Tegu on siis videoga, mis tegelikkuses ei pidanud ilmavalgust nägema. Täpsemalt on tegu projektiga, kus lubasin sõbrale teha väikese coaching sessi ja siis mõtlesin, et võtan ka linti ja vaatan, kuidas välja tuleb. Video koha pelat ei turtsuks, audio koha pealt tõmbas haledaks.

  • Miinused: Sõbra hääl jäi VÄGA halvasti peale, video lõpu poole läks kvaliteet natukene paremaks. Kindlasti peab midagi välja mõtlema, et saada tulemust paremaks, sest mul on plaanis teha selliseid sesse veel. Ja mulle endale sellised paaris coachingud meeldivad kõige rohkem. Ja isegi ei võiks olla mitte paaris, vaid võib olla ka kolm ja äärmisel juhul neli inimest. Aga siis peaks kasutama replayeri abi.
  • Sai liialt ropendatud ja naerdud, pole ilus minu arvates.


Plussid:

  • Minu hääl on väga hästi peale jäänud ja minu arvates on taustamüra kadunud või vähenenud. Tahaks kommentaare.
  • Video kvaliteet on hea! Ja see video on lindistatud läbi mikogo vaate! Seega ma ei nuriseks!
  • Ja ehk ka midagi õpetlikku (vähemalt saate sõnavaragi täiendada :))
  • Täpselt ei mäleta aga ise hirnusin ka, kui ütlesin ala - tal on kas mut või queen :D Seega huumorit peaks ehk tsipa olema


Ja edaspidi enam halva helikvaliteediga videosid siia minu poolt ei ilmu. Kui audio kvaliteet on halb ja paremaks ei saa, siis on ka video halb ning lendab prügikasti. See video on viimane erand, et näidata rahvale, mida ma tulevikus pakkuda tahan, hakkan ja saan.

Kel huvi, siis parem click lingil ning Save As: http://arion.pri.ee/ranka/grupikas.wmv