Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 734

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    Ma olen ka räme "nibul" blue line player ja see mindset on 10 aastaga nii sisse juurdunud, et suht võimatu lahti saada sellest, vahet pole, mis formaati parasjagu mängid. Näiteks isegi, kui tean, et mingi komboga peab bluffima mingis olukorras, siis tihtipeale tundub see nii ebaloomulik, et lihtsalt ei tee seda (psühholoogiliselt umbes, et "yea right, blufi jh seda türaregi top pairi pealt maha spotis, kus playerpool stationib" ja siis kui once in a blue moon teed selle play ja saad snapped, siis on insta räme tilt "sest ma teadsin ju, et never bluff").

    Muidu see mindset/strateegia sai alguse kunagi ammu-ammu full ringis, kus teatud spottides kõik stackisid ära KK+. Tuli vaid tulla selle peale, et ise stackida samades spottides ära AA+ ja siis sa juba "ownisid" neid. Kuna bluffimine paljudes spottides oli suht non-factor (kuna fr ranged olid nii tugevad, siis naturaalseid bluffe väga-väga paljudes spottides polnud ja siis keegi ei bluffinudki kunagi), siis laienes see strateegia suht igasse olukorda. Pidi oma ranged vaid natuke tugevemaks tuunima, kui õppevideote ja foorumite jms trend, ja siis ei saanud sa pmst kunagi "coolered" vaid "coolerdasid" kõiki teisi rege, kes kunagi ei adjustinud. Bottom setid muutusid get-it-in asemel calldowniks, paljud teised käed muutusid 3betist flatiks või 4betist call 3betiks jne. Enda statse sai väheke kompenseerida sellega, et kuskil lp ja steal spottides 3bettisid ja 4bettisid vähe rohkem ja siis su overall statsid ei eristunud playerpoolist. Väga vähesed regid adjustisid sellise lähenemise vastu ja see töötas päris pikka aega (ja most likely töötab ka tänapäeval mängudes, mida on sinise joonega võimalik beatida).
    Viimati muudetud donkament poolt : 14.11.18 at 13:04

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES