Tsitaat Algselt postitas Poku Vaata postitust
Tere,

Prooviks siis kommenteerida su käsi. Ei pretendeeri absoluutsele tõele, aga ehk on mõningaid ideid siit võtta :)

Käsi nr. 1:
Preflop: vastase statid sellised suht donkey omad... neid ei tea kunagi ette mis teevad, tuleb karta neid.
Täiesti maitse asi kas callida või foldida. Isiklikult donkey vastu foldiks selle, kuna ainuke asi mida ma tema vastu mängida tahaks sellises limiidis oleks set või parem. Seega kõrge suited connector oleks veel ok.

Flop:
Kena said Top Paarile pihta, väga kena.
Vastane teeb väga dibiilse panuse, millel on üldiselt 2 põhjust, kas ta bluffib või tal on suht nuts. See on donkey, ei tea kunagi mis teeb.
Ma ei tõstaks donkeyt enne kui mul pole absoluutset nutsi, sealt võib MIS IGANES vastu tulla. Ja nagu nägimegi tuli raise vastu. Foldiksin siin. Tal võib olla milline kuningas iganes, AJ, AK, A2, K2, KJ, J2, JJ, 22, KK, QQ, JJ, AA rea tõmbed... me ei tea mis tal on ja me ei taha enda TP keskmise kickeriga doneky vastu suure poti peale mängida. call oleks õige olnud ta esimese panuse peale. Kuna üldiselt neile meeldib slowplayda kui neid on nuts.
Ja raise peale fold, kuigi ta raise on ka parajalt naljakas, aga noh eeslid ei teagi mis nad teevad.

Turn:
Said kolmiku.
Sa nägid juba mis ta eelmisel tänaval tegi ja vabalt tema ranget vaadates võib sealt nüüd see full house või kõrgem K kokku tulla. checki järgi ja proovi võimalikult odavalt saada showdownile.
Donkey on idioot, kunagi ei tea mis tal on ja ta käitumine on täiesti ettearvamatu. Kui sul on selline nõrk käsi, siis proovi seda mängida võimalikult odavalt, või loobu. Muidugi mängides endal ka oleks mulle Turni (ma poleks sinnamaani tõenäoliselt jõudnudki, arvatavasti poleks floppigi jõudnud), ogaljuhul turnis oleks olnud kange tahtmine edasi mängida ja läheksin ka broke, kuid tema initsatiivil, mitte endal.

Käsi 2:
Preflop: OK, nice
Flop: Täiesti kuiv laud, cbet lao siin kohe kindlasti, raise peale fold.
Turn: Calliksin ka ära
River: FOLDFOLDFOLD. pot size bet. Sa ei saa seda ära callida nii nõrga käega. Sul on nõrk käsi, proovi sellega odavalt showdownile jõuda.
Jäta meelde: Väiksed pangad väikestele kätele, suured pangad suurtele kätele.
See on NL10, siin saab raha palju palju palju lihtsamalt, kui selliseid kahtlaseid kohti mängida.
See 33 käe statistika ei anna meile MITTE MIDAGI. Liiga väike sample

Käsi 3.
Preflop: OK
Flop: Miks sa betid siin? Väga tõmbe rohke board. Saan aru et sul on väga väga palju oute. Et hakkaks kasvatama vaikselt panka, juhul kui hitid, pole üldse paha idee, hiljem võimalus palju kergemini raha kätte saada. Aga kuna sul on niipalju vastaseid veel pangas, siis kas sa mõtlesid ka plaani välja - Juhul kui saad ületõste? Mis veel tähtsam, juhul kui EI hiti??? Kui ei mõelnud, siis vale bet ja checki ning proovi enda out tasuta ülesse leida.

Turn:
Said nuts masti, kena, ja kena panustamis suurus

River: Kena panus, ei saanud siin midagi muud tehagi, paardunud laual alati võimalus full houseks. Sellevastu ei saa, seda kätt ei saa kuskil foldida.


Nende 3e käe põhjal:
Õpi paremini positsiooni mängima ja ära mine spekulatiivsete kätega spekulatiivsete vastaste vastu.
Ära tekita endale raskeid postflop otsuseid. NL10 on kindla ja for value mängimis koht. Mitte postflopi meeletu skilli koht, kus peab vastast üle mängima. Seda ei suuda liiga tihti sa teha, kuna vastased ei saa aru sellest.
Sa võid isegi täiesti kindlalt teada mis vastasel on, aga tihtipeale on sellest teadmisest ülivähe kasu NL10nes, sest sul pole õrna aimugi kas ta on võimeline seda foldima.

Loodan et on abi:)
Tänan sind meeldiva lugemise eest. Abiks kindlasti.