata, siiis Kaitz 20 FTP ja Stars)
Ma ise arvan, et üle 20% ma müüki ei paneks, sest selline võimalus tekib ehk ainult kord elus ja kui joppab siis võiks sellest maksimumi võtta inng hinna kohta mul pole õrna aimugi, kuna pole kunagi sellega kokku puutunud.

Ahjaa ja kui keegi oskab mingeid soovitusi live mängu kohta anda, siis arvan, et midagi mööda külgi maha ei jookse :D

Igatahes näeme finaallauas, rsk :)